Imieniny: 


Nazwa oferty: WCZASY RODZINNE HTL HREBIENOK*** - STARY SMOKOVEC
Miejsce: SŁOWACJA -WYSOKIE TATRY
Zakwaterowanie: HTL HREBIENOK*** - STARY SMOKOVEC
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy 7 dni
Kod imprezy:
Termin: 0000-00-00 - 0000-00-00
Cena: 1050.00 PLN
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: NOCLEGI, WYŻYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA/ NNW, KL, BAGAŻ/, PODATEK VAT, , 30% zniżki przy wstępie do Aquaparkuw htlu ODBORAR w Tatrzańskiej Łomnicy, jednokrotny wstęp na termalny basen w htlu MAJ w Liptowskim Janie.
Koszt dodatkowy: - Taksa klimatyczna płatna w recepcji - 1 Euro/ dziennie
- Możliwość dopłacenia do ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa w kwocie 20 PLN
- Możliwość wykupienia ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy - 30 PLN
Opis oferty:

 
TATRY WYSOKIE to najpotężniejsze i najpiękniejsze pasmo górskie w Słowacji, którego szczyty wznoszą się powyżej 2.500 m npm. Tereny narciarskie rozpostarte są tutaj na wysokości od 1.030 do 2.190 m npm, a sezon narciarski trwa od grudnia do marca. Łączna długość tras zjazdowych to 42 km, część z nich jest sztucznie naśnieżana i oświetlona nocą. Największe ośrodki sportów zimowych tego rejonu to Strbskie Pleso – narciarska stolica Wysokich Tatr, Tatrzańska Łomnica, Smokowiec – Hrebienok, Ttrzańska Strba, Tatrzańskie Matliary i Żdiar w Bielańskich Tatrach. Na trasie Tatrzańska Łomnica-Smokowiec-Strbskie Pleso kursuje kolejka elektryczna, dzięki której wszystkie okoliczne miejscowości są łatwo dostępne.

STRBSKIE PLESO 1.300 – 1.915 m npm
Wyciągi 2 krzesełka, 3 orczyki
Trasy zjazdowe 5 o łącznej dł. 4,5 km
Trasy biegowe 42 km
SMOKOWIEC HREBIENOK 800 – 1.480 m npm
Wyciągi 9 wyciągów, 1 kolejka naziemna
Trasy zjazdowe 7 tras z licencją FIS
TATRZAŃSKA ŁOMNICA 860 – 2.190 m npm
Wyciągi 5 kolejek linowych, 5 wyciągów
Trasy zjazdowe 8 o łącznej dł. 3 km
Trasy biegowe 15 km

HOTEL HREBIENOK*** jest obiektem wysokogórskim, usytuowany w pięknej scenerii Wysokich Tatr na przełęczy poniżej Slavkovskiego Szczytu i ok. 250 m nad Smokovcem na wysokości 1.285 m npm. W odległości 80 m od obiektu znajduje się górna stacja kolejki naziemnej, która zapewnia regularne połączenie ze Starym Smokovcem. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się 9 wyciągów i 7 tras zjazdowych, część z nich z licencją FIS.

Ośrodek po kompleksowej rekonstrukcji, dla gości 2 restauracje, kawiarnia, bar, sauna, masaż, wypożyczalnia nart, ping-pong, bilard, kantor. Goście hotelowi mogą parkować samochody na strzeżonym parkingu htlu Grand /dodatkowo płatne/. Hotel akceptuje zwierzęta.

Pokoje 2-os. z łazienkami możliwe dostawki, TV sat, telefonem i radiem. Na zapytanie pokoje 1-os. i apartamenty.

Wyżywienie: śniadania - bufet, obiadokolacje - serwowane do wyboru z 3 menu.
Nazwa oferty: OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY WE WŁOSZECH
Miejsce: PAGANELLA
Zakwaterowanie: HOTEL ALLE ROSE ***
Wyżywienie: 2 x DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR LUX
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ - 10 DNI
Kod imprezy:
Termin: 2008-02-08 - 2008-02-17
Cena: 1396.00 PLN
Inne terminy i ceny: 08.02 - 17.02.2007 1.396 PLN
15.02 – 24.02.2007 1.396 PLN
Cena zawiera: 7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10.000 EURO, NNW 7000 PLN, bagaż 800 PLN),szkolenie na stoku pod opieką instruktora narciaskiego i snowboardu, transport autokarem LUX / video, bar wc klimatyzacja/, codzienne transfery na stok
Koszt dodatkowy: Dodatkowe koszty :
ubezpieczenie SKI - 20 PLN

Karnet6-dniowy Skipass Paganella:
Dorośli-134 Euro ,
Dzieci i młodzież do 18 lat – 107 Euro
UWAGA : POTRZEBNY KASK I ZDJĘCIE

DOPŁATA DO LUNCH PACKET'ÓW - 87 PLN
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
HOTEL ALLE ROSE – trzygwiazdkowy hotel położony w miejscowości Cavedago , oddalonej ok. 4 km od Andalo, gdzie znajdują się wyciągi. Pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, TV-sat, telefonem. Większość pokoi z balkonem. Wyposażenie pokoi standardowe- pojedyncze łóżka , szafa, szafka nocna, stół, krzesła. Do dyspozycji gości restauracja, bar, świetlica, parking. Najbliższa dyskoteka jest w odległości 3 km. od hotelu. Wyżywienie 2 posiłki dziennie : śniadania w formie bufetu , obiadokolacje- 2 dania + deser + woda w dzbankach / napoje do obiadokolacji - sok, cola itd. -dodatkowo płatne/. Obiekt znany z dobrej, domowej kuchni.

Paganella - to masyw górski o wysokości 2125 m n.p.m. leżący w obrębie Dolomiti di Brenta, usytuowany na północny -zachód od Trento (Trydentu). U podnóża masywu, na wysokości 1030 m n.p.m. znajdują się dwie miejscowości: Fai della Paganella i Andalo, skąd wyciągami można dostać się na szczyt. Do dyspozycji narciaży jest 50 km tras zjazdowych, z których 3 km są trudne, 40 km średnie i 7 km łatwe. Najdłuższy zjazd, Olympia, ma 5 km długości i połowa trasy jest z pewnością nie dla nowicjuszy. Różnica poziomów wynosi 1075 m, a trasa niezbyt szeroka. Obszar narciarski Paganella oferuje 21 nowoczesnych wyciągów, w pełni połączonych ze sobą, o przepustowości 24 000 osób/godzinę ( 6-osobowa gondola oraz wyciągi krzesełkowe). Paganella jest częścią Skirama Dolomiti Adamello-Brenta ( łącznie 340 km tras zjazdowych i 140 wyciągów w Dolomitach Zachodnich). Dla posiadaczy skipassu SKIRAMA możliwy jest bezpłatny transfer do innych ośrodków narciarskich: Madonna di Campiglio, Folgarida-Marilleva, Tonale.

Nazwa oferty: WCZASY RODZINNE HTL BYSTRINA** - JASNA/DEMIANOWSKA DOLINA
Miejsce: SŁOWACJA - CHOPOK
Zakwaterowanie: HOTEL BYSTRINA** - JASNA/DEMIANOWSKA DOLINA
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy 7 dni
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: NOCLEGI, WYŻYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW, KL, BAGAŻ/, PODATEK VAT, OPŁATA KLIMATYCZNA.
Koszt dodatkowy: .

Opis oferty:

 
HOTEL BYSTRINA- znajduje się w malowniczym lesie na początku Doliny Demianowskiej. Łączna ilośc miejsc w obiekcie -64 . Hotel Bystrina oferuje noclegi w w dwu- i trzyosobowych pokojach z łazienkami, TV SAT, telefonem i radiem. Na zapytanie pokoje 1-os. Do dyspozycji gości: restauracja, słowacka izba, muśliwska izba, znana ze specjałów z dziczyzny.

CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających (wstęp ok. 100 Ks) i nowootwarty aquapark pod Liptovskim Mikulaszem z termalnymi basenami.

SKI INFO:
JASNA 1.027 – 2024 m npm
Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek, 10 orczyków
Trasy zjazdowe 13 o łącznej dł. 40 km
Najdłuższy zjazd 11 km
Nazwa oferty: WCZASY RODZINNE PENSJONAT ADAM** - DEMIANOWA
Miejsce: SŁOWACJA -CHOPOK
Zakwaterowanie: PENSJONAT ADAM** - DEMIANOWA/DEMIANOWSKA DOLINA
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy 7 dni
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: NOCLEGI, WYŻYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA/ NNW, KL, BAGAŻ/, PODATEK VAT, PARKING, SAUNA
Koszt dodatkowy: .

Opis oferty:

 
CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. W roku 2003 Jasna zdobyła pierwszą lokatę wśród terenów narciarskich u naszych sąsiadów, oceniono ją na *****. Obecnie realizowany jest projekt połączenia północnej i południowej strony Chopoku i funkcjonuje już nowa 6-osobowa kolej krzesełkowa z Zahradek. Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających (wstęp ok. 100 Ks) i nowootwarty aquapark pod Liptovskim Mikulaszem z termalnymi basenami (wstęp dla grupy już od 95 Ks)

SKI INFO:
JASNA 1.027 – 2024 m npm
Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek,
10 orczyków
Trasy zjazdowe 13 o łącznej dł. 40 km
Najdłuższy zjazd 11 km

PENSJONAT ADAM** to rodzinny obiekt usytuowany w Demianowej - miejscowości wczasowej, znajdującej się między Jasną i Liptowskim Mikulaszem. Do miasta 3 km, do Tatralandii 5 km, Jaskinie Svobody 5 km. Ski centra: Jasna na Chpoku 8 km, Ziarce 3 km, Zavażnna Poruba - Opalisko 8 km.

Na terenie: sauna, masaże, jadalnia, świetlica, lodowisko.

Pokoje 2, 3, 4-os. z prysznicem/WC, TVsat, balkonem. Na zapytanie apartamenty 4-os.

Wyżywienie w restauracji - śniadanie i obiadokolacja jedno menu. Bardzo smaczne, domowe posiłki.
Nazwa oferty: CHATY SŁOWACJA ZACHODNIE TATRY
Miejsce: ZACHODNIE TATRY - ŻIARSKA DOLINA
Zakwaterowanie: CHATA ŻIARANKA
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu:
Kod imprezy: LIM5
Termin: 0000-00-00 - 0000-00-00
Cena: 0.00 PLN/os.
Cena zawiera: 7 noclegów, VAT
Koszt dodatkowy: UBEZPIECZENIE /dodatkowo płatne/w firmie SIGNAL IDUNA - KL 10.000 USD, NNW 5.000/2.500 PLN, bagaż 500 PLN,
Cena ubezpieczenia turystycznego - 15 PLN

Istnieje możliwość dopłacenia do ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa - 25 PLN)

Opis oferty:

 
CHATA ŻIARANKA (max 18 os.) zlokalizowana na początku Żiarskiej Doliny w Tatrach Zachodnich, na wys. 850 m npm w odległości ok. 500 m od centrum narciarskiego Dolinki (3 wyciągi). Chata po remoncie, dysponuje pokojami 4/4, 1/2, gustownie urządzoną kuchnią, wielkim pokojem gościnnym z Tvsat i video, 2 x prysznic, 2 x wc. Parking przy chacie, można zabrać psa. Do najbliższej restauracji 300m, do sklepu 1 km. Na narty można dojeżdżać na Jasną – 25 km, Podbreziny 8 km i do Zavażnej Poruby na Opalisko (3 wyciągi, 4 trasy). Na zapytanie istnieje możliwość zakupu jedynie 8 miejsc w chacie tj. 2/4, wtedy pozostałe pokoje będą zajęte przez innych gości..
Nazwa oferty: ŁUKECIN 18 DNI KOLONIE
Miejsce: ŁUKECIN
Zakwaterowanie: OŚRODEK WYPOCZYNKOWY WRZOS
Wyżywienie: 4 x dziennie
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: KOLONIE REKREACYJNE- 18 DNI
Kod imprezy: *
Termin: 2012-07-12 - 2012-07-29
Cena: 1790.00 PLN
Inne terminy i ceny: 12.07-29.07.2012
CENA:1.790PLN
Cena zawiera: 17 noclegów, wyżywienie,przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL, bilety wstępy , suchy prowiant.
Koszt dodatkowy: - wycieczka autokarowa do Hansa Parku / Niemcy/ w programie całodzienny pobyt w jednym z największych lunaparków w Północnych Niemczech. W parku czekają nas liczne atrakcje m.in. - kolejki ziemne i powietrzne, zjeżdżalnie ,wodne, karuzele, łodzie itp. Cena - około 220 PLN
- wycieczka autokarowa do Berlina – w programie zwiedzanie miasta z przewodnikiem + pobyt w kompleksie basenów „Tropikalna Wyspa” - największym zadaszonym lesie tropikalnym świata, największej w Europie strefie Morza Południowego z 200 metrami piaszczystej plaży i wieloma innymi atrakcjami Cena – około 220 PLN
- wycieczka autokarowa do Stralsund i Greifswald / Niemcy/ – w programie Oceanarium - najnowocześniejsze w Europie– mega akwaria z morskimi rybami i ssakami, Muzeum Morskie – oddział akwariów tropikalnych i żółwi . W drodze powrotnej zwiedzanie średniowiecznej starówki uniwersyteckiego miasta Greifswald
CENA OKOŁO 170PLN
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „WRZOS” w ŁUKĘCINIE /zachodnie wybrzeże/ jest doskonałym miejscem całorocznego wypoczynku dla osób ceniących ciszę i spokój oraz piękno obcowania z przyrodą. Położony jest na terenie lasu iglastego w odległości około 200 m od morza. Teren bezpieczny , ogrodzony. Obiekt specjalizujący się w przyjmowaniu dzieci i młodzieży.
Do dyspozycji gości : jadalnia , kawiarnia, sala dyskotekowa z profesjonalnym sprzętem, sala taneczna, 3 sale telewizyjne, czytelnia i biblioteka, miejsce na ognisko i grill, stoły do tenisa stołowego, bilard, gry zręcznościowe, cymbergaj, letni basen , plac zabaw, boiska do gry w : siatkówkę, koszykówkę , tenisa ziemnego, wypożyczalnia sprzętu sportowego. W pobliżu stadnina koni i pole golfowe. ZAKWATEROWANIE: pokoje 3,4,-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Wyposażenie pokoi: pojedyncze tapczany, szafki nocne, szafy, stół ,krzesła. WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja . Posiłki serwowane, dodatkowo przy śniadaniu wystawiony tzw szwedzki stół. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni śniadanie + prowiant na drogę.
PROGRAM: Imprezy rekreacyjno-sportowe:
podchody, biegi na orientację, spartakiad obozowa z dyplomami, zdobywanie sprawności fizycznych, mini olimpiada sportowa, turniej plażowej piłki siatkowej, turniej tenisa stołowego, turniej koszykówki – dyplomy, nocny rajd terenowy

Imprezy turystyczno-krajoznawcze wycieczka autokarowa do Wolińskiego Parku Narodowego i Międzyzdrojów – w programie rezerwat żubrów, Jeziorko turkusowe, spacer po Międzyzdrojach ,- Aleja Gwiazd, Muzeum Figur Woskowych wycieczka do Kołobrzegu – w programie zwiedzanie z przewodnikiem, rejs statkiem wycieczkowym po morzu,
Piesze wycieczki pobliskimi szlakami turystycznymi Imprezy kolonijne:dyskoteki , ognisko z pieczeniem kiełbasek, wybory Miss i Mistera turnusu , festiwal piosenki kolonijnej, randka w ciemno z kolacją dla dwojga, milionerzy- nagrody dla najlepszych, bal przebierańców z nagrodami, miliard w rozumie- nagrody dla zwycięzców, konkurs fryzjerski.
TRANSPORT autokar UBEZPIECZENIE NNW /SIGNAL IDUNA - suma gwarancyjna do wys. 10.000 PLN
Nazwa oferty: WCZASY RODZINNE CHATA BJORNSON - JASNA NA CHOPOKU
Miejsce: SŁOWACJA - CHOPOK
Zakwaterowanie: CHATA BJORNSON - JASNA NA CHOPOKU
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy 7 dni
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: NOCLEGI, WYZYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW,KL, BAGAŻ/, PODATEK VAT, 15% ZNIŻKI NA BASEN W BESZENIOWEJ
Koszt dodatkowy: - Możliwość dopłacenia do ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa w kwocie 20 PLN
- Możliwość wykupienia ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy - 30 PLN

Opis oferty:

 
CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających (wstęp ok. 100 Ks) i aquapark Tatralandia pod Liptovskim Mikulaszem z termalnymi basenami.

SKI INFO:
JASNA 1.027 – 2024 m npm
Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek,
10 orczyków
Trasy zjazdowe 13 o łącznej dł. 40 km
Najdłuższy zjazd 11 km

CHATA BJORNSON to obiekt klasy turystycznej położony na Jasnej na wys. 1200 m. mpm. w bezpośrednim sąsiedztwie tras narciarskich, 50 m od 4-osobowej kanapy i gondolki.

W obiekcie restauracja i kawiarnia, strzeżony parking (płatny).

Pokoje 2,3,4-os. z umywalkami, piętrowe łóżka. WC i prysznice na korytarzu.

Wyżywienie- śniadania i obiadokolacje.
Nazwa oferty: ZIMOWISKO NARCIARSKO-SNOWBOARDOWE W POLSCE
Miejsce: WISŁA
Zakwaterowanie: OW "KROKUS" - WISŁA
Wyżywienie: 3 x DZIENNIE + PODWIECZOREK
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: ZIMOWISKO - 13 DNI
Kod imprezy:
Termin: 2008-02-10 - 2008-02-22
Cena: 1175.00 PLN
Inne terminy i ceny: 10.02 - 22.02.2008 1175 PLN
Cena zawiera: 12 noclegów, 4 posiłki dziennie/ śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje/, program z biletami wstępu i przewodnikiem, transport autokarowy, opiekę kadry pedagogicznej, instruktora narciarskiego PZN, pielęgniarki, lekarza, ubezpieczenie NNW Signal Iduna / Następstwa Nieszczęśliwych wypadków - 10.000 PLN na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu, 5.000 PLN na wypadek śmierci/, transfery na stok.
Koszt dodatkowy: dopłata do szkolenia i transferów na narty 80 PLN
karnety narciarskie ok. 20 -25 PLN/ dzień
wypożyczenie sprzętu ( narty , snowboard) - 25 PLN/doba
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
WISŁA – znane centrum sportów zimowych w Beskidzie Śląskim. Liczne , dobrze oznakowane trasy turystyczne, świetnie zagospodarowane stoki oraz bliskość atrakcyjnych pod kątem zwiedzania miejscowości , czynią z Wisły idealną bazę wypadową i sportową. Wisła posiadając doskonale rozwinietą infrastrukturę do uprawiania narciarstwa czy snowboardu oraz sprzyjające warunki klimatyczne gości rokrocznie narciarzy z całego kraju. Miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji ponad 20 wyciągów narciarskich, kilkanaście oznaczonych tras narciarstwa biegowego oraz 3 skocznie.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY KROKUS położony w Wiśle, na stoku Partecznika w pobliżu wyciągów narciarskich oraz malowniczych szlaków turystycznych. Ośrodek zlokalizowany na dużym, bezpiecznym terenie, z dala od dróg, malowniczo otoczony parkiem i lasem. Pokoje 2, 3, 2+2, -osobowe z łazienkami, wyposażone w tapczaniki, szafy, stoliki, fotele, półki, telewizory. Na miejscu jadalnia, sala TV z video, nastrojowa piwnica ze sprzętem nagłaśniającym, gdzie organizowane są dyskoteki, kawiarnia, stół do ping-ponga, bilard, narciarnia, izolatka, siłownia, wypożyczalnia rowerów. Na zewnatrz zadaszone miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci.
Najbliższe wyciągi – Kamienny i Partecznik oddalone są ok. 1km od ośrodka, pozostałe centra narciarskie Malinka Cienków, Głębce Kozińce, Łabajów Kiczory, Łabajów Stożek, Jawornik Soszów, Jawornik Kiczora znajdują się w odległości do 10 km od obiektu. Trasy narciarskie są w większości sztucznie śnieżone i oświetlone.

