WŁOCHY/VAL DI FASSA 1980 zł/ 10 dni

WŁOCHY/VAL DI FASSA
1980 zł/ 10 dni

map
długość wycieczki
10 dni
love
typ wyjazdu
WYPOCZYNEK ZIMOWY
money (3)
SKALA TRUDNOŚCI
DLA KAŻDEGO
calendar (1)
TERMIN
15.01 – 24.01.2021
22.01 – 31.01.2021

INFORMACJE

Val di Fassa ( wys 1300 m npm – 2950 m npm ) znany region narciarski leżący w Trydencie pomiędzy masywami skalnymi Gruppo Sella i Sassolungo. Ośrodek narciarski Val di Fassa jest jednym z najbardziej nowoczesnych ośrodków w Dolomitach. Posiada krótkie czasy oczekiwania na wjazd, najnowocześniejsze wyciągi narciarskie i specjalny system armatek śnieżnych, które zapewniają wyśmienitą pokrywę śnieżną od początku do końca sezonu. Możliwość jeżdżenia na nartach codziennie w innym miejscu sprawia, że Val di Fassa jest całkowicie wyjątkowa i stała się jedną ze stolic międzynarodowego narciarstwa. Między miejscowościami Canazei, Pozza di Fassa i Moena rozciągają się urozmaicone trasy narciarskie. Szczególną atrakcją tego regiony jest słynna Sella Ronda - 26 kilometrowa trasa okrążająca masyw Sella.

Region obejmuje dziewięć terenów narciarskich: Fedai/ Marmolada, Belvedere/ Pordoi, Ciampac, Col Roidella/ Passo Sella, Catinaccio/ Campedie oraz dalej położone Alpe Lusia i Passo San Pellegrino . Nie pozostaje nic więcej, jak tylko jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć.

Moena ( 1184 m npm) - ważna miejscowość położona pomiędzy dolinami Val di Fassa i Val di Fiemme. Jest miasteczkiem, które tętni życiem zarówno w dzień jak i w nocy. Bardzo malownicze centrum pełne jest kafejek, barów, restauracji i sklepów. Moena to nie tylko centrum narciarskie, miłośnicy kultury mogą podziwiać tu liczne zabytki.

Dolomites mountains, Italy

SKI INFO

Tereny narciarskie: położone na wys. 1300 – 2.950 m n.p.m. 278 km tras zjazdowych, z czego 82 km tras łatwych, 166 km tras średnich i 20 km tras trudnych

Wyciągi : 61 orczyków , 67 wyciągów krzesełkowych, 12 gondolek, 14 kolejek kabinowych Jazda poza trasami, narciarstwo torowe, halfpipe, boardercross, snowpark, oświetlone i naśnieżane stoki

Skipassy : Dolomity Superski : 6 dni dorosły - EUR, młodzież ur. po 30.11.2004 - EUR

ZAKWATEROWANIE

dwugwiazdkowy hotel ANCORA położony w miejscowości Modena, w odległości ok 100 metrów od centrum . Do najbliższych wyciągów Alpe Lusia jest ok. 2 km, do wyciągów na słynną Sella Ronde ok. 10 km . Do dyspozycji gości : restauracja, gdzie serwowane są lokalne specjały oraz klasyczne dania kuchni włoskiej, bar, narciarnia, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami, wyposażone w telewizję satelitarną, drewniane meble . Czystość, rodzinna atmosfera, smaczna kuchnia to atuty hotelu, którego celem jest zapewnienie cudownego wypoczynku w Dolomitach Trydenckich.

WYŻYWIENIE

2 posiłki dziennie - śniadania w formie bufetu (słodkie produkty, ciasta, jogurty, pieczywo, ser, wędlina, kawa, herbata, sok, mleko) oraz obiadokolacje (dwa dania + deser + bufet sałatkowy), pierwszy posiłek - obiadokolacja, ostatni – śniadanie, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne .

W cenie :

MOŻESZ WYKUPIĆ

Dodatkowo opłaty to taksa klimatyczna płatna na miejscu 10 Eur oraz karnety narciarskie

WAŻNE INFORMACJE

travel (11)

wyjeżdżamy z Warszawy/okolic, jeżeli chcesz rozpocząć swoją podróż w innym miejscu , skontaktuj się z nami , ustalimy szczegóły

REALIZUJEMY POLSKI BON TURYSTYCZNY

Formularz kontaktowy

Masz pytanie lub jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z Nami!