PROGRAM
- wycieczka autokarowa z przewodnikiem pętlą beskidzką – w programie min. chata Kawuloków w Istebnej, Muz. Ekologiczne wraz z prelekcją, Muzeum Koronek w Koniakowie, Koczy Zamek /wstępy do obiektów w cenie/
- wycieczka autokarowa z przewodnikiem do Cieszyna- zwiedzanie miasta. W drodze powrotnej pobyt w Aquaparku w Skoczowie /70 min./
- piesza wycieczka z przewodnikiem – zwiedzanie Wisły- śladami historii i ciekawych ludzi
- spotkanie z przedstawicielami GOPT - pogadanka na temat bezpieczeństwa w górach, udzielanie pierwszej pomocy
- kulig z pochodniami, ognisko z kiełbaskami
- 1 wstęp na basen
- 2 x zajecia sportowe na sali gimnastycznej
- jazda na nartach lub snowboardzie pod okiem instruktorów, szkolenie
- Zawody na stoku z dyplomami dla mistrzów
- Zajęcia teoretyczne z narciarstwa i snowboardu połączone z projekcjami filmów
- Saneczkowanie
- Dyskoteki
- Gry i zabawy :bal przebierańców z nagrodami dla najbardziej pomysłowych, randka w ciemno z kolacją przy świecach, miliard w rozumie z nagrodami dla zwycięzców, Miss i Mister turnusu, konkurs rzeźby w śniegu z nagrodami

Nazwa oferty: OFERTY PRACY
Miejsce: WŁOCHY
Zakwaterowanie: -
Wyżywienie: -
Dojazd: -
Rodzaj wyjazdu:
Kod imprezy: -
Termin: 0000-00-00 - 0000-00-00
Cena: 0.00 -
Cena zawiera: -
Koszt dodatkowy: -

Opis oferty:

 
Poszukujemy osób z doświadczeniem do pracy w charakterze wychowawcy w sezonie zimowym 2014. Mile widziane osoby z własną grupą, dodatkowymi uprawnieniami pilota, instruktora narciarskiego, snowboardowego.

Złoszenia z kopią uprawnień prosimy przesyłać na info@ttnowyswiat.com oraz biuro@ttnowyswiat.com
Nazwa oferty: OBÓZ NARCIARSKO- SNOWBOARDOWY
Miejsce: WISŁA
Zakwaterowanie: OW "KROKUS"
Wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek
Dojazd: autokar
Rodzaj wyjazdu: obóz młodzieżowy
Kod imprezy:
Termin: 2010-02-01 - 2010-02-11
Cena: 1165.00 PLN
Cena zawiera: 10 noclegów, 4 posiłki dziennie/ śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje/, program z biletami wstępu i przewodnikiem, transport autokarowy, opiekę kadry pedagogicznej, instruktora narciarskiego PZN, pielęgniarki, lekarza, ubezpieczenie NNW Signal Iduna / Następstwa Nieszczęśliwych wypadków - 10.000 PLN na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu, 5.000 PLN na wypadek śmierci/, transfery na stok.

Koszt dodatkowy: karnety narciarskie -ok. 20 PLN/ dzień
wypożyczenie sprzętu (narty, snowboard)- 20 PLN/doba
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
WISŁA – znane centrum sportów zimowych w Beskidzie Śląskim. Liczne , dobrze oznakowane trasy turystyczne, świetnie zagospodarowane stoki oraz bliskość atrakcyjnych pod kątem zwiedzania miejscowości , czynią z Wisły idealną bazę wypadową i sportową. Wisła posiadając doskonale rozwinietą infrastrukturę do uprawiania narciarstwa czy snowboardu oraz sprzyjające warunki klimatyczne gości rokrocznie narciarzy z całego kraju. Miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji ponad 20 wyciągów narciarskich, kilkanaście oznaczonych tras narciarstwa biegowego oraz 3 skocznie.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY KROKUS położony w Wiśle, na stoku Partecznika w pobliżu wyciągów narciarskich oraz malowniczych szlaków turystycznych. Ośrodek zlokalizowany na dużym, bezpiecznym terenie, z dala od dróg, malowniczo otoczony parkiem i lasem. Pokoje 2, 3, 2+2, -osobowe z łazienkami, wyposażone w tapczaniki, szafy, stoliki, fotele, półki, telewizory. Na miejscu jadalnia, sala TV z video, nastrojowa piwnica ze sprzętem nagłaśniającym, gdzie organizowane są dyskoteki, kawiarnia, stół do ping-ponga, bilard, narciarnia, izolatka, siłownia, wypożyczalnia rowerów. Na zewnatrz zadaszone miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci.
Najbliższe wyciągi – Kamienny i Partecznik oddalone są ok. 1km od ośrodka, pozostałe centra narciarskie Malinka Cienków, Głębce Kozińce, Łabajów Kiczory, Łabajów Stożek, Jawornik Soszów, Jawornik Kiczora znajdują się w odległości do 10 km od obiektu. Trasy narciarskie są w większości sztucznie śnieżone i oświetlone.

PROGRAM
- wycieczka autokarowa z przewodnikiem pętlą beskidzką – w programie min. chata Kawuloków w Istebnej, Muz. Ekologiczne wraz z prelekcją, Muzeum Koronek w Koniakowie, Koczy Zamek /wstępy do obiektów w cenie/
- piesza wycieczka z przewodnikiem – zwiedzanie Wisły- śladami historii i ciekawych ludzi
- kulig z pochodniami, ognisko z kiełbaskami
- jazda na nartach pod okiem instruktora PZN, szkolenie
- Zawody na stoku z dyplomami dla mistrzów
- Zajęcia teoretyczne z narciarstwa połączone z projekcjami filmów
- Saneczkowanie
- Dyskoteki
- Gry i zabawy :bal przebierańców z nagrodami dla najbardziej pomysłowych, randka w ciemno z kolacją przy świecach, miliard w rozumie z nagrodami dla zwycięzców, Miss i Mister turnusu, konkurs rzeźby w śniegu z nagrodami
Nazwa oferty: WCZASY NA SŁOWACJI
Miejsce: CHOPOK
Zakwaterowanie: HOTEL MIER - RACKOVA DOLINA
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: DOJAZD WŁASNY
Rodzaj wyjazdu: WCZASY 8 DNI
Kod imprezy:
Termin: 2010-02-20 - 2010-02-27
Cena: 990.00 PLN
Inne terminy i ceny: 20.02 - 27.02.2010
27.02 - 06.02.2010
Cena zawiera: 7 noclegów, 2 posiłki dziennie , ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10.000 EURO, NNW 7.000/3.500 PLN, bagaż 800 PLN),
Koszt dodatkowy:  karnety narciarskie koszt ok. 100 EURO , kieszonkowe.
 Możliwość dopłacenia do ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa w kwocie 25 PLN
 Możliwość wykupienia ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy - 30 PLN
 Wstęp na baseny termalne - TATRALANDIA - ok. 13 Euro / 4 godziny
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
HOTEL MIER - położony w Zachodnich Tatrach w Raczkowej Dolinie. Ze względu na swoje usytuowanie jest idealnym miejscem wypadowym do uprawiania turystyki górskiej. W pobliżu jest wiele centrów narciarskich- Podbańskie, Strbskie Pleso, Ziarska Dolina, Liptovsky Hradok, Liptovsky Jan, Jasna na Chopoku. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, aquapark Tatralandia pod Liptowskim Mikulaszem z termalnymi basenami . Hotel położony na zalesionym terenie na wysokości 1000 m npm. Łączna ilość miejsc w obiekcie ok. 120. Do dyspozycji turystów : restauracja, duża sala telewizyjna - wykorzystywana do organizowania dyskotek, wyświetlania filmów video, basen z masażem , bilard, narciarnia, recepcja. W odległości 50 m. od obiektu znajdują się 2 wyciągi orczykowe /150 i 500 m/ długość tras 700 m i 200 m. Trasy ratrakowane i dośnieżane .
ZAKWATEROWANIE: w pokojach 2, 3, 4, 5-osobowych z łazienkami / prysznic, wc, umywalka/, telewizorem. Pokoje duże , przestronne wyposażone w pojedyncze tapczany, szafę, stół, szafki nocne, krzesła, TV, telefon.
WYŻYWIENIE: 2 posiłki dziennie / śniadania, obiadokolacje/

PROGRAM: jazda na nartach i snowboardzie w układzie : 1 dzień stok przy hotelu, 2 dni Liptovsky Jan lub Liptovski Hradok, 3 dni Chopok.
Nazwa oferty: JASTRZĘBIA GÓRA - OW "VIS"
Miejsce: Jastrzębia Góra
Zakwaterowanie: Ośrodek Wczasowy "VIS"
Wyżywienie: 3 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: 13 x nocleg, wyżywienie 3 x dziennie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: -

Opis oferty:

 
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY VIS zlokalizowany w cichym miejscu, malowniczo położony na skarpie w odległości 150 m od centrum i 350 m od morza. Obiekt po generalnym remoncie, standard europejski, duży zadbany ogród, ochrona. Do dyspozycji klientów: restauracja, kawiarnia, siłownia, regionalna koliba, sauna, świetlice z TV, sala gier – bilard, ping-pong, automaty do gier, cymbergaje, strzałki, plac zabaw dla dzieci, asfaltowe boisko /siatkówka, koszykówka, tenis ziemny/, miejsce pod ognisko.

ZAKWATEROWANIE: pokoje 1, 2, 3-osobowe z łazienkami i TV oraz apartamenty jedno i dwupokojowe dla 4-6 osób.
Pokoje 1-osobowe na zapytanie. Szczególną Państwa uwagę kierujemy na 4-osobowe apartamenty, które są ekonomicznym rozwiązaniem dla rodzin z dwojgiem lub większą ilością dzieci. W szczycie sezonu koszt 4-osobowej rodziny /2 dorosłych + 2 dzieci/ wyniesie 5.280 PLN tj. średnio 1.320 PLN na osobę. Przy większej ilości osób w apartamencie będzie jeszcze taniej, ponieważ koszt kolejnych osób to 485-815 PLN/os.Nazwa oferty: SYLWESTER SŁOWACJA 2010
Miejsce: DOLINA VRATNA
Zakwaterowanie: CHATA VO VYHNANEJ - PENSJONAT
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod imprezy:
Termin: 2009-12-27 - 2010-01-03
Cena: 1039.00 PLN
Cena zawiera: 7 noclegów, wyżywienie – śniadania , obiadokolacje, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10.000 USD, NNW 7.000 PLN, bagaż 800 PLN)
Koszt dodatkowy: • Taksa klimatyczna – płatna na miejscu – 0.43 Euro dziennie ( płacą osoby powyżej 15 lat)
• Bal - 33 euro
 Skipass 6 dni /cennik : dzieci 10-12,99 lat 81 Euro, juniorzy 13-18,99 lat 85 Euro, dorośli 99 Euro
 Możliwość dopłacenia do ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa w kwocie 25 PLN
 Możliwość wykupienia ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy - 30 PLN
Ile osób: -

Opis oferty:

 
MAŁA FATRA ze swoją VRATNA DOLINA stanowią jedno z najpopularniejszych centrów sportów zimowych na Słowacji. Są to wysokiej klasy tereny narciarskie o różnych stopniach trudności, obsługiwane przez 2 kolejki linowe i 13 orczyków, stoki są dośnieżane, wieczorem oświetlone. Łącznie 18 tras /7 łatwych, 8 średnio trudnych, 3 trudne/. Rokrocznie we Vratnej odbywają się lokalne i międzynarodowe zawody narciarskie min. ski-interkriterium.

ZAKWATEROWANIE – CHATA VO VYHNANEJ położona na terenie Parku Narodowego Mała Fatra we Vratnej Dolinie, w osadzie Stefanowa k/Terchowej (ok. 30 km od Żyliny). Do najbliższych wyciągów we Vratnej ok. 4 km. W obiekcie pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w ładne sosnowe meble, nowoczesne łazienki. Na miejscu duża, nowa jadalnia z TV, świetlica ze stołem do ping-ponga, narciarnia. Hotel o bardzo kameralnym charakterze, pięknie położony u podnóża stoku w cichym i spokojnym miejscu, polecamy dla grup zorganizowanych 40-50 os. W pobliskim hotelu Boboty - kryty basen.

WYŻYWIENIE - 2 x dziennie. Pierwszy posiłek – obiadokolacja , ostatni – śniadanie
Nazwa oferty: ŁEBA - OW GÓRNIK
Miejsce: Łeba
Zakwaterowanie: Ośrodek Wczasowy GÓRNIK
Wyżywienie: 3 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: 14 x nocleg, wyżywienie x 3 dziennie, inhalacje, podatek VAT
Koszt dodatkowy: -

Opis oferty:

 
NZOZ OPZ Górnik jest położony w dzielnicy sanatoryjno -wczasowej w strefie uzdrowiskowej "A" w bliskim sąsiedztwie morza otoczony kompleksem leśnym, w niewielkiej odległości od jeziora Sarbsko
i Łebsko. Baza hotelowa zlokalizowana jest na obszarze 3,7 ha lasów sosnowych
w murowanych domkach tuż przy wydmie, za którą rozpościera się szeroka piaszczysta plaża. Do plaży kuracjusze mają "do pokonania" tylko 50 m. Piękne położenie Ośrodka wśród lasów sosnowych oraz rozproszona zabudowa części hotelowej sprawiają, że naszym kuracjuszom zapewniamy niepowtarzalne warunki do regeneracji zdrowia takie jak: spokój, niezależność, swoboda.
Oferujemy miejsca w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z oddzielnym wejściem i tarasem. Każdy pokój posiada własną łazienkę, rtv, wyposażenie plażowe (leżak, parawan), dodatkowo w pokojach 2 i 4 osobowych – lodówka. Na terenie ośrodka znajduje sie stołówka kawiarnia, sala terapii zajęciowej, plac zabaw dla dzieci, dozorowany bezpłatny parking, sala rehabilitacyjna, inhalatorium, gabinetu zabiegowe, boisko do piłki siatkowej.

UWAGI:
• Wyżywienie 3 x dziennie od obiadu do śniadania
• Doba hotelowa od 13,00 pierwszego dnia do 10,00 ostatniego dnia
• Dzieci do 3 lat bez świadczeń- gratis
• Dzieci do 14 lat z ½ wyżywienia
• Taksa klimatyczna płatna na miejscu ok. 2,00 zł dorosły
• Możliwość parkowania samochodu na terenie ośrodka – bez kosztów
• Istnieje możliwość wykupienia zabiegów rehabilitacyjnych /masaż, hydro Jet,Aquavibron/
Nazwa oferty: ŁEBA - OW "CHEMAR"
Miejsce: Łeba
Zakwaterowanie: Ośrodek Wczasowy "CHEMAR"
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod imprezy: L07W7
Termin: 0000-00-00 - 0000-00-00
Cena: 0.00 PLN
Inne terminy i ceny: patrz ceny
Cena zawiera: 14 x nocleg, wyżywienie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: -

Opis oferty:

 
ÓŚRODEK WYPOCZYNKOWY „CHEMAR” położony we wschodniej części Łeby na dużym ogrodzonym, zielonym terenie, oddzielony od morza i plaży tylko pasem lasu sosnowego szerokości ok. 300 m. Do dyspozycji wypoczywających: stołówka /klimatyzowana/ i kawiarnia /klimatyzowana/, sala TV video , sala dyskotekowa, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, grill, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, kort tenisowy ,stół do tenisa stołowego, siłownia, wypożyczalnia sprzętu sportowego. Dla samochodów ogrodzony parking strzeżony .
ZAKWATEROWANIE:
Pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami wyposażone w TV, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, na życzenie lodówka – 8 zł/doba. W pokojach 2,3-os. możliwa jest dostawka – tzw. wspólne spanie – oznacza to, że dodatkowa osoba śpi jako druga na wersalce.

Pokoje typu studio 4, 5, 6-osobowe z łazienkami wyposażone w TV, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, na życzenie lodówka – 8 zł/doba. Pokoje 4-osobowe mają układ – 2 pokoje 2-os. ze wspólną łazienką, jeden z pokoi jest przechodni. Pokoje 5-osobowe mają układ – pokój dzienny, 2 pokoje 2-os., wspólna łazienka. Pokoje 6-osobowe mają układ – pokój dzienny, pokój 2-os., pokój 3-os., wspólna łazienka. Pokój dzienny zawsze jest pokojem przechodnim. W pokojach 5, 6-os. możliwa jest dostawka – tzw. wspólne spanie – oznacza to, że dodatkowa osoba śpi jako druga na narożnej kanapie w pokoju dziennym.

Domki murowane parterowe 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy. Możliwa dostawka – tzw. wspólne spanie – oznacza to, że dodatkowa osoba śpi jako druga na wersalce.

Na zapytanie:
Domki willowe 6-osobowe /na zapytanie/: na I piętrze - 2 sypialnie 2-osobowe, na parterze w salonie dwie wersalki - TV, podwójny węzeł sanitarny, lodówka, sprzęt plażowy, balkony na I piętrze i na parterze.

Domki willowe 5-osobowe /na zapytanie/: na I piętrze - 2 sypialnie dwuosobowe, w tym jedna sypialnia z łożem. Na parterze - salon z aneksem; 1 wersalka, TV, podwójny węzeł sanitarny, lodówka, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, balkony na I piętrze i na parterze.
Nazwa oferty: NIECHORZE + HANSA PARK 14 DNI OBÓZ
Miejsce: NIECHORZE & HANSA PARK
Zakwaterowanie: OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "ŚWIDNICA"
Wyżywienie: 4 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR LUX
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ REKREACYJNY - 14 DNI
Kod imprezy:
Termin: 2009-06-21 - 2009-07-04
Cena: 1449.00 PLN
Inne terminy i ceny: 21.06 - 04.07.2009 .... 1449,00 PLN
05.07 - 18.07.2009 .... 1449,00 PLN
19.07 - 01.08.2009 .... 1449,00 PLN
02.08 - 15.08.2009 .... 1449,00 PLN
Cena zawiera: 13 noclegów , wyżywienie , program , transport autokarem, ubezpieczenie NNW /SIGNAL IDUNA - suma gwarancyjna do wysokości 10.000 PLN/ , opiekę kadry pedagogicznej, medycznej , ratownika
Koszt dodatkowy: KIESZONKOWE

Opis oferty:

 
Malowniczo położone w Gminie Rewal NIECHORZE jest najbardziej atrakcyjną pod względem walorów turystycznych miejscowością Wybrzeża Rewalskiego. Oprócz przepięknego, czystego morza i szerokich, piaszczystych plaż ta pełna uroku, osada turystyczna może zaoferować swoim gościom również wiele innych ciekawych atrakcji. To właśnie w Niechorzu znajduje się najpiękniejsza na polskim wybrzeżu latarnia morska, która jest symbolem Wybrzeża Rewalskiego, długie molo, stanowiące zarówno promenadę spacerową jak i znakomite miejsce do wędkowania, czy Muzeum Rybołówstwa Morskiego z plenerową ekspozycją tradycyjnych łodzi rybackich. Naturalną granicę pomiędzy Niechorzem a Pogorzelicą stanowi jezioro Liwia-Łuża, wspaniały rezerwat przyrody , a ściślej, rezerwat ptaków wędrownych.

OŚRODEK KOLONIJNY „ŚWIDNICA ” położony w odl. 250 m od plaży. Łączna ilość miejsc- 220. Ośrodek zajmuje ok. 1 ha ogrodzonego, strzeżonego i dobrze zagospodarowanego terenu. Na zalesionym terenie znajduje się murowany pawilon kolonijny, pawilon gastronomiczno – recepcyjny, pawilon świetlicowy. Część hotelowa ośrodka składa się z jednopiętrowego pawilonu mieszkalnego.
Do dyspozycji kolonistów : boisko do koszykówki, siatkówki, siatkówki plażowej, 2 boiska do kometki, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, 3 stoły do ping-ponga, palenisko z grillem, duża sala świetlicowa ze sprzętem video – telewizyjnym i karaoke, duża sala dyskotekowa z profesjonalnym sprzętem, wypożyczalnia sprzętu sportowego, mini sklepik przy recepcji. W odległości 50 m znajduje się miejski stadion sportowy, oferujący boiska do zajęć sportowych. Ośrodek całoroczny, ogrzewany.
ZAKWATEROWANIE:pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami. Każdy pokój z balkonem. Wyposażenie pokoju : jednoosobowe tapczany, szafki nocne, stolik, szafka pod telewizor. W korytarzyku znajduje się duża zabudowana szafa. Każdy pokój wyposażony jest w kolorowy telewizor. Pokoje i łazienki po remoncie.

WYŻYWIENIE: 4 x dziennie tj. śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje;
Pierwsze świadczenie kolacja , ostatnie świadczenie - śniadanie + suchy prowiant na powrót.

PROGRAM :
Imprezy turystyczno-krajoznawcze:
- wycieczka autokarowa z pilotem do HANSA PARKU - największego nadbałtyckiego Parku Rozrywki
-rejs statkiem
- wycieczka autokarowa z przewodnikiem do Międzyzdrojów, w programie: aleja gwiazd, gabinet figur woskowych, rezerwat żubrów
w Wolińskim Parku Narodowym, Jeziorko Turkusowe
- piesze wycieczki szlakami turystycznymi po okolicy
- piesza wycieczka do latarni morskiej w Niechorzu
Imprezy rekreacyjno-sportowe:
- podchody – biegi na orientację
- spartakiada obozowa z dyplomami
- zdobywanie sprawności fizycznych
- mini olimpiada sportowa – dyplomy dla mistrzów
- turniej plażowej piłki siatkowej - dyplomy
- turniej koszykówki - dyplomy
- turniej tenisa stołowego - dyplomy
- nocny rajd terenowy
Imprezy obozowe:
- dyskoteki
- ognisko z pieczeniem kiełbasek
- wybory Miss i Mistera turnusu
- randka w ciemno z kolacją dla dwojga
- miliard w rozumie – nagrody dla zwycięzców
- milionerzy – nagrody dla najlepszych
- bal przebierańców z nagrodami
- festiwal piosenki kolonijnej
Nazwa oferty: ŁUKĘCIN 14 DNI OBÓZ
Miejsce: ŁUKĘCIN
Zakwaterowanie: OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "WRZOS"
Wyżywienie: 4 x dziennie
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ REKREACYJNY - 14 DNI
Kod imprezy: *
Termin: 2012-07-30 - 2012-08-12
Cena: 1470.00 PLN
Inne terminy i ceny: 30.07-12.08.2012
CENA:1.470 PLN
Cena zawiera: 13 noclegów, wyżywienie, transport autokarem, program turystyczny z biletami wstępu, opiekę pedagogiczną, medyczną, ratownika wodnego, ubezpieczenie NNW
Koszt dodatkowy: PROGRAM FAKULTATYWNY - dotyczy zamówień grupowych:

- wycieczka autokarowa do Hansa Parku / Niemcy/ w programie całodzienny pobyt w jednym z największych lunaparków w Północnych Niemczech. W parku czekają nas liczne atrakcje m.in. - kolejki ziemne i powietrzne, zjeżdżalnie ,wodne, karuzele, łodzie itp. Cena - około 210 PLN
- wycieczka autokarowa do Berlina – w programie zwiedzanie miasta z przewodnikiem + pobyt w kompleksie basenów „Tropikalna Wyspa” - największym zadaszonym lesie tropikalnym świata, największej w Europie strefie Morza Południowego z 200 metrami piaszczystej plaży i wieloma innymi
atrakcjami Cena – około 220 PLN
- wycieczka autokarowa do Stralsund i Greifswald / Niemcy/ – w programie Oceanarium - najnowocześniejsze w Europie– mega akwaria z morskimi rybami i ssakami, Muzeum Morskie – oddział akwariów tropikalnych i żółwi . W drodze powrotnej zwiedzanie średniowiecznej starówki uniwersyteckiego miasta Greifswald
Cena - około 170PLN

Ceny zawierają : przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL, bilety wstępy , suchy prowiant .
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
OŚRODEK WCZASOWY „WRZOS” w ŁUKĘCINIE /zachodnie wybrzeże/ jest doskonałym miejscem całorocznego wypoczynku dla osób ceniących ciszę i spokój oraz piękno obcowania z przyrodą. Położony jest na terenie lasu iglastego w odległości około 200 m od morza. Teren bezpieczny , ogrodzony. Obiekt specjalizujący się w przyjmowaniu dzieci i młodzieży. Do dyspozycji gości : jadalnia , kawiarnia, sala dyskotekowa z profesjonalnym sprzętem, sala taneczna, 3 sale telewizyjne, czytelnia i biblioteka, miejsce na ognisko i grill, stoły do tenisa stołowego, bilard, gry zręcznościowe, cymbergaj, letni basen , plac zabaw, boiska do gry w : siatkówkę, koszykówkę , tenisa ziemnego, wypożyczalnia sprzętu sportowego. W pobliżu stadnina koni i pole golfowe. ZAKWATEROWANIE: pokoje 3,4,-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym .Wyposażenie pokoi: pojedyncze tapczany, szafki nocne, szafy, stół ,krzesła. WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja . Posiłki serwowane, dodatkowo przy śniadaniu wystawiony tzw szwedzki stół. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni śniadanie + prowiant na drogę.

PROGRAM: Imprezy rekreacyjno-sportowe:
podchody, biegi na orientację, spartakiad obozowa z dyplomami, zdobywanie sprawności fizycznych, mini olimpiada sportowa, turniej plażowej piłki siatkowej, turniej tenisa stołowego, turniej koszykówki – dyplomy, nocny rajd terenowy Imprezy turystyczno-krajoznawcze: wycieczka autokarowa do Wolińskiego Parku Narodowego i Międzyzdrojów – w programie rezerwat żubrów, Jeziorko turkusowe, spacer po Międzyzdrojach ,- Aleja Gwiazd, Muzeum Figur Woskowych. wycieczka do Kołobrzegu – w programie zwiedzanie z przewodnikiem, rejs statkiem wycieczkowym po morzu,
Piesze wycieczki pobliskimi szlakami turystycznymi Imprezy kolonijne:Dyskoteki , ognisko z pieczeniem kiełbasek, wybory Miss i Mistera turnusu , festiwal piosenki kolonijnej, randka w ciemno z kolacją dla dwojga, milionerzy- nagrody dla najlepszych, bal przebierańców z nagrodami, miliard w rozumie- nagrody dla zwycięzców, konkurs fryzjerski.
Nazwa oferty: DŹWIRZYNO 14 DNI OBÓZ WINDSURFINGIEM i KITESURFINGIEM
Miejsce: DŹWIRZYNO k/KOŁOBRZEGU
Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy "SOLARIS"
Wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek
Dojazd: PKP Warszawa-Kołobrzeg-Warszawa + transfer autokarowy z/do Koszalina
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ Z PROGRAMEM SPORTOWYM
Kod imprezy: L07K2
Termin: 2009-08-01 - 2009-08-14
Cena: 1499.00 PLN
Inne terminy i ceny: 1.499,00 PLN
Cena zawiera: 13 x nocleg , wyżywienie, opiekę wychowawców , instruktorów , ratownika, medyczną , program turystyczny, sportowy- ZAJĘCIA Z WINDSURFINGU +ELEMENTY KITESURFINGU, ubezpieczenie w firmie SIGNAL IDUNA do wysokości 10.000 PLN na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu i 5.000 PLN na wypadek śmierci, transport PKP + transfer do ośrodka
Koszt dodatkowy: -

Opis oferty:

 
DŹWIRZYNO- miejscowość wypoczynkowa, która oferuje stałą bazę wypoczynkowo- turystyczną w obrębie plaży i jeziora Resko- Przymorskie. W 1978 roku otrzymała status miejscowości uzdrowiskowej. Miejsce to szczególnie upodobali dobie zwolennicy tzw. cichego wypoczynku, turyści i wędkarze szlachetnych gatunków ryb, takich jak łosoś, pstrąg, sandacz, okoń, płoć, węgorz.

Ośrodek Wypoczynkowy „SOLARIS" położony jest na 4,6 ha ogrodzonego, zalesionego terenu przylegającego do wydmy nadmorskiej w sąsiedztwie unikalnej "Dźwirzyńskiej patelni". Dysponujemy 360 miejscami noclegowymi w studiach 2-pokojowych z łazienką i wc (każdy pokój z balkonem). W każdym pokoju radio i sprzęt plażowy. Na terenie ośrodka znajduje się : stołówka, sklep, salka gimnastyczna, dyskoteka, bilard, kręgielnia, kort tenisowy, boiska do gier zespołowych, wypożyczalnia sprzętu sportowego, plac zabaw dla dzieci, swietlica, mini-kino, zadaszone miejsce pod ognisko, grill.
WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie: śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni posiłek – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

PROGRAM :
Imprezy specjalistyczne i sportowe – do wyboru
· WINDSURFING I KITESURFING – 20–godzinny program szkoleniowy z zakresu windsurfingu – teoria i praktyka/ zapewniamy sprzęt/ . 1,5 – godzinne zajęcia z zakresu kitesurfingu- budowa latawca, nauka startu i lądowania.
Imprezy turystyczno-krajoznawcze
· wycieczka autokarowa z przewodnikiem do Międzyzdrojów, w programie: aleja gwiazd, gabinet figur woskowych, rezerwat żubrów w Wolińskim Parku Narodowym, Jeziorko Turkusowe
· wycieczka autokarowa z przewodnikiem do Kołobrzegu – w programie zwiedzanie- port, promenada z molo, Muzeum Oręża Polskiego , rejs statkiem
Imprezy obozowe i rekreacyjne
· dyskoteki, wybory Miss i Mistera turnusu , ognisko z pieczeniem kiełbasek, randka w ciemno z kolacją dla dwojga, miliard w rozumie, milionerzy , bal przebierańców, festiwal piosenki kolonijnej, podchody – biegi na orientację , mini olimpiada sportowa , turniej plażowej piłki siatkowej, turniej tenisa stołowego

Nazwa oferty: WĘGRY 12 DNI KOLONIE
Miejsce: BALATONBOGLAR
Zakwaterowanie: OSRODEK MŁODZIEŻOWY BOGLARI KOLLEGIUM
Wyżywienie: 3 x dziennie
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: KOLONIE
Kod imprezy: -
Termin: 2009-07-05 - 2009-07-16
Cena: 1199.00 PLN
Inne terminy i ceny: 05.07 – 16.07.2009 1.199 PLN
Cena zawiera: 9 noclegów, 3 posiłki dziennie / pierwsze świadczenie –obiad ,ostatnie obiad + suchy prowiant na drogę/, transport autokarem, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę wychowawców, ratownika, miejscową opiekę medyczną, program turystyczny
Koszt dodatkowy: -
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
BALATONBOGLAR - miasteczko turystyczne zwane “polską stolicą” Węgier położone nad Balatonem - największym w środkowej Europie jeziorem. Doskonałe zagospodarowanie turystyczne, ciepła woda, bezpieczne brzegi- to niewątpliwie atuty do wykorzystania.
Ładnie i nowocześnie urządzony kompleks młodzieżowy Boglari Kollegium położony 500 m od Balatonu. Do dyspozycji recepcja , klimatyzowana stołówka, świetlica, sala telewizyjna, sala dyskotekowa, boisko do siatkówki, koszykówki, kometki, piłki nożnej kort tenisowy, sala gimnastyczna, stoły do tenisa stołowego. duży ogród z bogata roślinnością . Teren bezpieczny ogrodzony.
ZAKWATEROWANIE : pokoje 3, 4-osobowe oraz galerie 3+3. Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i lodówką. Wyposażenie pokoi standardowe : pojedyncze tapczany, półki, szafki nocne, szafa ubraniowa, stół, krzesła.
WYŻYWIENIE - 3 posiłki dziennie / śniadania, obiady , kolacje / Pierwsze świadczenie - obiad
Ostatnie świadczenie - obiad + suchy prowiant

PROGRAM TURYSTYCZNO-SPORTOWY

-korzystanie z plaży strzeżonej pod opieką ratownika
- całodniowa wycieczka do Budapesztu - zwiedzanie z pilotem-przewodnikiem
- spacer po Balatonboglar
- wyprawa na tradycyjny targ węgierski w Fonyod
- zajęcia sportowe , dyskoteki
- konkursy i gry zespołowe

Fakultatywnie - wesołe miasteczko Vidampark - 4.000 HUF bilet wstępu
Nazwa oferty: NIECHORZE 14 DNI OBÓZ
Miejsce: NIECHORZE
Zakwaterowanie: OSRODEK WYPOCZYNKOWY "ŚWIDNICA"
Wyżywienie: 4 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ REKREACYJNY
Kod imprezy: -
Termin: 2009-06-21 - 2009-07-04
Cena: 1299.00 PLN
Inne terminy i ceny: 21.06 – 04.07.09..... 1.299 PLN
05.07 – 18.07.09..... 1.299 PLN
19.07 – 01.08.09..... 1.299 PLN
02.08 – 15.08.09..... 1.299 PLN
Cena zawiera: 13 noclegów , wyżywienie , program , transport autokarem, ubezpieczenie NNW /SIGNAL IDUNA - suma gwarancyjna do wysokości 10.000 PLN/ , opiekę kadry pedagogicznej, medycznej , ratownika
Koszt dodatkowy: KIESZONKOWE
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
Malowniczo położone w Gminie Rewal NIECHORZE jest najbardziej atrakcyjną pod względem walorów turystycznych miejscowością Wybrzeża Rewalskiego. Oprócz przepięknego, czystego morza i szerokich, piaszczystych plaż ta pełna uroku, osada turystyczna może zaoferować swoim gościom również wiele innych ciekawych atrakcji. To właśnie w Niechorzu znajduje się najpiękniejsza na polskim wybrzeżu latarnia morska, która jest symbolem Wybrzeża Rewalskiego, długie molo, stanowiące zarówno promenadę spacerową jak i znakomite miejsce do wędkowania, czy Muzeum Rybołówstwa Morskiego z plenerową ekspozycją tradycyjnych łodzi rybackich. Naturalną granicę pomiędzy Niechorzem a Pogorzelicą stanowi jezioro Liwia-Łuża, wspaniały rezerwat przyrody , a ściślej, rezerwat ptaków wędrownych.

OŚRODEK KOLONIJNY „ŚWIDNICA ” położony w odl. 250 m od plaży. Łączna ilość miejsc- 220. Ośrodek zajmuje ok. 1 ha ogrodzonego, strzeżonego i dobrze zagospodarowanego terenu. Na zalesionym terenie znajduje się murowany pawilon kolonijny, pawilon gastronomiczno – recepcyjny, pawilon świetlicowy. Część hotelowa ośrodka składa się z jednopiętrowego pawilonu mieszkalnego.
Do dyspozycji kolonistów : boisko do koszykówki, siatkówki, siatkówki plażowej, 2 boiska do kometki, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, 3 stoły do ping-ponga, palenisko z grillem, duża sala świetlicowa ze sprzętem video – telewizyjnym i karaoke, duża sala dyskotekowa z profesjonalnym sprzętem, wypożyczalnia sprzętu sportowego, mini sklepik przy recepcji. W odległości 50 m znajduje się miejski stadion sportowy, oferujący boiska do zajęć sportowych. Ośrodek całoroczny, ogrzewany.
ZAKWATEROWANIE:pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami. Każdy pokój z balkonem. Wyposażenie pokoju : jednoosobowe tapczany, szafki nocne, stolik, szafka pod telewizor. W korytarzyku znajduje się duża zabudowana szafa. Każdy pokój wyposażony jest w kolorowy telewizor. Pokoje i łazienki po remoncie.

WYŻYWIENIE: 4 x dziennie tj. śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje;
Pierwsze świadczenie kolacja , ostatnie świadczenie - śniadanie + suchy prowiant na powrót.

PROGRAM :
Imprezy turystyczno-krajoznawcze:
- wycieczka autokarowa z przewodnikiem do
Kołobrzegu, w programie: zwiedzanie
miasta i portu,
- udział w programie PIRACKA PRZYGODA
- rejs statkiem
- wycieczka autokarowa z przewodnikiem do
Międzyzdrojów, w programie: aleja gwiazd,
gabinet figur woskowych, rezerwat żubrów
w Wolińskim Parku Narodowym, Jeziorko
Turkusowe
- piesze wycieczki szlakami turystycznymi
po okolicy
- piesza wycieczka do latarni morskiej
w Niechorzu
Imprezy rekreacyjno-sportowe:
- podchody – biegi na orientację
- spartakiada obozowa z dyplomami
- zdobywanie sprawności fizycznych
- mini olimpiada sportowa – dyplomy dla mistrzów
- turniej plażowej piłki siatkowej - dyplomy
- turniej koszykówki - dyplomy
- turniej tenisa stołowego - dyplomy
- nocny rajd terenowy
Imprezy obozowe:
- dyskoteki
- ognisko z pieczeniem kiełbasek
- wybory Miss i Mistera turnusu
- randka w ciemno z kolacją dla dwojga
- miliard w rozumie – nagrody dla zwycięzców
- milionerzy – nagrody dla najlepszych
- bal przebierańców z nagrodami
- festiwal piosenki kolonijnej
Nazwa oferty: WCZASY RODZINNE HTL STAVBAR** TATRZAŃSKA STRBA
Miejsce: SŁOWACJA - WYSOKIE TATRY
Zakwaterowanie: HTL STAVBAR** TATRZAŃSKA STRBA
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy 7 dni
Kod imprezy:
Termin: 0000-00-00 - 0000-00-00
Cena: 0.00 PLN
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: NOCLEGI, WYŻYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA /NNW, KL, BAGAŻ/, PODATEK VAT, W TURNUSIE SWIĄTECZNYM - KOLACJA WIGILIJNA, W TURNUSIE SYLWESTROWYM - BAL, 30% zniżki przy wstępie do Aquaparku w htlu ODBORAR w Tatrzańskiej Łomnicy, jednokrotny wstęp na termalny basen w htlu MAJ w Liptowskim Janie.
Koszt dodatkowy: -

Opis oferty:

 
TATRY WYSOKIE to najpotężniejsze i najpiękniejsze pasmo górskie w Słowacji, którego szczyty wznoszą się powyżej 2.500 m npm. Tereny narciarskie rozpostarte są tutaj na wysokości od 1.030 do 2.190 m npm, a sezon narciarski trwa od grudnia do marca. Łączna długość tras zjazdowych to 42 km, część z nich jest sztucznie naśnieżana i oświetlona nocą. Największe ośrodki sportów zimowych tego rejonu to Strbskie Pleso – narciarska stolica Wysokich Tatr, Tatrzańska Łomnica, Smokowiec – Hrebienok, Ttrzańska Strba, Tatrzańskie Matliary i Żdiar w Bielańskich Tatrach. Na trasie Tatrzańska Łomnica-Smokowiec-Strbskie Pleso kursuje kolejka elektryczna, dzięki której wszystkie okoliczne miejscowości są łatwo dostępne.

STRBSKIE PLESO 1.300 – 1.915 m npm
Wyciągi 2 krzesełka, 3 orczyki
Trasy zjazdowe 5 o łącznej dł. 4,5 km
Trasy biegowe 42 km
SMOKOWIEC HREBIENOK 800 – 1.480 m npm
Wyciągi 9 wyciągów, 1 kolejka naziemna
Trasy zjazdowe 7 tras z licencją FIS
TATRZAŃSKA ŁOMNICA 860 – 2.190 m npm
Wyciągi 5 kolejek linowych, 5 wyciągów
Trasy zjazdowe 8 o łącznej dł. 3 km
Trasy biegowe 15 km

HOTEL STAVBAR** TATRZAŃSKA STRBA - obiekt zlokalizowany na uboczu miejscowości w pięknym otoczeniu lasów, 6 km od ośrodka narciarskiego Štrbské Pleso, 20 km od Starego Smokovca, 25 km od Tatrzańskiej Łomnicy, 7 km od Łopusznej Doliny i 50 km od Jasnej na Chopoku. 300 m od hotelu dwa wyciągi idealne dla narciarzy początkujących.

Pokoje dwuosobowe z dostawką, na zapytanie - rodzinne pokoje dla 4 osob (2 pokoje dwuosobowe ze wspólna łazienka i WC), apartamenty oraz pokoje 1-os. Wyposażenie pokoi - łazienka, WC, telefon, TV-sat, radio. Hotel akceptuje zwierzęta.

Wyposażenie hotelu i dodatkowe usługi: restauracja, bar, bilard, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, tenis stołowy, kacik dla dzieci, kantor wymiany walut.

Wyżywienie: śnidania - bufet, obiadokolacje - serwowane do wyboru z 3 menu.

Nazwa oferty: SYLWESTER Z DOJAZDEM AUTOKAREM SŁOWACJA 2009
Miejsce: WIELKA RACZA
Zakwaterowanie: SPORTHOTEL
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR LUX
Rodzaj wyjazdu: IMPREZA POBYTOWA
Kod imprezy:
Termin: 2008-12-28 - 2009-01-02
Cena: 890.00 PLN
Inne terminy i ceny: 28.12 - 02.01.2009 890,00 PLN
Cena zawiera: : 5 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie, transport autokarem lux / video, bar, wc, klimatyzacja /, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL, program. 4 x transfery na narty.
Koszt dodatkowy: - karnetów narc.-Wielka Racza 4 dni–ok.2540 SK, Ostre – ok. 200 SK/dziennie
- BAL SYLWESTROWY -120 PLN /płatny obowiązkowo/

Opis oferty:

 
WIELKA RACZA / 630 – 1050 m npm/popularny ośrodek narciarski, położony przy granicy z Polską, w regionie Kisuce. Tereny te znane są z korzystnego mikroklimatu i długo zalegającej pokrywy śnieżnej. Z uwagi na duże zróżnicowanie tras stoki Wielkiej Raczy są atrakcyjne zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy.Na terenie ośrodka narciarskiego, w trzech miejscach: DEDOVKA, MAGURKA i LALIKY znajdują się górskie urządzenia do transportu osób w tym dwa wyciągi krzesełkowe 4-osobowe oraz jeden 6-osobowy w kombinacji z 8-miejscowymi kabinami o całkowitej przepustowości wynoszącej 9700 osób na godzinę oraz na bieżąco utrzymywane trasy zjazdowe o długości 14 km, a także trasy biegowe na Szlaku Zdrowia o długościach 1, 3 oraz 5 km. Trasy narciarskie na stronie : www.velkaraca.sk

ZAKWATEROWANIE SPORTHOTELzlokalizowany w miejscowości RUDINA w rejonie KISUCE. Pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami, TVsat, telefonem. W ośrodku restauracja, bar, pełnowymiarowa hala sportowa z trybunami, siłownia, sauna, pomieszczenie z instalacją karaoke świetlica. W odległości 6 km od hotelu znajduje się stacja narciarska Ostre, kolejne centrum narciarskie na Wielkiej Raczy (8 wyciągów w tym 2 krzesełkowe i kabina) oddalone jest o 20 km.

WYŻYWIENIE2 x dziennie, pierwszy posiłek – obiadokolacja, ostatni – śniadanie

UBEZPIECZENIEw firmie w firmie SIGNAL IDUNA – KL do kwoty 10.000 EURO, NNW do 10.000 PLN, BAGAŻ DO 800 PLN

Nazwa oferty: SŁOWACJA SYLWESTER 2010
Miejsce: VRUTKI k/ MARTINA
Zakwaterowanie: HTL PIATROVA- OBIEKT PO REMONCIE
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: WŁASNY LUB AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: IMPREZA POBYTOWA
Kod imprezy:
Termin: 2009-12-29 - 2010-01-03
Cena: 899.00 PLN
Inne terminy i ceny: 29.12 – 03.01.2010
899PLN osoba dorosła
599 PLN Dziecko 6-14,99L.
20 PLN Dziecko do 5,99L. wspólne spanie, bez wyż.
Cena zawiera: W CENIE – 5 noclegów, 2 posiłki dziennie, ubezpieczenie NNW, KL
Koszt dodatkowy: BAL SYLWESTROWY obowiązkowo płatny - 190 PLN dorosły, 115 PLN dziecko 2-14,99L.

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawianiem narciarstwa w kwocie -18 PLN
Opis oferty:

 
HTL PIATROVA – usytuowany w pn.-zach. części Słowacji, na skraju miasta Vrutki k. Martina. Obiekt położony na łonie przyrody, duży, zadbany zielony teren. Hotel PO GENERALNYM REMONCIE o dobrym standardzie z przyjemną, rodzinną atmosferą. Pokoje 2,3-osobowe z prysznicem, wc i radiem, oraz segmenty rodzinne – 2 pokoje 2-osobowe + łazienka, apartamenty 2-osobowe. Istnieje możliwość dostawki. Na miejscu – snack bar, winiarnia.
Przy hotelu 800-metrowy wyciąg narciarski , w odległości ok. 15 km duże centrum sportów zimowych – Martinskie Hole, kolejne ski centra to Jasenska Dolina i Valcianska Dolina.

SKI INFO www.ski.sk
•Martinskie Hole:11 tras zjazdowych, wyciągi – 1 krzesełko, 6 orczyków
•Jasenska Dolina: 7 tras zjazdowych, wyciągi - 1 krzesełko, 7 orczyków
•Valcianska Dolina: 5 tras zjazdowych, wyciągi – 5 orczyków, sztuczne naśnieżanie, oświetlony stok

Ceny Skipassów z Sylwestra 2007 dorosły/dziecko za 1 dzień lub 4 dni –
Piatrova przy hotelu 6E/4 E,
Martinskie Hole 600SK/420SK lub 1.920SK/1.340SK, Jasenska Dolina 450SK/300SK,
Valcanska Dolina 11E/9E lub 59E/43E
Nazwa oferty: OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY - WŁOCHY
Miejsce: VALLE ISARCO
Zakwaterowanie: GOLDENES KREUZ
Wyżywienie: 2 X DZIENIE
Dojazd: AUTOKAR LUX
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY
Kod imprezy:
Termin: 2008-02-08 - 2008-02-17
Cena: 1590.00 PLN
Inne terminy i ceny: Cena 1.900,- pln zawiera dodatkowo: szkolenie narciarskie i snowboardowe, lunch pakiety na stok, pełne ubezpieczenie SKI, dodatkowe atrakcje.
Cena zawiera: transport autokarem LUX, transfery na stoki, zakwaterowanie w hotelu „Goldenes Kreuz”, wyżywienie 2 razy dziennie (śniadania i obiadokolacje), opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i instruktorskiej, ubezpieczenie KL i NNW.
Koszt dodatkowy: Cennik karnetów – Valle Isarco:
- Dzieci do 8 lat (ur. po 01.12.1999):
* 6-dniowy - gratis
* 7-dniowy - gratis
* 8-dniowy - gratis
- Dzieci od 8 do 16 lat (ur. po 01.12.1991):
* 6-dniowy - 123;-eur
* 7-dniowy - 130;-eur
* 8-dniowy - 146;-eur
- Osoby dorosłe:
* 6-dniowy - 175;eur
* 7-dniowy - 186;-eur
* 8-dniowy - 208;-eur

Cennik karnetów - 5 dni Valle Isarco + 2 dni Dolomiti Superski ( 7 dni ):
- Dzieci do 8 lat ( ur. po 01.12.1999. ) - gratis
- Dzieci od 8 do 16 lat (ur. po 01.12.1991) - 144;-eur
- Osoby dorosłe - 206;-eur


Opis oferty:

 
VALLE ISARCO (Górna Adyga, Południowy Tyrol) – tworzą trzy tereny narciarskie począwszy od najsłynniejszego i największego ośrodka Plose (2.486m n.p.m.), górującego nad Bressanone (Brixen) i idąc dalej Gitschberg w Maranza (Maransen) oraz kończąc na Vals/Vales – Jochtal. Valle Isarco jest łatwo osiągalna z każdego miejsca Dolomitów, ma bardzo przyjazny klimat, sezon zaczyna się w grudniu, a kończy w połowie kwietnia. Trasy w Plose są świetnie przygotowane i bardzo urozmaicone, najsłynniejsza i najdłuższa w Południowym Tyrolu trasa Tramesch ma aż 9 km długości. System nowoczesnych wyciągów zapewnia należyty komfort. Tereny narciarskie w tym regionie położone są na wysokości: 1.050-2.512 m n.p.m.
Valle Isarco - do dyspozycji jest 91 km tras, w tym 22 km tras łatwych, 57 km tras średnich i 12 km tras trudnych oraz 30 wyciągów, w tym 5 kabinowych, 11 krzesełkowych i 14 orczyków.
Plose – do dyspozycji są 43 km tras, w tym 8 km tras łatwych, 27 km tras średnich i 8 km tras trudnych oraz 10 wyciągów, w tym 1 kabinowy, 7 krzesełkowych i 2 orczyki.
Hotel „GOLDENES KREUZ” *** - przyjemny, komfortowy hotel położony w miejscowości Brixen (Bressanone), przy pięknej Starówce, na której są liczne kafejki, bary, restauracje i sklepiki. W pobliżu znajduje się także lodowisko. Hotel oferuje 150 miejsc noclegowych w pokojach 3-4-osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki (WC, prysznic), telefon, TV. Przy hotelu jest parking. W ofercie hotelu jest również wellness: sauna, solarium, łaźnia turecka.
Nazwa oferty: CHATA LACKO - 8 OSÓB + 2
Miejsce: LAZISKO - NISKIE TATRY
Zakwaterowanie: CHATA LACKO (8 OSÓB + 2) - LAZISKO
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: SYLWESTER 28.12 - 02.01.2009
patrz cennik
Cena zawiera: cała chata 7 noclegów (Sylwester - 5 nocy), pościel, prąd ogrzewanie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: Uwagi:
- Zniżka przy łączeniu turnusów: 20% z ceny tańszego turnusu
- Taksa klimat. płatna na miejscu- 0.70E os./dzień
- Kaucja za chatę płatna na miejscu 100E
- Obowiązkowe ubezpieczenie NNW+KL w cenie 15 PLN/os. (Sylwester – 12PLN)
- Pies – 5 Euro/ dziennie
- Dodatkowe ubezpieczenie od ryzyk związanych z uprawianiem narciarstwa - 25 PLN
- Dodatkowe ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy - 3% wartości imprezy
Ile osób: max 8 + 2

Opis oferty:

 
Lokalizacja: w górskiej dolinie pomiędzy innymi chatami tuż za wsią, 12 km od Lipt. Mikulasza, 14 km od Aquaparku Tatralandia, 15 km od termalnego kąpieliska Bešeňová, 20 km od Jaskiń Svobody w Demianovskiej Dolinie. Najbliższa restauracja 4 km, sklep spożywczy 2 km, . Ski centra: Ziarce 16 km, Opalisko 17 km, Liptowski Jan 19 km, Jasna na Chopoku 25 km.

Zakwaterowanie: 2 pokoje 4-os., salonik z kominkiem, kuchnia, prysznic, wc. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 2 dzieci do 5 lat (bez łóżka). Parking przy chacie. Zwierzęta akceptowane.
Nazwa oferty: CHATA U MACKOV 10 OSÓB
Miejsce: MARTINSKIE HOLE - FATRA
Zakwaterowanie: CHATA U MACKOV (10 OSÓB) - MARTINSKIE HOLE
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: cała chata 7 noclegów, pościel, prąd, podatek VAT
Koszt dodatkowy: - obowiązkowe ubezpieczenie NNW + KL w cenie 15 PLN/os.
- kaucja zwrotna 100E/chata
- opłata klimatyczna 15 Sk/os./dzień
- ogrzewanie
Ile osób: 10

Opis oferty:

 
Lokalizacja: Martinskie Hole na wysokości 1.350 m npm tuż przy trasach zjazdowych. Zimą dojazd możliwy jest tylko samochodem z łańcuchami (9 km od drogi z Vrutek) lub krzesełkiem z Martina - Strane. Na miejscu kompleks 6 wyciągów i 11 dośnieżanych tras zjazdowych.

Zakwaterowanie: nowa, stylowa, drewniana chata. 2 pokoje 4-os. każdy z dostawką, kuchnia, salonik z TVsat i kominkiem, 2 x łazienka, 2 x wc. Parkować można w garażu i przy chacie.

Nazwa oferty: CHATA MICHAEL - 9 OSÓB + 1
Miejsce: LIPTOVSKI TRNOVEC - NISKIE TATRY
Zakwaterowanie: CHATA MICHAEL (9 OSÓB + 1) - LIPTOVSKI TRNOVEC
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: 7 noclegów (Boże Narodzenie, Wielkanoc - 4 noce, Sylwester - 6 nocy), pościel, prąd, ogrzewanie, podatek VAT
uwaga - ceny za apt 3-os., 6-os. lub całą chatę
Koszt dodatkowy: - obowiązkowe ubezpieczenie NNW + KL w cenie 15 PLN/os. (Boże Narodzenie, Wielkanoc - 9 PLN, Sylwester - 13 PLN)
- kaucja zwrotna 100E/chata
- opłata klimatyczna 15 Sk/os./dzień
Ile osób: 9 + 1

Opis oferty:

 
Lokalizacja: Liptovski Trnovec, chata położona jest na wzgóru z widokiem na Tatry i jezioro Liptowska Mara. 3 km do Liptowskiego Mikulasza, 2 km do Aquaparku Tatralandia i Western City, 15 km do Jaskiń Svobody w Demianowskiej Dolinie. Najblizsza restauracja 200 m, sklep spożywczy 200 m, parking przy chacie. Ski centra: Ziarce 8 km, Jasna na Chopoku 18 km, Rużomberok 21 km.

Zakwaterowanie: 2 samodzielne apartamenty 3-os. i 6 -os. Parking przy chacie. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 1 dziecka do 5 lat(bez łóżka).

Apartament 3-os.: pokój 2-os. z dostawką, kominek, kuchnia z jadalnią i TV, prysznic, wc, zmywarka, mikrofalówka, piec elektryczny.
Apartament 6-os.: pokój 2-os. i pokój 4-os., salonik z TV, kuchnia, 2 x łazienka, 2 x wc,zmywarka, mikrofalówka, piec elektryczny.
Nazwa oferty: CHATA DANKA - 6 OSÓB + 1
Miejsce: BOBROVECKA DOLINA - TATRY ZACHODNIE
Zakwaterowanie: CHATA DANKA (6 OSÓB + 1) - BOBROVECKA DOLINA
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: cała chata 7 noclegów (Boże Narodzenie, Wielkanoc - 4 noce, Sylwester - 5 nocy), pościel, prąd ogrzewanie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: - obowiązkowe ubezpieczenie NNW + KL w cenie 15 PLN/os. (Boże Narodzenie, Wielkanoc - 9 PLN, Sylwester - 11 PLN)
- kaucja zwrotna 100E/chata
- opłata klimatyczna 15 Sk/os./dzień
Ile osób: 6 + 1

Opis oferty:

 
Lokalizacja: Bobrovecka Dolina w Tatrach Zachodnich, 7 km od Liptowskiego Mikulasza. 6 km do Aquaparku Tatralandia, 20 km do Jaskiń Svobody w Demianowskiej Dolinie. Najbliższa restauracja 50 m, sklep spożywczy 4 km, parking przy chacie. Ski centra: najbliższe wyciągi 300 m, Ziarce 10 km, Jasna na Chopoku 23 km, Rużomberok 30 km, Zuberec 35 km.

Zakwaterowanie: 3 pokoje 2-os., salonik z kominkiem i TV, kuchenka z mikrofalówką, prysznic, wc. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 1 dziecka do 5 lat (bez łóżka).
Nazwa oferty: CHATA JURAJ - 9 OSÓB + 2
Miejsce: LIPTOVSKI TRNOVEC - NISKIE TATRY
Zakwaterowanie: CHATA JURAJ (9 OSÓB + 2) LIPTOVSKI TRNOVEC
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: 7 noclegów (Boże Narodzenie, Sylwester, Wielkanoc - 4 noce), pościel, prąd ogrzewanie, podatek VAT
uwaga - ceny za apt 2-os., 4-os., dostawkę lub całą chatę
Koszt dodatkowy: - obowiązkowe ubezpieczenie NNW + KL w cenie 15 PLN/os. (Boże Narodzenie, Sylwester, Wielkanoc - 9 PLN)
- kaucja zwrotna 100E/chata
- opłata klimatyczna 15 Sk/os./dzień
Ile osób: 9 + 2

Opis oferty:

 
Lokalizacja: w cichym miejscu wioski Liptovski Trnovec, 3 km od Liptowskiego Mikulasza. Najbliższa restauracja 1 km, sklep spożywczy 500 m. Do auaparku Tatralandia i Western City 2 km, do Jaskiń Svobody w Demianowskiej Dolinie 15 km. Ski centra: Ziarce 8 km, Jasna na Chopoku 18 km, Rużomberok 21 km.

Zakwaterowanie: 2 samodzielne apartamenty 2-os. z dostawką i 4-os. z 2 dostawkami. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 2 dzieci do 5 lat(bez łóżka).

Apartament 2-os.: pokój 2-os. z dostawką i kominkiem, TVsat, radio, kuchnia, prysznic, wc.
Apartament 4-os.: 2 pokoje 2-os. kazdy z dostawką, TVsat, radio, kuchnia, łazienka z wc.
Nazwa oferty: CHATA JANA - 12 OSÓB + 2
Miejsce: DEMIANOWA/DEMIANOWSKA DOLINA - NISKIE TATRY
Zakwaterowanie: CHATA JANA (12 OSÓB + 2) DEMIANOWA
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: cała chata 7 noclegów (Boże Narodzenie, Wielkanoc - 4 noce, Sylwester - 5 nocy), pościel, prąd, ogrzewanie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: - obowiązkowe ubezpieczenie NNW + KL w cenie 15 PLN/os. (Boże Narodzenie, Wielkanoc - 9 PLN, Sylwester - 11 PLN)
- kaucja zwrotna 100E/chata
- opłata klimatyczna 15 Sk/os./dzień
Ile osób: 12 + 2

Opis oferty:

 
Lokalizacja: Demianowa - osada w Demianowskiej Dolinie, 3 km od miasta Liptowskiego Mikulasza. Najbliższa restauracja 300 m, sklep spożywczy 100 m, parking przy chacie. Do Jaskiń Svobody 5 km, Aquapark Tatralandia 5 km, Beszeniowa z termalnymi basenami 15 km. Ski centra: Jasna na Chopoku 7 km, Ziarce 3 km, Opalisko w Zavażnej Porubie 8 km, Liptovski Jan 5 km.

Zakwaterowanie: 2 pokoje 2-os., 2 pokoje 4-os., kuchnia z jadalnią, TVsat, 2 x prysznic, 2 x wc. Pięknie urządzona chata. Na oddzielnym piętrze mieszkają właściciele. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 2 dzieci do 5 lat(bez łóżka). Zwierzęta akceptowane.

Nazwa oferty: CHATA NIKITA - 10 OSÓB + 2
Miejsce: DEMIANOWA/DEMIANOWSKA DOLINA - NISKIE TATRY
Zakwaterowanie: CHATA NIKITA (10 OSÓB + 2) -DEMIANOWA
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: cała chata 7 noclegów (Boże Narodzenie, Wielkanoc - 4 noce, Sylwester - 5 nocy), pościel, prąd, ogrzewanie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: - obowiązkowe ubezpieczenie NNW + KL w cenie 15 PLN/os. (Boże Narodzenie, Wielkanoc - 9 PLN, Sylwester - 11 PLN)
- kaucja zwrotna 100E/chata
- opłata klimatyczna 15 Sk/os./dzień
Ile osób: 10 + 2

Opis oferty:

 
Lokalizacja: Demianowa - osada w Demianowskiej Dolinie, 3 km od miasta Liptowski Mikulasz, najbliższa restauracja 200 m, sklep spożywczy 150 m, parking przy chacie. Do Jaskiń Svobody 5 km, Aquapark Tatralandia 5 km, Beszeniowa z termalnymi basenami 15 km. Ski centra: Jasna na Chopoku 7 km, Ziarce 3 km, Opalisko w Zavażnej Porubie 8 km, Liptovski Jan 5 km.


Zakwaterowanie: 2 pokoje 2-os., 2 pokoje 3-os., kuchnia z jadalnią, duży pokój gościnny z TVsat, 2 x łazienka, 2 x wc. Na oddzielnym piętrze mieszkają właściciele. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 2 dzieci do 5 lat(bez łóżka). Zwierzęta akceptowane.
Nazwa oferty: CHATA MILO - 12 OSÓB + 2
Miejsce: NIŻNA BOCA - NISKIE TATRY
Zakwaterowanie: CHATA MILO (12 OSÓB + 2) - NIŻNA BOCA
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: 7 noclegów (Wielkanoc - 4 noce), pościel, prąd, ogrzewanie, podatek VAT
uwaga - cena za całą chatę zamieszkałą przez max. 8 osób oraz każdą dodatkową osobę
Koszt dodatkowy: - obowiązkowe ubezpieczenie NNW + KL w cenie 15 PLN/os. (Wielkanoc - 9 PLN)
- kaucja zwrotna 100E/chata
- opłata klimatyczna 15 Sk/os./dzień
Ile osób: 12 + 2

Opis oferty:

 
Lokalizacja: Niżna Boca, chata znajduje się w centrum miejscowości, najbliższa restauracja 400 m, sklep spożywczy 150 m. Ski centra: 150 m najbliższy wyciąg narciarski, Vyżna Boca 3 km (4 wyciągi), Czertovica 8 km, Jasna na Chopoku 23 km, Myto 17 km.

Zakwaterowanie: 4 pokoje 3-os., dobrze wyposażona kuchnia z małą jadalnią, TV i kominkiem, 2 x łazienka, 2 x wc. Piękny drewniany dom, uroczo położony zadowoli wymagających klientów. Parking przy chacie. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 2 dzieci do 5 lat(bez łóżka).
Nazwa oferty: CHATA STAR - 6 OSÓB + 1
Miejsce: ZAVAŻNA PORUBA - NISKIE TATRY
Zakwaterowanie: CHATA STAR (6 OSÓB + 1)- ZAVAŻNA PORUBA
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: cała chata 7 noclegów (Boże Narodzenie, Wielkanoc - 4 noce, Sylwester - 6 nocy), pościel, prąd, ogrzewanie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: - obowiązkowe ubezpieczenie NNW + KL w cenie 15 PLN/os. (Boże Narodzenie, Wielkanoc - 9 PLN, Sylwester - 13 PLN)
- kaucja zwrotna 100E/chata
- opłata klimatyczna 15 Sk/os./dzień
Ile osób: 6 + 1

Opis oferty:

 
Lokalizacja: we wsi Zavażna Poruba, ok. 5 km od Liptowskiego Mikulasza i 8 km od Aquaparku Tatralandia. Najbliższa restauracja w hotelu Ebo 1 km, podobnie basen, fitness, solarium i masaże. Ski centra: Opalisko 1 km (4 wyciągi, oświetlony stok, dośnieżanie), Podbreziny 5 km, Liptovski Jan 7 km, Jasna na Chopoku 15 km.

Zakwaterowanie: 2 pokoje 3-os., TVsat, salon z kominkiem, aneksem kuchennym i jadalnią, łazienka, wc
Chata jest pięknie wyposażona, przeznaczona dla wymagających gości. Parking w podwórku. Zwierzęta akceptowane. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 1 dziecka do 5 lat(bez łóżka.
Nazwa oferty: CHATA ZDENKA - 12 OSÓB + 2
Miejsce: ZAVAŻNA PORUBA - NISKIE TATRY
Zakwaterowanie: CHATA ZDENKA (12 OSÓB + 2) - ZAVAŻNA PORUBA
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: cała chata 7 noclegów (Boże Narodzenie, Wielkanoc - 4 noce, Sylwester - 5 nocy), pościel, prąd, ogrzewanie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: - obowiązkowe ubezpieczenie NNW + KL w cenie 15 PLN/os. (Boże Narodzenie, Wielkanoc - 9 PLN, Sylwester - 11 PLN)
- kaucja zwrotna 100E/chata
- opłata klimatyczna 15 Sk/os./dzień
Ile osób: 12 + 2

Opis oferty:

 
Lokalizacja: we wsi Zavażna Poruba, ok. 5 km od Liptowskiego Mikulasza i 8 km od Aquaparku Tatralandia. Najbliższa restauracja w hotelu Ebo 1,5 km, podobnie basen, fitness, solarium i masaże, sklep spożywczy 500 m. Ski centra: Opalisko 1 km (4 wyciągi, oświetlony stok, dośnieżanie), Podbreziny 5 km, Liptovski Jan 7 km, Jasna na Chopoku 15 km.

Zakwaterowanie: standardowo urządzone mieszkanie ma do dyspozycji dwa piętra w domu rodzinnym. Na oddzielnym piętrze mieszkaja wlasciciele. Parking w podwórku. Zwierzęta akceptowane. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 2 dzieci do 5 lat(bez łóżka.


Pater - pokój 3-os., pokój 4-os., kuchnia z jadalnią, łazienka, wc.
Piętro: pokój 2-os., pokój 3-os., mała kuchnia, łazienka, wc.

Nazwa oferty: ZIMOWISKO NARCIASKO-SNOWBOARDOWY W POLSCE
Miejsce: WISŁA
Zakwaterowanie: OW "KROKUS" - WISŁA
Wyżywienie: 3 x DZIENNIE + PODWIECZOREK
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ- 11 DNI
Kod imprezy:
Termin: 2010-02-01 - 2010-02-11
Cena: 1165.00 PLN
Inne terminy i ceny: 01.02 - 11.02.2008 1165 PLN
Cena zawiera: 10 noclegów, 4 posiłki dziennie/ śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje/, program z biletami wstępu i przewodnikiem, transport autokarowy, opiekę kadry pedagogicznej, instruktora narciarskiego PZN, pielęgniarki, lekarza, ubezpieczenie NNW Signal Iduna / Następstwa Nieszczęśliwych wypadków - 10.000 PLN na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu, 5.000 PLN na wypadek śmierci/, transfery na stok.
Koszt dodatkowy: karnety narciarskie ok. 20 -25 PLN/ dzień
wypożyczenie sprzętu ( narty , snowboard) - 25 PLN/doba

Opis oferty:

 
WISŁA – znane centrum sportów zimowych w Beskidzie Śląskim. Liczne , dobrze oznakowane trasy turystyczne, świetnie zagospodarowane stoki oraz bliskość atrakcyjnych pod kątem zwiedzania miejscowości , czynią z Wisły idealną bazę wypadową i sportową. Wisła posiadając doskonale rozwinietą infrastrukturę do uprawiania narciarstwa czy snowboardu oraz sprzyjające warunki klimatyczne gości rokrocznie narciarzy z całego kraju. Miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji ponad 20 wyciągów narciarskich, kilkanaście oznaczonych tras narciarstwa biegowego oraz 3 skocznie.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY KROKUS położony w Wiśle, na stoku Partecznika w pobliżu wyciągów narciarskich oraz malowniczych szlaków turystycznych. Ośrodek zlokalizowany na dużym, bezpiecznym terenie, z dala od dróg, malowniczo otoczony parkiem i lasem. Pokoje 2, 3, 2+2, -osobowe z łazienkami, wyposażone w tapczaniki, szafy, stoliki, fotele, półki, telewizory. Na miejscu jadalnia, sala TV z video, nastrojowa piwnica ze sprzętem nagłaśniającym, gdzie organizowane są dyskoteki, kawiarnia, stół do ping-ponga, bilard, narciarnia, izolatka, siłownia, wypożyczalnia rowerów. Na zewnatrz zadaszone miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci.
Najbliższe wyciągi – Kamienny i Partecznik oddalone są ok. 1km od ośrodka, pozostałe centra narciarskie Malinka Cienków, Głębce Kozińce, Łabajów Kiczory, Łabajów Stożek, Jawornik Soszów, Jawornik Kiczora znajdują się w odległości do 10 km od obiektu. Trasy narciarskie są w większości sztucznie śnieżone i oświetlone.

PROGRAM
- wycieczka autokarowa z przewodnikiem pętlą beskidzką – w programie min. chata Kawuloków w Istebnej, Muz. Ekologiczne wraz z prelekcją, Muzeum Koronek w Koniakowie, Koczy Zamek /wstępy do obiektów w cenie/
- piesza wycieczka z przewodnikiem – zwiedzanie Wisły- śladami historii i ciekawych ludzi
- spotkanie z przedstawicielami GOPT - pogadanka na temat bezpieczeństwa w górach, udzielanie pierwszej pomocy
- kulig z pochodniami, ognisko z kiełbaskami
- 1 wstęp na basen

- jazda na nartach lub snowboardzie pod okiem instruktorów, szkolenie
- Zawody na stoku z dyplomami dla mistrzów
- Zajęcia teoretyczne z narciarstwa i snowboardu połączone z projekcjami filmów
- Saneczkowanie
- Dyskoteki
- Gry i zabawy :bal przebierańców z nagrodami dla najbardziej pomysłowych, randka w ciemno z kolacją przy świecach, miliard w rozumie z nagrodami dla zwycięzców, Miss i Mister turnusu, konkurs rzeźby w śniegu z nagrodami

Nazwa oferty: OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY W AUSTRII
Miejsce: SPORTWELT AMADE
Zakwaterowanie: HOTEL "HUTTER" ***
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR LUX
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ - 10 DNI
Kod imprezy:
Termin: 2010-02-05 - 2010-02-14
Cena: 1599.00 PLN
Inne terminy i ceny: 05.02 - 14.02.2010 1.599 PLN
Cena zawiera: 7 noclegów, wyżywienie – śniadania, obiadokolacje, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10.000 USD, NNW 7.000 PLN, bagaż 800 PLN), opiekę wychowawców, instruktora (narty, snowboard), transport, transfery na narty .
Koszt dodatkowy: - Skipass 6 dni /cennik : dzieci (1994-2003r.)- 101,50 Euro, juniorzy(1991-1993r.) -160,50 Euro, dorośli- 196 Euro
- Możliwość ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa 25 PLN,
- możliwość ubezpieczenia rezygnacji 47 PLN
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
Sportwelt Amade (650-2300 m n.p.m.)- jeden z największych i najnowocześniejszych regionów narciarskich w Alpach, rozciągający się poprzez trzy doliny połączone ze sobą "huśtawką" narciarską,. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów: 320 km tras, wyciągi orczykowe, krzesełkowe, gondole o przepustowości 119 400 os/godz. Ważnymi ośrodkami tego obszaru są Flachau, St Johann/ALpendorf, Filzmoos, Radstadt. Wspólny karnet narciarski upoważnia do korzystania ze wszystkich wyciągów i tras obszaru.. Trasy zjazdowe należą do łatwych i średnio trudnych, fanom szybkiej jazdy polecamy zbocze Saukarkopf.

Ośrodki narciarskie Zauchensee-Flachauwinkl-Kleinarl (huśtawka) wyciągi z Flachauwinkl:
o Oznakowane trasy narciarskie – łącznie 88 km: trudne 22 km, średnie 45 km, łatwe 21 km,
o 15 wyciągów orczykowych, 12 krzesełkowe, 3 linowa - gondola
o najtrudniejszy zjazd „Zauchensee-Kalberloch” - 6 km,

Ośrodki narciarskie Flachau-Wagrain-St.Johann in Pongau (huśtawka):
o Oznakowane trasy narciarskie - łącznie 172 km: trudne 12 km, średnie 97 km, łatwe 63 kma,
o 40 wyciągów orczykowych, 14 krzesełkowych, 5 linowych - gondole
o najdłuższy zjazd na terenie Sportwelt Amade z Griessenkar - 6 km,
o najtrudniejszy zjazd Trasa Pucharu Świata - 3 km, Ośrodek narciarski Eben in Pongau - wyciągi z Eben:
o Oznakowane trasy narciarskie - łącznie 4 km: średnie 2 km, łatwe 2 km,
o 4 wyciągiorczykowe,1 krzesełkowy
Nazwa oferty: WISŁA 16 DNI OBÓZ
Miejsce: WISŁA
Zakwaterowanie: OW "KROKUS" - WISŁA
Wyżywienie: 4 x dziennie
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ REKREACYJNY
Kod imprezy:
Termin: 2009-07-05 - 2009-07-20
Cena: 1259.00 PLN
Cena zawiera: 13 noclegów, 4 posiłki dziennie/ śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje/, program z biletami wstępu i przewodnikiem, transport autokarowy- przejazd nocny, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, ubezpieczenie NNW Signal Iduna / Następstwa Nieszczęśliwych wypadków - 10.000 PLN/5.000 PLN/

Koszt dodatkowy: -
Ile osób: 35

Opis oferty:

 
WISŁA – znane centrum sportów zimowych w Beskidzie Śląskim. Liczne , dobrze oznakowane trasy turystyczne, świetnie zagospodarowane stoki oraz bliskość atrakcyjnych pod kątem zwiedzania miejscowości , czynią z Wisły idealną bazę wypadową i sportową. Wisła posiadając doskonale rozwiniętą infrastrukturę do uprawiania narciarstwa czy snowboardu oraz sprzyjające warunki klimatyczne gości rokrocznie narciarzy z całego kraju.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY ”KROKUS” położony w Wiśle, na stoku Parecznika, tuż nad centrum Wisły w pięknym, widokowym miejscu na pasmo Beskidu Śląskiego. W pobliżu wiele malowniczych szlaków turystycznych. Krokus dysponuje 152 miejscami noclegowymi. Ośrodek zlokalizowany na dużym, bezpiecznym terenie, z dala od dróg, malowniczo otoczony parkiem i lasem. Pokoje 3, 2+2-osobowe z łazienkami, wyposażone w tapczaniki, szafy, stoliki, fotele, półki, telewizory.
Na miejscu jadalnia, sala TV z video, sale konferencyjne, nastrojowa piwnica ze sprzętem nagłaśniającym, gdzie organizowane są dyskoteki, kawiarnia, 2 stoły do ping-ponga, bilard, izolatka, siłownia, wypożyczalnia rowerów. Na zewnątrz zadaszone miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, koszykówki.

PROGRAM
 wycieczka autokarowa z przewodnikiem pętlą beskidzką – w programie min. chata Kawuloków w Istebnej, Muz. Ekologiczne wraz z prelekcją, Muzeum Koronek w Koniakowie, Koczy Zamek /wstępy do obiektów w cenie/
 wycieczka autokarowa z przewodnikiem do Cieszyna- zwiedzanie miasta. W drodze powrotnej pobyt w Aquaparku w Skoczowie /70 min./
 piesza wycieczka z przewodnikiem – zwiedzanie Wisły- śladami historii i ciekawych ludzi, m innymi skocznia , Muzeum Adama Małysza,
 ognisko z kiełbaskami
 3 x wstęp na odkryty basen w COS START
 Spotkanie z przedstawicielami GOPR – pogadanka na temat bezpieczeństwa w górach, udzielanie pierwszej pomocy
 Piesza wycieczka w góry z przewodnikiem
 Wycieczka rowerowa pobliskimi szlakami
 Dyskoteki
 Gry i zabawy :bal przebierańców z nagrodami dla najbardziej pomysłowych, randka w ciemno z kolacją przy świecach, miliard w rozumie z nagrodami dla zwycięzców, Miss i Mister turnusu, konkurs wiedzy o Wiśle, konkurs plastyczny, konkurs piosenki kolonijnej
 Zajęcia sportowe : turniej tenisa stołowego, turniej piłki siatkowej , turniej gry w kometkę , olimpiada sportowa, biegi na orientację , podchody,
Nazwa oferty: SYLWESTER'10 I ŚWIĘTA HTL HREBIENOK*** - STARY SMOKOVEC
Miejsce: SŁOWACJA - WYSOKIE TATRY
Zakwaterowanie: HTL HREBIENOK*** - STARY SMOKOVEC
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny:
PATRZ CENNIK
Cena zawiera: NOCLEGI, WYŻYWIENIE, UBEPIECZENIE SIGNAL IDUNA /NNW, KL, BAGAŻ/, PODATEK VAT, W TURNUSIE SWIĄTECZNYM - KOLACJA WIGILIJNA, W TURNUSIE SYLWESTROWYM - BAL, 30% zniżki przy wstępie do Aquaparkuw htlu ODBORAR
w Tatrzańskiej Łomnicy, jednokrotny wstęp na termalny basen w htlu MAJ w Liptowskim Janie
Koszt dodatkowy: - Taksa klimatyczna płatna w recepcji - 1 Euro/ dziennie
- Możliwość dopłacenia do ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa w kwocie 20 PLN
- Możliwość wykupienia ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy - 30 PLN

Opis oferty:

 
TATRY WYSOKIE to najpotężniejsze i najpiękniejsze pasmo górskie w Słowacji, którego szczyty wznoszą się powyżej 2.500 m npm. Tereny narciarskie rozpostarte są tutaj na wysokości od 1.030 do 2.190 m npm, a sezon narciarski trwa od grudnia do marca. Łączna długość tras zjazdowych to 42 km, część z nich jest sztucznie naśnieżana i oświetlona nocą. Największe ośrodki sportów zimowych tego rejonu to Strbskie Pleso – narciarska stolica Wysokich Tatr, Tatrzańska Łomnica, Smokowiec – Hrebienok, Ttrzańska Strba, Tatrzańskie Matliary i Żdiar w Bielańskich Tatrach. Na trasie Tatrzańska Łomnica-Smokowiec-Strbskie Pleso kursuje kolejka elektryczna, dzięki której wszystkie okoliczne miejscowości są łatwo dostępne.

STRBSKIE PLESO 1.300 – 1.915 m npm
Wyciągi 2 krzesełka, 3 orczyki
Trasy zjazdowe 5 o łącznej dł. 4,5 km
Trasy biegowe 42 km
SMOKOWIEC HREBIENOK 800 – 1.480 m npm
Wyciągi 9 wyciągów, 1 kolejka naziemna
Trasy zjazdowe 7 tras z licencją FIS
TATRZAŃSKA ŁOMNICA 860 – 2.190 m npm
Wyciągi 5 kolejek linowych, 5 wyciągów
Trasy zjazdowe 8 o łącznej dł. 3 km
Trasy biegowe 15 km

HOTEL HREBIENOK*** jest obiektem wysokogórskim, usytuowany w pięknej scenerii Wysokich Tatr na przełęczy poniżej Slavkovskiego Szczytu i ok. 250 m nad Smokovcem na wysokości 1.285 m npm. W odległości 80 m od obiektu znajduje się górna stacja kolejki naziemnej, która zapewnia regularne połączenie ze Starym Smokovcem. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się 9 wyciągów i 7 tras zjazdowych, część z nich z licencją FIS.

Ośrodek po kompleksowej rekonstrukcji, dla gości 2 restauracje, kawiarnia, bar, sauna, masaż, wypożyczalnia nart, ping-pong, bilard, kantor. Goście hotelowi mogą parkować samochody na strzeżonym parkingu htlu Grand /dodatkowo płatne/. Hotel akceptuje zwierzęta.

Pokoje 2-os. z łazienkami możliwe dostawki, TV sat, telefonem i radiem. Na zapytanie pokoje 1-os. i apartamenty.

Wyżywienie: śniadania - bufet, obiadokolacje - serwowane do wyboru z 3 menu.
Nazwa oferty: SYLWESTER'09 I ŚWIĘTA HTL STAVBAR** TATRZAŃSKA STRBA
Miejsce: SŁOWACJA -WYSOKIE TATRY
Zakwaterowanie: HTL STAVBAR** TATRZAŃSKA STRBA
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod imprezy:
Termin: 0000-00-00 - 0000-00-00
Cena: 0.00 PLN
Inne terminy i ceny:
PATRZ CENNIK
Cena zawiera: NOCLEGI, WYŻYWIENIE, UBEPIECZENIE SIGNAL IDUNA /NNW, KL, BAGAŻ/, PODATEK VAT, W TURNUSIE SWIĄTECZNYM - KOLACJA WIGILIJNA, W TURNUSIE SYLWESTROWYM - BAL, 30% zniżki przy wstępie do Aquaparku w htlu ODBORAR w Tatrzańskiej Łomnicy, jednokrotny wstęp na termalny basen w htlu MAJ w Liptowskim Janie.
Koszt dodatkowy: .

Opis oferty:

 
TATRY WYSOKIE to najpotężniejsze i najpiękniejsze pasmo górskie w Słowacji, którego szczyty wznoszą się powyżej 2.500 m npm. Tereny narciarskie rozpostarte są tutaj na wysokości od 1.030 do 2.190 m npm, a sezon narciarski trwa od grudnia do marca. Łączna długość tras zjazdowych to 42 km, część z nich jest sztucznie naśnieżana i oświetlona nocą. Największe ośrodki sportów zimowych tego rejonu to Strbskie Pleso – narciarska stolica Wysokich Tatr, Tatrzańska Łomnica, Smokowiec – Hrebienok, Ttrzańska Strba, Tatrzańskie Matliary i Żdiar w Bielańskich Tatrach. Na trasie Tatrzańska Łomnica-Smokowiec-Strbskie Pleso kursuje kolejka elektryczna, dzięki której wszystkie okoliczne miejscowości są łatwo dostępne.

STRBSKIE PLESO 1.300 – 1.915 m npm
Wyciągi 2 krzesełka, 3 orczyki
Trasy zjazdowe 5 o łącznej dł. 4,5 km
Trasy biegowe 42 km
SMOKOWIEC HREBIENOK 800 – 1.480 m npm
Wyciągi 9 wyciągów, 1 kolejka naziemna
Trasy zjazdowe 7 tras z licencją FIS
TATRZAŃSKA ŁOMNICA 860 – 2.190 m npm
Wyciągi 5 kolejek linowych, 5 wyciągów
Trasy zjazdowe 8 o łącznej dł. 3 km
Trasy biegowe 15 km

HOTEL STAVBAR** TATRZAŃSKA STRBA - obiekt zlokalizowany na uboczu miejscowości w pięknym otoczeniu lasów, 6 km od ośrodka narciarskiego Štrbské Pleso, 20 km od Starego Smokovca, 25 km od Tatrzańskiej Łomnicy, 7 km od Łopusznej Doliny i 50 km od Jasnej na Chopoku. 300 m od hotelu dwa wyciągi idealne dla narciarzy początkujących.

Pokoje dwuosobowe z dostawką, na zapytanie - rodzinne pokoje dla 4 osob (2 pokoje dwuosobowe ze wspólna łazienka i WC), apartamenty oraz pokoje 1-os. Wyposażenie pokoi - łazienka, WC, telefon, TV-sat, radio. Hotel akceptuje zwierzęta.

Wyposażenie hotelu i dodatkowe usługi: restauracja, bar, bilard, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, tenis stołowy, kacik dla dzieci, kantor wymiany walut.

Wyżywienie: śnidania - bufet, obiadokolacje - serwowane do wyboru z 3 menu.
Nazwa oferty: SYLWESTER'08 I ŚWIĘTA PENSJONAT ADAM** - DEMIANOWA
Miejsce: SŁOWACJA -CHOPOK
Zakwaterowanie: PENSJONAT ADAM** - DEMIANOWA/DEMIANOWSKA DOLINA
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: Boże Narodzenie: 22.12-26.12
Sylwester: 27.12-01.01 lub 28.12-02.01
Cena zawiera: NOCLEGI, WYŻYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA/ NNW, KL, BAGAŻ/, PODATEK VAT, PARKING, SAUNA
Koszt dodatkowy: -

Opis oferty:

 
CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. W roku 2003 Jasna zdobyła pierwszą lokatę wśród terenów narciarskich u naszych sąsiadów, oceniono ją na *****. Obecnie realizowany jest projekt połączenia północnej i południowej strony Chopoku i funkcjonuje już nowa 6-osobowa kolej krzesełkowa z Zahradek. Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających (wstęp ok. 100 Ks) i nowootwarty aquapark pod Liptovskim Mikulaszem z termalnymi basenami (wstęp dla grupy już od 95 Ks)

SKI INFO:
JASNA 1.027 – 2024 m npm
Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek,
10 orczyków
Trasy zjazdowe 13 o łącznej dł. 40 km
Najdłuższy zjazd 11 km

PENSJONAT ADAM** to rodzinny obiekt usytuowany w Demianowej - miejscowości wczasowej, znajdującej się między Jasną i Liptowskim Mikulaszem. Do miasta 3 km, do Tatralandii 5 km, Jaskinie Svobody 5 km. Ski centra: Jasna na Chpoku 8 km, Ziarce 3 km, Zavażnna Poruba - Opalisko 8 km.

Na terenie: sauna, masaże, jadalnia, świetlica, lodowisko.

Pokoje 2, 3, 4-os. z prysznicem/WC, TVsat, balkonem. Na zapytanie apartamenty 4-os.

Wyżywienie w restauracji - śniadanie i obiadokolacja jedno menu. Bardzo smaczne, domowe posiłki.
Nazwa oferty: SYLWESTER'09 I ŚWIĘTA CHATA BJORNSON - JASNA NA CHOPOKU
Miejsce: SŁOWACJA - CHOPOK
Zakwaterowanie: CHATA BJORNSON - JASNA NA CHOPOKU
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: NOCLEGI, WYZYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW,KL, BAGAŻ/, PODATEK VAT, 15% ZNIŻKI NA BASEN W BESZENIOWEJ, OPŁATA KLIMATYCZNA
Koszt dodatkowy: - Możliwość dopłacenia do ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa w kwocie 20 PLN
- Możliwość wykupienia ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy - 30 PLN

Opis oferty:

 
CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających (wstęp ok. 100 Ks) i aquapark Tatralandia pod Liptovskim Mikulaszem z termalnymi basenami.

SKI INFO:
JASNA 1.027 – 2024 m npm
Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek,
10 orczyków
Trasy zjazdowe 13 o łącznej dł. 40 km
Najdłuższy zjazd 11 km

CHATA BJORNSON to obiekt klasy turystycznej położony na Jasnej na wys. 1200 m. mpm. w bezpośrednim sąsiedztwie tras narciarskich, 50 m od 4-osobowej kanapy i gondolki.

W obiekcie restauracja i kawiarnia, strzeżony parking (płatny).

Pokoje 2,3,4-os. z umywalkami, piętrowe łóżka. WC i prysznice na korytarzu.

Wyżywienie- śniadania i obiadokolacje.
Nazwa oferty: SYLWESTER'09 I ŚWIĘTA HTL BYSTRINA** - JASNA/DEMIANOWSKA DOLINA
Miejsce: SŁOWACJA - CHOPOK
Zakwaterowanie: HOTEL BYSTRINA** - JASNA/DEMIANOWSKA DOLINA
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod imprezy:
Termin: 0000-00-00 - 0000-00-00
Cena: 0.00 PLN
Cena zawiera: NOCLEGI, WYŻYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW, KL, BAGAŻ/, PODATEK VAT, OPŁATA KLIMATYCZNA.
Koszt dodatkowy: Bal sylwestrowy obowiązkowy dodatkowo płatny: 245 PLN dorosły, 170 PLN dziecko 3-12 lat

Opis oferty:

 
HOTEL BYSTRINA- znajduje się w malowniczym lesie na początku Doliny Demianowskiej. Łączna ilośc miejsc w obiekcie -64 . Hotel Bystrina oferuje noclegi w w dwu- i trzyosobowych pokojach z łazienkami, TV SAT, telefonem i radiem. Na zapytanie pokoje 1-os. Do dyspozycji gości: restauracja, słowacka izba, muśliwska izba, znana ze specjałów z dziczyzny.

CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających (wstęp ok. 100 Ks) i nowootwarty aquapark pod Liptovskim Mikulaszem z termalnymi basenami.

SKI INFO:
JASNA 1.027 – 2024 m npm
Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek, 10 orczyków
Trasy zjazdowe 13 o łącznej dł. 40 km
Najdłuższy zjazd 11 km
Nazwa oferty: CHATA JURAJ - 9 OSÓB + 2
Miejsce: LIPTOVSKI TRNOVEC - NISKIE TATRY
Zakwaterowanie: CHATA JURAJ (9 OSÓB + 2) LIPTOVSKI TRNOVEC
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: Boże Narodzenie: 22.12-27.12
Sylwester: 28.12-01.01 lub 29.12-02.01
PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 7 noclegów (Boże Narodzenie, Sylwester, Wielkanoc - 4 noce), pościel, prąd ogrzewanie, podatek VAT
uwaga - ceny za apt 2-os., 4-os., dostawkę lub całą chatę
Koszt dodatkowy: Uwagi:
- Zniżka przy łączeniu turnusów: 20% z ceny tańszego turnusu
- Taksa klimat. płatna na miejscu-0.33E os./dzień
- Kaucja za chatę płatna na miejscu 100E
- Obowiązkowe ubezpieczenie NNW+KL w cenie 15 PLN/os. (Boże Narodzenie, Sylwester– 10 PLN)
- Dodatkowe ubezpieczenie od ryzyk związanych z uprawianiem narciarstwa - 25 PLN
- Dodatkowe ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy- 3% wartości imprezy

Ile osób: 9 + 2

Opis oferty:

 
Lokalizacja: w cichym miejscu wioski Liptovski Trnovec, 3 km od Liptowskiego Mikulasza. Najbliższa restauracja 1 km, sklep spożywczy 500 m. Do auaparku Tatralandia i Western City 2 km, do Jaskiń Svobody w Demianowskiej Dolinie 15 km. Ski centra: Ziarce 8 km, Jasna na Chopoku 18 km, Rużomberok 21 km.

Zakwaterowanie: 2 samodzielne apartamenty 2-os. z dostawką i 4-os. z 2 dostawkami. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 2 dzieci do 5 lat(bez łóżka).

Apartament 2-os.: pokój 2-os. z dostawką i kominkiem, TVsat, radio, kuchnia, prysznic, wc.
Apartament 4-os.: 2 pokoje 2-os. kazdy z dostawką, TVsat, radio, kuchnia, łazienka z wc.
Nazwa oferty: CHATA JANA - 12 OSÓB + 2
Miejsce: DEMIANOWA/DEMIANOWSKA DOLINA - NISKIE TATRY
Zakwaterowanie: CHATA JANA (12 OSÓB + 2) DEMIANOWA
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: Boże Narodzenie: 22.12-27.12
Sylwester: 28.12-02.01 lub 29.12-03.01
PATRZ CENNIK
Cena zawiera: cała chata 7 noclegów (Boże Narodzenie, Sylwester - 5 nocy), pościel, prąd, ogrzewanie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: Uwagi:
- Zniżka przy łączeniu turnusów: 20% z ceny tańszego turnusu
- Taksa klimat. płatna na miejscu- 0.70E os./dzień
- Kaucja za chatę płatna na miejscu 100E
- Obowiązkowe ubezpieczenie NNW+KL w cenie 15 PLN/os. (Boże Narodzenie-10 PLN, Sylwester–12 PLN)
- Pies 5 E/ dziennie
- Dodatkowe ubezpieczenie od ryzyk związanych z uprawianiem narciarstwa - 25 PLN
- Dodatkowe ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy-3% wartości imprezy

Ile osób: 12 + 2

Opis oferty:

 
Lokalizacja: Demianowa - osada w Demianowskiej Dolinie, 3 km od miasta Liptowskiego Mikulasza. Najbliższa restauracja 300 m, sklep spożywczy 100 m, parking przy chacie. Do Jaskiń Svobody 5 km, Aquapark Tatralandia 5 km, Beszeniowa z termalnymi basenami 15 km. Ski centra: Jasna na Chopoku 7 km, Ziarce 3 km, Opalisko w Zavażnej Porubie 8 km, Liptovski Jan 5 km.

Zakwaterowanie: 2 pokoje 2-os., 2 pokoje 4-os., kuchnia z jadalnią, TVsat, 2 x prysznic, 2 x wc. Pięknie urządzona chata. Na oddzielnym piętrze mieszkają właściciele. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 2 dzieci do 5 lat(bez łóżka). Zwierzęta akceptowane.
Nazwa oferty: CHATA NINA - 13 OSÓB + 2
Miejsce: DEMIANOWA/DEMIANOWSKA DOLINA - NISKIE TATRY
Zakwaterowanie: CHATA NINA (13 OSÓB + 2) - DEMIANOWA
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: Boże Narodzenie: 22.12-27.12
Sylwester: 29.12-02.01
PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 7 noclegów (Boże Narodzenie- 5 nocy, Sylwester - 4 noce), pościel, prąd, ogrzewanie, podatek VAT
uwaga - ceny za apt 8-os. zamieszkały przez max. 4 osoby, apt 5-os. zamieszkały przez max. 4 osoby, każdą następną osobę lub całą chatę
Koszt dodatkowy: Uwagi:
- Zniżka przy łączeniu turnusów: 20% z ceny tańszego turnusu
- Taksa Klimat. płatna na miejscu-0.70E os./dzień
- Kaucja za chatę płatna na miejscu 100E
- Obowiązkowe ubezpieczenie NNW+KL w cenie 15 PLN/os. (Boże Narodzenie , Sylwester – 10PLN)
- Dodatkowe ubezpieczenie od ryzyk związanych z uprawianiem narciarstwa - 25 PLN
- Dodatkowe ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy - 3% wartości imprezy

Ile osób: 13 + 2

Opis oferty:

 
Lokalizacja: Demianowa - osada w Demianowskiej Dolinie, oddalona 3 km od Liptowskiego Mikulasza. Cata położona jest na początku wsi, najbliższa restauracja 300m, sklep spożywczy 200 m. Do Jaskiń Svobody 5 km, Aquapark Tatralandia 5 km, Beszeniowa z termalnymi basenami 15 km. Ski centra: Jasna na Chopoku 7 km, Ziarce 3 km, Opalisko w Zavażnej Porubie 8 km, Liptovski Jan 5 km.

Zakwaterowanie: 2 niezależne apartamenty 8-os. i 5-os.Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 2 dzieci do 5 lat(bez łóżka). Zwierzęta akceptowane.

Apartament 8-os.: 2 pokoje 4-os., kuchnia, jadalnia, każdy pokój posiada własny prysznic, wc i TVsat.
Apartament 5-os.: pokój 2-os., pokój 3-os., kuchnia, każdy pokój posiada własny prysznic, wc i TV.
Nazwa oferty: CHATA NIKITA - 10 OSÓB + 2
Miejsce: DEMIANOWA/DEMIANOWSKA DOLINA - NISKIE TATRY
Zakwaterowanie: CHATA NIKITA (10 OSÓB + 2) -DEMIANOWA
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: Boże Narodzenie: 22.12-26.12
Sylwester: 27.12-01.01 lub 28.12-02.01 lub 29.12-03.01
PATRZ CENNIK:
Cena zawiera: cała chata 7 noclegów (Boże Narodzenie, Wielkanoc - 4 noce, Sylwester - 5 nocy), pościel, prąd, ogrzewanie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: - obowiązkowe ubezpieczenie NNW + KL w cenie 15 PLN/os. (Boże Narodzenie, Wielkanoc - 9 PLN, Sylwester - 11 PLN)
- kaucja zwrotna 100E/chata
- opłata klimatyczna 15 Sk/os./dzień
Ile osób: 10 + 2

Opis oferty:

 
Lokalizacja: Demianowa - osada w Demianowskiej Dolinie, 3 km od miasta Liptowski Mikulasz, najbliższa restauracja 200 m, sklep spożywczy 150 m, parking przy chacie. Do Jaskiń Svobody 5 km, Aquapark Tatralandia 5 km, Beszeniowa z termalnymi basenami 15 km. Ski centra: Jasna na Chopoku 7 km, Ziarce 3 km, Opalisko w Zavażnej Porubie 8 km, Liptovski Jan 5 km.


Zakwaterowanie: 2 pokoje 2-os., 2 pokoje 3-os., kuchnia z jadalnią, duży pokój gościnny z TVsat, 2 x łazienka, 2 x wc. Na oddzielnym piętrze mieszkają właściciele. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 2 dzieci do 5 lat(bez łóżka). Zwierzęta akceptowane.
Nazwa oferty: CHATA MICHAEL - 9 OSÓB + 1
Miejsce: LIPTOVSKI TRNOVEC - NISKIE TATRY
Zakwaterowanie: CHATA MICHAEL (9 OSÓB + 1) - LIPTOVSKI TRNOVEC
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: Boże Narodzenie: 22.12-27.12
Sylwester: 27.12-02.01 lub 28.12-03.01
PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 7 noclegów (Boże Narodzenie - 5 nocy, Sylwester - 6 nocy), pościel, prąd, ogrzewanie, podatek VAT
uwaga - ceny za apt 3-os., 6-os. lub całą chatę
Koszt dodatkowy: Uwagi:
-Zniżka przy łączeniu turnusów: 20% z ceny tańszego turnusu
- Taksa klimat. płatna na miejscu- 0,33E os./dzień
- Kaucja za chatę płatna na miejscu 100E
- Obowiązkowe ubezpieczenie NNW+KL w cenie 15 PLN/os. (Boże Narodzenie-10 PLN, Sylwester– 12PLN)
- Dodatkowe ubezpieczenie od ryzyk związanych z uprawianiem narciarstwa -25 PLN
- Dodatkowe ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy- 3% wartości imprezy

Ile osób: 9 + 1

Opis oferty:

 
Lokalizacja: Liptovski Trnovec, chata położona jest na wzgóru z widokiem na Tatry i jezioro Liptowska Mara. 3 km do Liptowskiego Mikulasza, 2 km do Aquaparku Tatralandia i Western City, 15 km do Jaskiń Svobody w Demianowskiej Dolinie. Najblizsza restauracja 200 m, sklep spożywczy 200 m, parking przy chacie. Ski centra: Ziarce 8 km, Jasna na Chopoku 18 km, Rużomberok 21 km.

Zakwaterowanie: 2 samodzielne apartamenty 3-os. i 6 -os. Parking przy chacie. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 1 dziecka do 5 lat(bez łóżka).

Apartament 3-os.: pokój 2-os. z dostawką, kominek, kuchnia z jadalnią i TV, prysznic, wc, zmywarka, mikrofalówka, piec elektryczny.
Apartament 6-os.: pokój 2-os. i pokój 4-os., salonik z TV, kuchnia, 2 x łazienka, 2 x wc,zmywarka, mikrofalówka, piec elektryczny.
Nazwa oferty: CHATA STAR - 6 OSÓB + 1
Miejsce: ZAVAŻNA PORUBA - NISKIE TATRY
Zakwaterowanie: CHATA STAR (6 OSÓB + 1)- ZAVAŻNA PORUBA
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: Boże Narodzenie: 22.12-27.12
Sylwester: 27.12-02.01 lub 28.12-03.01
PATRZ CENNIK
Cena zawiera: cała chata 7 noclegów (Boże Narodzenie, 5 nocy, Sylwester - 6 nocy), pościel, prąd, ogrzewanie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: Uwagi:
- Zniżka przy łączeniu turnusów: 20% z ceny tańszego turnusu
- Taksa klimat.płatna na miejscu -0.33E os./dzień
- Kaucja za chatę płatna na miejscu 100E
- Obowiązkowe ubezpieczenie NNW+KL w cenie 15 PLN/os. (Boże Narodzenie-10 PLN, Sylwester– 12PLN)
- Pies 5 Euro/ dziennie
- Dodatkowe ubezpieczenie od ryzyk związanych z uprawianiem narciarstwa - 25 PLN
- Dodatkowe ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy- 3% wartości imprezy
Ile osób: 6 + 1

Opis oferty:

 
Lokalizacja: we wsi Zavażna Poruba, ok. 5 km od Liptowskiego Mikulasza i 8 km od Aquaparku Tatralandia. Najbliższa restauracja w hotelu Ebo 1 km, podobnie basen, fitness, solarium i masaże. Ski centra: Opalisko 1 km (4 wyciągi, oświetlony stok, dośnieżanie), Podbreziny 5 km, Liptovski Jan 7 km, Jasna na Chopoku 15 km.

Zakwaterowanie: 2 pokoje 3-os., TVsat, salon z kominkiem, aneksem kuchennym i jadalnią, łazienka, wc
Chata jest pięknie wyposażona, przeznaczona dla wymagających gości. Parking w podwórku. Zwierzęta akceptowane. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 1 dziecka do 5 lat(bez łóżka.
Nazwa oferty: CHATA ZDENKA - 8 OSÓB + 2
Miejsce: ZAVAŻNA PORUBA - NISKIE TATRY
Zakwaterowanie: CHATA ZDENKA (8 OSÓB + 2) - ZAVAŻNA PORUBA
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: Boże Narodzenie: 22.12-27.12
Sylwester: 29.12-02.01
PATRZ CENNIK
Cena zawiera: cała chata 7 noclegów (Boże Narodzenie- 5 nocy, Sylwester - 4 noce), pościel, prąd, ogrzewanie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: Uwagi:
- Zniżka przy łączeniu turnusów: 20% z ceny tańszego turnusu
- Taksa klimat. płatna na miejscu- 0.70E os./dzień
- Kaucja za chatę płatna na miejscu 100E
- Obowiązkowe ubezpieczenie NNW+KL w cenie 15 PLN/os. (Boże Narodzenie-10 PLN ,Sylwester– 12PLN)
- Pies 5 Euro/ dziennie
- Dodatkowe ubezpieczenie od ryzyk związanych z uprawianiem narciarstwa - 25 PLN
- Dodatkowe ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy -3% wartości imprezy

Ile osób: 12 + 2

Opis oferty:

 
Lokalizacja: we wsi Zavażna Poruba, ok. 5 km od Liptowskiego Mikulasza i 8 km od Aquaparku Tatralandia. Najbliższa restauracja w hotelu Ebo 1,5 km, podobnie basen, fitness, solarium i masaże, sklep spożywczy 500 m. Ski centra: Opalisko 1 km (4 wyciągi, oświetlony stok, dośnieżanie), Podbreziny 5 km, Liptovski Jan 7 km, Jasna na Chopoku 15 km.

Zakwaterowanie: standardowo urządzone mieszkanie ma do dyspozycji dwa piętra w domu rodzinnym. Na oddzielnym piętrze mieszkaja wlasciciele. Parking w podwórku. Zwierzęta akceptowane. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 2 dzieci do 5 lat(bez łóżka.


Pater - pokój 3-os., pokój 4-os., kuchnia z jadalnią, łazienka, wc.
Piętro: pokój 2-os., pokój 3-os., mała kuchnia, łazienka, wc.
Nazwa oferty: CHATA DANKA - 6 OSÓB + 1
Miejsce: BOBROVECKA DOLINA - TATRY ZACHODNIE
Zakwaterowanie: CHATA DANKA (6 OSÓB + 1) - BOBROVECKA DOLINA
Wyżywienie: własne
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy rodzinne
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: Boże Narodzenie: 22.12-27.12
Sylwester: 27.12-01.01 lub 28.12-02.01
PATRZ CENNIK
Cena zawiera: cała chata 7 noclegów (Boże Narodzenie, Sylwester - 5 nocy), pościel, prąd ogrzewanie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: Uwagi:
- Zniżka przy łączeniu turnusów: 20% z ceny tańszego turnusu
- Taksa klimat. płatna na miejscu -0.33E os./dzień
- Kaucja za chatę płatna na miejscu 100E
- Obowiązkowe ubezpieczenie NNW+KL w cenie 15 PLN/os. (Boże Narodzenie, Sylwester - 10 PLN)
- Dodatkowe ubezpieczenie od ryzyk związanych z uprawianiem narciarstwa - 25 PLN
- Dodatkowe ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy- 3% wartości imprezy

Ile osób: 6 + 1

Opis oferty:

 
Lokalizacja: Bobrovecka Dolina w Tatrach Zachodnich, 7 km od Liptowskiego Mikulasza. 6 km do Aquaparku Tatralandia, 20 km do Jaskiń Svobody w Demianowskiej Dolinie. Najbliższa restauracja 50 m, sklep spożywczy 4 km, parking przy chacie. Ski centra: najbliższe wyciągi 300 m, Ziarce 10 km, Jasna na Chopoku 23 km, Rużomberok 30 km, Zuberec 35 km.

Zakwaterowanie: 3 pokoje 2-os., salonik z kominkiem i TV, kuchenka z mikrofalówką, prysznic, wc. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo 1 dziecka do 5 lat (bez łóżka).
Nazwa oferty: POLSKA SYLWESTER 2007/2008
Miejsce: Rudki k/Nowej Słupi
Zakwaterowanie: Centrum Wypoczynku GOŁOBORZE-GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE
Wyżywienie: 3 X DZIENNIE
Dojazd: WŁASNY
Rodzaj wyjazdu: IMPREZA POBYTOWA
Kod imprezy:
Termin: 2007-12-28 - 2008-01-01
Cena: 890.00 PLN
Cena zawiera: Zakwaterowanie, wyżywienie, drinki w barze hotelowym, wycieczka autokarowa z przewodnikiem na Święty Krzyż, kulig, ognisko z grzańcem, kiełbaskami, bigosem i karczkiem wycieczka piesza z przewodnikiem na GÓrę Chełmową, jaccuzi, sauna fińska, sauna infra red, łóżka do rekondycji, wieczorek przy muzyce mechanicznej, otwarty bar piwny, bal Sylwestrowy, powitanie nowego roku przy lampce szampana, pokaz sztucznych ogni.
Koszt dodatkowy:


Opis oferty:

 
Historyczna miejscowość –Rudki to przedsionek serca Gór Świętokrzyskich. Położone w szerokim obniżeniu, pomiędzy pasmami : Bostowskim i Pokrzywińskim, wchodzą wraz z lasami Serwis-Dąbrowa i rezerwatem Góry Chełmowej w skład Świętokrzyskiego Parku Narodowego.
Miejsce piękne, z którego rozciąga się malownicza panorama na Święty Krzyż i Górę Chełmową.
To niemal w zasięgu ręki – Nowa Słupia, Grzegorzowice, Bodzentyn, Tarczek, Pasmo Łysogór, Pasmo Jeleniowskie, Miejska Góra, Las-serwis itd.
Z każdej strony świeża, pełna majestatu natura.

Centrum Wypoczynku GOŁOBORZE to nowo otwarty ośrodek wypoczynkowy. Dysponujemy pokojami 2,3,4 osobowymi – łącznie 142 miejsca. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny oraz telewizory. Restauracja oferuje smaczne posiłki, zaś w dużej sali kawiarnianej organizowane są dyskoteki, zabawy taneczne i inne zajęcia Rozległy teren pozwala na bezpieczne zabawy na świeżym powietrzu.
Na terenie ośrodka znajduje się dozorowany parking, grill , miejsce na ognisko, lipowy park.

PROGRAM POBYTU :

28 XII 2007r. piątek
- przyjazd i zameldowanie od godz.14:00,
- obiadokolacja ( 17:00- 19:00) i zabawa integracyjna przy muzyce,
- drinki w barze hotelowym

29XII 2007r. sobota
- śniadanie, godz. 9:00 – 10:00
- wycieczka autokarowa z przewodnikiem na Święty Krzyż, godz. 10:00- 15:00
- obiad, godz. 15:00 – 16:00
- Kulig, godz. 17:00 - 18:00 (Uwaga organizator zastrzega sobie prawo odwołania kuligu z powodu złych warunków atmosferycznych)
- Ognisko z grzańcem, pieczenie kiełbaski, bigos, karczek,
szkolenie na czarownicę i zbója świętokrzyskiego, godz. 18:00 – 20:00

30XII 2007r. niedziela
- śniadanie, godz. 9:00 – 10:00
- wycieczka piesza z przewodnikiem na Górę Chełmową, godz. 10:00- 13:00
- obiad, godz. 14:00 – 15:00
- jaccuzi, sauna fińska, sauna infra red, łóżka do rekondycji
- kolacja godz. 18:00 – 19:00
wieczorek przy muzyce mechanicznej, otwarty bar piwny

31 XII 2007r. poniedziałek
- Śniadanie, godz. 9:00 – 10:00
- wycieczka piesza z przewodnikiem na Górę Chełmową,godz. 10:00 – 12:00
- obiad, godz. 13:00 – 14:00
- Bal Sylwestrowy ( 20:00 – 5:00 )
- Powitanie Nowego Roku przy lampce szampana i pokazie ogni sztucznych

01 I 2007r. wtorek
- Śniadanie Noworoczne, godz. 10:00 – 12:00,
- Wymeldowanie, do godz.14:00.

MENU sylwestrowe:
Filet z kurczaka w sosie peperonata, ryz,zestaw surówek
Bueff Strogonof
Barszcz czerwony z krokietami
Pólmisek mięs pieczonych i wyrobów wiejskich
Ryba po grecku, sledzie ( 2 rodzaje)
Galaretka drobiowa
Sałatki
Przystawki
Ciasta domowe,owoce
Soki,napoje zimne i gorące
Szampan

Nazwa oferty: 5 DNI ŁEBA - SŁOWIŃSKI PARK NARODOWY
Miejsce: ŁEBA
Zakwaterowanie: OW "KORAL w Łebie
Wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek
Dojazd: autokar
Rodzaj wyjazdu: zielona szkoła
Kod imprezy: WSZYSTKO W CENIE
Termin: 0000-00-00 - 0000-00-00
Cena: 375.00 PLN
Inne terminy i ceny: CENY ZALEŻNE SĄ OD ILOŚCI OSÓB PŁATNYCH W GRUPIE:

435 PLN - min. 30 osób płatnych + 2 kadry
419 PLN - min. 35 osób płatnych + 3 kadry
399 PLN - min. 40 osób płatnych + 3 kadry
375 PLN - min. 45 osób płatnych + 3 kadry

Termin do ustalenia np. poniedziałek-piątek
Cena zawiera: 4 noclegi, wyżywienie 3 x dziennie + podwieczorek, transport autokarem, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, pielęgniarki, program turystyczny z biletami wstępu, 2/3 miejsca gratis dla opieki
Koszt dodatkowy: .
Ile osób: 30 + 2, 35/40/45 + 3

Opis oferty:

 
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "KORAL"

Położony jest w Łebie przy ul. Nadmorskiej (najbliżej w stosunku do morza położona ulica w Łebie –- 150 m), z dala od ulicznego zgiełku, na dużym ogrodzonym terenie - 2 ha. Ośrodek wkomponowany jest w sosnowe drzewa. Sąsiedztwo jeziora oraz położenie wśród rozległych lasów, a także liczne szlaki turystyczne i ruchome wydmy stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku w proponowanym obiekcie. Otoczenie stanowią inne ośrodki wypoczynkowe, nie ma tutaj żadnych uciążliwych miejsc typu dyskoteki, bary i itp. Na teren nie mają wstępu osoby postronne.

ZAKWATEROWANIE:

Zaplecze noclegowe stanowi pięć pawilonów mieszkalnych, dwu-kondygnacyjnych, w których znajdują się pokoje 3-, 4-os. z łazienkami i balkonami. W skład obiektu wchodzą również dwa budynki socjalne (świetlice, sale lekcyjne wyposażone w stoliki, krzesełka, tablice, sprzęt audio-wizualny i dyskotekowe oraz sala telewizyjna). Plac zabaw z wyposażeniem, boiska do gier zespołowych - siatkówki i koszykówki, piłki nożnej, kometki, gry zręcznościowe oraz stół do ping - ponga. Uzupełnienie stanowi miejsce na ognisko i grill. Obiekt posiada sprzęt sportowy – piłki, kometki, paletki do tenisa stołowego, skakanki. W ośrodku znajduje się budka telefoniczna - nr tel. (0-59) 801 95 01

· Proponowany program turystyczny:

-całodniowa wycieczka autokarowa z przewodnikiem do Słowińskiego Parku Narodowego, w programie piesza trasa z Rąbki na ruchome wydmy wejście na Górę Łącką (najwyższe wzniesienie), po drodze możliwe zwiedzanie Wyrzutni Rakiet V2
-wycieczka autokarowa do latarni morskiej Stilo, zwiedzanie obiektu
-zwiedzanie Łeby: przejażdżka bajkową kolejką przez miasto do portu, rejs statkiem morskim
-ognisko z kiełbaskami
-dyskoteka
Nazwa oferty: 3 DNI ROZTOCZE
Miejsce: ROZTOCZE
Zakwaterowanie: OW MARTA w Krasnobrodzie
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu:
Kod imprezy: *
Termin: 0000-00-00 - 0000-00-00
Cena: 305.00 PLN
Inne terminy i ceny: CENY ZALEŻNE OD ILOŚCI OSÓB PŁATNYCH W GRUPIE :

375PLN - 35os. + 3 opiekunów
320PLN - 45os. + 3 opiekunów
Cena zawiera: 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, 1 obiad, pilot, transport, przewodnicy, ubezpieczenie NNW
Koszt dodatkowy: BILETY WSTĘPU :
- ROZTOCZAŃSKI PARK NARODOWY wstęp 2PLN
- Muzeum Zamojskie 5PLN
- Punkt wysokościowy dzwonnica 1,5PLN
- Muzeum Zamoyskich w Kozłówce 8PLN
Ile osób: 55 + 3

Opis oferty:

 
Roztocze – prawdziwy raj dla miłośników aktywnego wypoczynku. To nie tylko kilometry szlaków pieszych i rowerowych, ale także unikalne krajobrazy dziewiczej, roztoczańskiej przyrody. Większość atrakcji dopasowana jest do zróżnicowanych wymagań turystów. Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy turystyki pieszej, jak i poszukiwacze mocnych wrażeń. Region oferuje mnóstwo atrakcji przez okrągły rok.


OW MARTA - Ośrodek usytuowany jest ok 700 m od zalewu z wypożyczalnią sprzętu wodnego i zjeżdżalnią, ok 300 m od lasu i ok 500 m od stoku narciarskiego z wyciągiem na Chełmowej Górze. Oprócz tego w odległym o ok Ośrodek Wypoczynkowy Marta Krasnobród - noclegi, restauracja ...150 m ośrodku wypoczynkowym znajdują się baseny i boiska sportowe dostępne za drobną opłatą. Przed posesją znajduje się ogrodzony parking na około 20 samochodów.


PLAN WYCIECZKI :

1 DZIEŃ - Wyjazd z Warszawy do Krasnobrodu, Górecko Kościelne (zabytkowy kościół, kapliczki, dęby), Józefów (kamieniołom), Czartowe Pole (spacer przez rezerwat), Susiec, Szumy na Tanwi (spacer nad Tanwią.

2 DZIEŃ - Krasnobród, Tomaszów Lub., Bełżec ( muzeum miejsca pamięci w Bełżcu), Zamość (starówka, muzeum Zamojskie, Katedra, dzwonnica z punktem wysokościowym), Szczebrzeszyn (pomnik chrząszcza), Zwierzyniec (park, pomnik szarańczy, lody, kościół na wyspie, spacer R P N ścieżką nad stawem ECHO) wycieczka piesza na Bukową Górę.

3 DZIEŃ - spotkanie w Kozłówku z przewodnikiem, powrót do Warszawy.
Nazwa oferty: 4 DNI KRAKÓW-WIELICZKA- WADOWICE-OJCOWSKI PARK NARODOWY
Miejsce: KRAKÓW-WIELICZKA- WADOWICE-OJCOWSKI PARK NARODOWY
Zakwaterowanie: OBIEKT KLASY TURYSTYCZNEJ
Wyżywienie: 3 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: WYCIECZKA SZKOLNA
Kod imprezy: WSZYSTKO W CENIE
Termin: 0000-00-00 - 0000-00-00
Cena: 419.00 PLN
Inne terminy i ceny: TERMIN DO USTALENIA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU-OD POCZĄTKU MAJA DO KOŃCA CZERWCA.
Cena zawiera: 2 noclegi w ośrodku w Wieliczce, pokoje 3,4-osobowe z łazienkami, 1 nocleg w hotelu akademickim w Krakowie, pokoje 3,4-osobowe, łazienki wspólne na korytarzu , 3 śniadania, 3 obiady , 3 kolacje, transport autokarem, lokalnych przewodników, 3 miejsca gratis dla kadry, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, pobyt w parku wodnym, ubezpieczenie NNW.
Koszt dodatkowy: .

Opis oferty:

 
PROGRAM

1 DZIEŃ

– 07.00 zbiórka pod szkołą, przejazd do Ojcowa, godz. 12.00 spotkanie z przewodnikiem w Biurze Obsługi Ruchu turystycznego PTTK Ojców Park 15 – zwiedzanie zamku w Pieskowej Skale - dziedziniec, Groty Łokietka – 270 m korytarzy, Bramy Krakowskiej – wrót skalnych ( ok.4 h zwiedzania ). Przejazd w okolice Krakowa , zakwaterowanie, kolacja 18.00, wieczorem dyskoteka i ognisko , nocleg.

2 DZIEŃ

– 08.00 śniadanie, 09.00 zwiedzanie trasy turystycznej w kopalni Wieliczka z przewodnikiem ( ok. 2 h ). Spacer do Zamku Żup Krakowskich , udział w zajęciach edukacyjnych : temat lekcji „Herbu Wieliczki historia nieznana” / warsztaty edukacyjne zapoznające z historią herbu Wieliczki oraz herbami różnych miast i rodów. Uczniowie wypełniają karty pracy, wykonują również dokumenty z własnoręcznie zrobioną pieczęcią /. Czas trwania zajęć 1 godzina. Powrót na obiad do ośrodka . Wyjazd do Wadowic – spacer po mieście , w programie : Dom rodzinny Karola Wojtyłły- obecnie Muzeum Ojca świętego Jana Pawła II, Kościół Ofiarowania NMP związany z dzieciństwem i młodością Karola Wojtyłły- Jana Pawła II, Kościół p.w. św. Piotra Apostoła . Kolacja i nocleg w ośrodku w Wieliczce.

3 DZIEŃ

– 08.00 śniadanie, przejazd do Krakowa , 10.00 spotkanie z przewodnikiem w Biurze Turystyki Zagranicznej PTTK ul. Westerplatte 15/16 , w programie: Brama Floriańska, kościół Mariacki, Sukiennice, Stary Rynek, Wawel- dzwon Zygmunta i katedra, Smocza Jama ( ok. 4 h zwiedzania ). Przejazd na obiad do hotelu
studenckiego „Akademik”, zakwaterowanie . Po południu 2-godzinny pobyt w Aquaparku . Kolacja , nocleg.

4 DZIEŃ

- 8,00 śniadanie, zwiedzanie Krakowa c/d. Wyjazd w Kierunku Warszawy ok. godz. 12.00 . Zakończenie wycieczki 18.00 – 19.00 .
Nazwa oferty: 3 DNI WROCŁAW-WIELUŃ
Miejsce: WIELUŃ/WROCŁAW
Zakwaterowanie: HOTEL SILESIUS
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: WYCIECZKA SZKOLNA
Kod imprezy:
Termin: 0000-00-00 - 0000-00-00
Cena: 264.00 PLN
Inne terminy i ceny: Cena uzależniona jest od ilości osób płatnych:

264 PLN – 45 osób
282 PLN - 40 osób
292 PLN – 35 osób
322 PLN – 30 osób

TERMIN DO UZGODNIENIA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD MAJA DO KOŃCA CZERWCA.
Cena zawiera: 2 noclegi w hotelu Silesius, 2 śniadania, 2 obiadokolację, 1 obiad, transport autokarem, lokalnych przewodników, bilety wstepu do: Muzeum Narodowego – Panorama Racławicka, parku linowego, na rejs statkiem po Odrze lub przejażdżkę zabytkowym tramwajem po ulicach Wrocławia, bilety wstępu do ogrodu Japońskiego, ubezpieczenie NNW.
Koszt dodatkowy: bilety wstępu do Uniwersytetu Wrocławskiego 12/8 zł, Muzeum Sztuki Mieszczańskiej 10/7 zł, wieża widokowa w Kościele św. Elżbiety 5 zł.

Opis oferty:

 
RAMOWY PROGRAM

1 DZIEŃ

– 07.00 zbiórka pod szkołą, przejazd do Wielunia ( ok. 4 h ), godz.11.00 spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie: muzeum Ziemi Wieluńskiej, ruin zamku, ruin murów obronnych, godz. 13.00 odjazd do Wroclawia, godz.15.00 zakwaterowanie, godz. 16.00 spotkanie z przewodnikiem i wycieczka trasą ,, Wrocław na szybko ” po centrum Wrocławia w programie: Rynek, Piwnica Świdnicka, Bazylika św. Elżbiety, Stare Jatki Miejskie, Dawne Więzienie Miejskie, Uniwersytet Wrocławski (zwiedzanie Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego, Auli Leopoldyna i Oratorium Marianum, Wieży Matematycznej UW – opcjonalnie), Kościół Uniwersytecki im Jezus – wejście do kościoła opcjonalnie, Ul Grodzka, widok na wyspy wrocławskie, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, dawny klasztor Krzyżowców z Czerwoną Gwiazdą, Wyspa Na Piasku, kościół NMP, wejście do kościoła opcjonalnie, Ostrów Tumski, Bazylika Archikatedralna św. Jana Chrzciciela, ul. Szewska – kościół Marii Magdaleny, ok. ( 2 h ), godz. 18.00 obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ

– 08.00 śniadanie, godz. 09.00 Panorama Racławicka w oddziale Muzeum Narodowego ( 30 min. ) i Muzeum Narodowe, godz. 11.30 spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Wroclawia wyznaczona trasą ,, Szlakiem dawnych fortyfikacji miejskich ‘’ ( 4 h ) w programie: Ul. Świdnicka, kościół św. Doroty (…), kościół Bożego Ciała, Opera Wrocławska – były Teatr Miejski, Plac Wolności, były Zamek Królów Pruskich, Muzeum Miejskie Wrocławia, Plac Jana Pawła II, Bazylika św. Elżbiety – domki altarystów Jaś i Małgosia, Plac Nankiera i Hala Targowa, Wzgórze Polskie – były Bastion Ceglany, widok na Ostrów Tumski, Park Słowackiego – Muzeum Narodowe, wejście do muzeum opcjonalnie, Kościół św. Wojciecha, Wzgórze Partyzantów, punkt widokowy, Teatr Lalek, dawny Zwinger, godz.15.30 rejs po Odrze ( Przystań przy Hali Targowej – Most Pokoju – Śluza Szczytniki – Most Zwierzyniecki – Most Szczytnicki – Jaz Psie Pole, powrót tą samą trasą, rejs trwa 1,5 h ) / w przypadku gdyby rejs nie był możliwy z powodu złych warunków pogodowych przewidziana jet przejażdżka zabytkowym tramwajem „ Strachotek ” lub „ Jaś i Małgosia”, godz. 18.00 obiadokolacja, dyskoteka/gry i zabawy, nocleg.

3 DZIEŃ

– 08.00 śniadanie, godz. 09.00 spotkanie z przewodnikiem i dalsze zwiedzanie Wrocławia wyznaczona trasą „ Festung Breslau ”, stary Breslau i nowy Wrocław, śladami zniszczeń wojennych i historii Twierdzy Breslau z 1945 roku ( 3 h ), godz. 12.00 spacer po Ogrodzie Japońskim ( ok. 1 h ), godz. 13.00 wizyta w największym w Polsce parku linowym „ wyspa przygody Opatowicka ”, godz. 15.30 obiad, godz. 16.00 odjazd i powrót do Warszawy na godz.22.00.

Nazwa oferty: 3 DNIOWA WYCIECZKA TORUŃ-BISKUPIN-GNIEZNO-STRZELNO-KRUSZWICA-INOWROCŁAW-CIECHOCINEK
Miejsce: TORUŃ-BISKUPIN-GNIEZNO-STRZELNO-KRUSZWICA-INOWROCŁAW-CIECHOCINEK
Zakwaterowanie: SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: WYCIECZKA SZKOLNA
Kod imprezy:
Termin: 0000-00-00 - 0000-00-00
Cena: 275.00 PLN
Inne terminy i ceny: Cena uzależniona jest od ilości osób płatnych:

275 PLN – 45 osób
292 PLN – 40 osob
296 PLN – 35 osób
324 PLN – 30 osób

TERMIN DO USTALENIA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD MAJA DO KOŃCA CZERWCA.
Cena zawiera: : 2 noclegi w szkolnym schronisku młodziezowym, 2 śniadania, obiad, 2 obiadokolacje, transport autokarem, lokalnych przewodników, bilety wstępu do planetarium i orbitarium- 11 zł, bilety na przejazd kolejka wąskotorową- 7 zł, bilety wstępu do Biskupina- 7 zł, Kruszwicy- 4 zł, Strzelna- 5 zł, kolejki Żnin-Wenecja- 4 zł, ubezpieczenie NNW.

Koszt dodatkowy: biletów wstępu do Domu Kopernika ( ulgowy-11 zł, normalny-18 zł), Katedry Świętojańskiej ( ulgowy-1 zł, normalny-2zł).

Opis oferty:

 
Ramowy program

1 DZIEŃ

– 07.00 zbiórka pod szkołą, przejazd do Torunia ( ok. 4 h ), godz. 11.00 zakwaterowanie, godz. 12.00 spotkanie z przewodnikiem turystycznym i zwiedzanie miasta: Łuk Cezara – Kościół Mariacki – Rynek Staromiejski ( Ratusz Staromiejski, Dwór Artusa, Kościół św. Ducha, Kamienica Pod Gwiazdą, gospoda flisacza, pomnik Kopernika, Flisak) – Dom Kopernika – Krzywa Wieża – zespół murów obronnych, spichrze – Brama Żeglarska – Droga Królewska – Katedra Świętojańska – Dom Eskenów – Brama Mostowa – Dwór Bractwa św. Jerzego z Basztą Wartownią – ruiny Zamku Krzyżackiego ( ruiny, podziemia, Gdanisko) – Kościół św. Jakuba – Rynek Nowomiejski, przyziemia Kościoła św. Mikołaja, godz. 18.00 obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ

– 08.00 śniadanie, godz. 09.00 wyjazd na wycieczkę śladami początków państwa polskiego ,, SZLAK PIASTOWSKI ‘’ ( ok. 10 godz. zwiedzania, przejazd kolejką wąskotorową na trasie Żnin-Wenecja, Biskupin-rezerwat archeologiczny kultury łużyckiej, Gniezno-pierwsza stolica Polski, romańska kolegiata w Strzelnie, Mysia Wieża w Kruszwicy i Kościół farny pw.Św. Mikołaja, Kościół Imienia Najświętszej Maryi Panny,muzeum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. Godz. 19.00 obiadokolacja, dyskoteka/gry i zabawy.

3 DZIEŃ

– 08.00 śniadanie, 09.00 zwiedzanie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika – Centrum Astronomicznego UMK, wizyta w planetarium i orbitarium, godz. 12.00 odjazd do największego i najsłynniejszego uzdrowiska nizinnego ,, CIECHOCINEK ’’ w programie: godz. 13.00 obiad i zwiedzanie trzech tężni solankowych, parku zdrojowego, pijalni wód, łazienek, dywanów kwiatowych, fontann ,, Grzyb”, „ Jaś i Małgosia”, warzelni soli,dworeku prezydenckiego ( ok. 4 h zwiedzania ), godz. 17.00 odjazd i powrót do Warszawy ok. godz. 21.00.
Nazwa oferty: BUDAPESZT
Miejsce: BUDAPESZT I ZAKOLE DUNAJU
Zakwaterowanie: HOTEL***
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: WYCIECZKA
Kod imprezy:
Termin: 0000-00-00 - 0000-00-00
Cena: 729.00 PLN
Inne terminy i ceny: TERMIN DO USTALENIA OD LISTOPADA DO MAJA
Cena zawiera: zakwaterowanie w pokojach 2 lub 3 osobowych z łazienkami w hotelach o standardzie *** , wyżywienie: śniadania, obiadokolacje, uroczysta kolacja w Szalma Czadzie, przejazd autokarem klasy LUX z klimatyzacją (autokar z WC, z video, z barkiem i uchylanymi siedzeniami), ubezpieczenie Signal Iduna – KL NNW i bagaż / sumy gwarancyjne : KL 10.000 USD , NNW 5000 PLN/ 2500 PLN bagaż 500 PLN/, opiekę pilota , opiekę miejscowego przewodnika .
Koszt dodatkowy: - bilety wstepu do zwiedzanych obiektów ok. 2.500 HUF
- kąpielisko ok. 2.500 HUF

Opis oferty:

 
PROGRAM :

Dzień 1
Zbiórka godz. 7.00. Przejazd do Budapesztu, zakwaterowanie w hotelu , pokoje 2,3-osobowe z łazienkami .Obiadokolacja. Wieczorny spacer najbardziej popularnym deptakiem- ulicą Vaci , nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Budapesztu; zwiedzanie miasta z przewodnikiem; w programie Wzgórze Gellerta z cytadelą, Parlament, Plac Bohaterów, Wzgórze Zamkowe z Basztą Rybacką i Kościołem Św. Macieja. Przejazd do hotelu na obiadokolację. Dla chętnych wyjazd do jednego kąpielisk termalnych. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Po śniadaniu zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem; w programie: Zakole Dunaju oraz zwiedzanie Esztergomu (średniowiecznej stolicy Węgier).Przejazd do Szentendre – miasteczka znanego z muzyki cygańskiej i marcepanu. Kolacja w Szalma Czardzie z ostrym gulaszem i palinką, przy muzyce cygańskiej z programem folklorystycznym. Powrót do Budapesztu na nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Po śniadaniu dalsze zwiedzanie stolicy Węgier: Wyspa Małgorzaty .Wyjazd z Budapesztu ok. godz. 12. . Przyjazd do Warszawy w późnych godzinach wieczornych.
Nazwa oferty: WIEDEŃ
Miejsce: ZAKWATEROWANIE W WIEDNIU LUB OKOLICACH
Zakwaterowanie: HTL***
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR LUX
Rodzaj wyjazdu: WYCIECZKA
Kod imprezy:
Termin: 0000-00-00 - 0000-00-00
Cena: 719.00 PLN
Inne terminy i ceny: TERMIN DO USTALENIA
Cena zawiera: 2 noclegi w hotelu*** w pokojach 2,3-os. z łazienkami, 2 śniadania, 1 obiad, 1 obiadokolacja, 1 uroczysta kolacja z oprawą muzyczną na Grinzingu, transport autokarem lux, opieka pilota na całej trasie wycieczki oraz lokalnych przewodników, program turystyczny, ubezpieczenie KL, NNW, bagaż

Koszt dodatkowy: BILETY WSTĘPU: 20 EUR, 170 KC

Opis oferty:

 
1 DZIEŃ Zbiórka w godzinach rannych, przejazd do Morawskiego Krasu w okolicach Brna - zwiedzanie z przewodnikiem Jaskini Punkvy, podróż łodzią podziemną rzeką. Przejazd do Wiednia, zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja w restauracji. Nocleg
2 DZIEŃ śniadanie w formie bufetu, przejazd do centrum Wiednia, zwiedzanie miasta z polskojęzycznym przewodnikiem - przejazd Ringiem autokarem (Opera Narodowa, Teatr Dworski, Parlament, Ratusz), zwiedzanie slynnego Hundertwasserhaus, przejście piechotą przez Starówkę Wiedeńską: katedra Sw. Szczepana, Graben, Kohlmarkt, Hofburg, zwiedzanie wnętrz opery, czas wolny.Wzgórze Kahlenberg, punkt widokowy, polski kościół. Uroczysta kolacja z żywą oprawą muzyczną i winem na Grinzingu – w wiosce winiarzy. Nocleg
3 DZIEŃ śniadanie w formie bufetu, zwiedzanie letniej rezydencji Habsburgów Shoenbrunn, powrót do kraju z przerwą obiadową na terenie Czech
Nazwa oferty: WILNO
Miejsce: WILNO- KOWNO- TROKI
Zakwaterowanie: HOTEL ***
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR LUX
Rodzaj wyjazdu: WYCIECZKA
Kod imprezy:
Termin: 0000-00-00 - 0000-00-00
Cena: 664.00 PLN
Inne terminy i ceny: TERMIN DO USTALENIA OD LISTOPADA DO MAJA.
Cena zawiera: 3 noclegi w Wilnie , pokoje 2,3-osobowe z łazienkami , śniadania i obiadokolacje,
ubezpieczenie NNW i KL, przejazd autokarem LUX / video, bar, wc, klimatyzacja/, opiekę pilota , opiekę miejscowego przewodnika, obiad na trasie,
Koszt dodatkowy: - bilety wstępu do zwiedzanych obiektów - ok. 15 Euro

Opis oferty:

 
PROGRAM :

1 dzień
- wyjazd z Warszawy o godz. 7,00. Jazda w kierunku granicy Polsko – Litewskiej, przejście graniczne w Ogrodnikach. Przejazd do Kowna, zwiedzanie starego miasta/ zabytkowy rynek, ratusz zwany Białym Łabędziem, ruiny zamku obronnego nad Niemnem, katedra Św. Piotra i Pawła /. Spacer po centrum handlowym – czas wolny. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Wilna. Zakwaterowanie w hotelu, pokoje 2,3-osobowe z łazienkami.

2/3 dzień
– po śniadaniu zwiedzanie Wilna . Spacer starówką, kościół Św. Teresy, Ostra Brama z obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej, Cerkiew Św. Ducha, Ratusz, Kościół Św. Trójcy i klasztor bazylianów- perła baroku wileńskiego, Bazylika Archikatedralna z kaplicą Św. Kazimierza, gdzie znajdują się groby
królewskie, Uniwersytet Wileński im. Stefana Batorego, Kościół Św. Jana i dzwonnica, Gotycki kościół Św. Anny, Cmentarz na Rosie- miejsce pochówku wybitnych Polaków m.in. grób matki J. Piłsudskiego i serce Marszałka, Kościół św Piotra i Pawła na Antokolu, Góra Trzech Krzyży , wzgórze i zamek Wielkiego Księcia Giedymina – założyciela miasta. W trakcie zwiedzania czas wolny. Obiadokolacja , nocleg.

4 dzień
– śniadanie , wyjazd do Trok – dawnej stolicy Litwy. Zwiedzanie gotyckiego zamku z XV w. – niegdyś siedziba księcia Witolda / istnieje możliwość rejsu jachtem po jeziorze Galwe/.Sanktuarium Maryjne z okresu Wielkiego Księstwa Litewskiego z cudownym obrazem Matki Boskiej – miejsce pielgrzymek. Troki to także ośrodek kultury Karaimów / ludu wywodzącego się z Krymu/. Zwiedzanie dzielnicy karaimów z zabytkową świątynią. Degustacja specjału kuchni karaimskiej- kibinie. Wyjazd w kierunku granicy Polskiej . Przyjazd do Warszawy w godzinach późnych wieczornych ok. 23.00
Nazwa oferty: MRZEŻYNO WCZASY NAD MORZEM 2008
Miejsce: MRZEŻYNO
Zakwaterowanie: OSRODEK WYPOCZYNKOWY ALGA
Wyżywienie: 3 X DZIENNIE
Dojazd: WŁASNY
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Cena zawiera: 14 noclegów, wyżywienie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: opłata klimatyczna ok. 1,60 PLN/osoba

Opis oferty:

 
MRZEŻYNO „ALGA”
WCZASY 2008

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „ALGA”- doskonale położony bezpośrednio przy zejściu na plażę / 80m od morza/, na terenie zalesionym, ogrodzonym zapewniającym bezpieczeństwo swoich gości. Sąsiedztwo nadmorskiego lasu stwarza znakomite warunki do spacerów lub jazdy rowerem. Leśne boiska, plac zabaw dla dzieci, pokój zabaw, sale rekreacyjne, wypożyczalnia sprzętu sportowego, sauna, odkryty basen z podgrzewana wodą, urządzenia fitness , tenis stołowy, bilard to atuty aktywnego spędzenia czasu. Kryty basen w odległości 50m, niedaleko położona stadnina koni to dodatkowe możliwości urozmaicenia wypoczynku.
ZAKWATEROWANIE: pokoje po generalnym remoncie w nowoczesnej aranżacji 2, 3-osobowe
z możliwością dokwaterowania 4 osoby /dziecka lub os. dorosłej/. Metraż pokoju 12,5 m. Pokoje wyposażone są w 2-osobową wersalkę, tapczanik i fotel rozkładany, TV i radio. Wszystkie pokoje z łazienkami i balkonami.

Uwagi:
- wyżywienie 3 x dziennie + podwieczorek do obiadu
- pobyt rozpoczyna się o godz. 17.00 – kolacją a kończy się śniadaniem o godz. 10.00
- opłata klimatyczna płatna na miejscu ok. 1,60 pln / os.
- na zapytanie istnieje możliwość turnusów 8 - dniowych

Nazwa oferty: WCZASY NA SŁOWACJI
Miejsce: DOLINA VRATNA
Zakwaterowanie: CHATA VO VYHNANEJ - PENSJONAT
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy 8 dni
Kod imprezy:
Termin: 2010-01-30 - 2010-02-06
Cena: 909.00 PLN
Inne terminy i ceny: 909 PLN - dorosły
789 PLN - dorosły na dostawce
839 PLN - dziecko do 10 lat
719 PLN - dziecko do 10 lat dostawka
w innych terminach oferta na zapytanie
Cena zawiera: 7 noclegów, wyżywienie – śniadania , obiadokolacje, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10.000 USD, NNW 7.000 PLN, bagaż 800 PLN)
Koszt dodatkowy:  Skipass 6 dni /cennik : dzieci 10-12,99 lat 81 Euro, juniorzy 13-18,99 lat 85 Euro, dorośli 99 Euro
 Możliwość dopłacenia do ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa w kwocie 25 PLN
 Możliwość wykupienia ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy - 30 PLN

Opis oferty:

 
MAŁA FATRA ze swoją VRATNA DOLINA stanowią jedno z najpopularniejszych centrów sportów zimowych na Słowacji. Są to wysokiej klasy tereny narciarskie o różnych stopniach trudności, obsługiwane przez 2 kolejki linowe i 13 orczyków, stoki są dośnieżane, wieczorem oświetlone. Łącznie 18 tras /7 łatwych, 8 średnio trudnych, 3 trudne/. Rokrocznie we Vratnej odbywają się lokalne i międzynarodowe zawody narciarskie min. ski-interkriterium.

ZAKWATEROWANIE – CHATA VO VYHNANEJ położona na terenie Parku Narodowego Mała Fatra we Vratnej Dolinie, w osadzie Stefanowa k/Terchowej (ok. 30 km od Żyliny). Do najbliższych wyciągów we Vratnej ok. 4 km. W obiekcie pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami. Możliwe dostawki. Pokoje wyposażone w ładne sosnowe meble, nowoczesne łazienki. Na miejscu duża, nowa jadalnia z TV, świetlica ze stołem do ping-ponga, narciarnia. Hotel o bardzo kameralnym charakterze, pięknie położony u podnóża stoku w cichym i spokojnym miejscu, polecamy dla grup zorganizowanych 40-50 os. W pobliskim hotelu Boboty - kryty basen.

WYŻYWIENIE - 2 x dziennie
Nazwa oferty: WCZASY W AUSTRII Z DOJAZDEM AUTOKAREM
Miejsce: SPORTWELT AMADE
Zakwaterowanie: HOTEL "HUTTER" ***
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR LUX
Rodzaj wyjazdu: WCZASY 10 DNI
Kod imprezy:
Termin: 2010-02-05 - 2010-02-14
Cena: 1699.00 PLN
Inne terminy i ceny: 05.02 - 14.02.2010

1.699 PLN MIEJSCE W POKOJU 2-OSOBOWYM
1.599 PLN MIEJSCE W POKOJU 3,4-OSOBOWYM
Cena zawiera: 7 noclegów, wyżywienie – śniadania, obiadokolacje, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10.000 USD, NNW 7.000 PLN, bagaż 800 PLN), opiekę wychowawców, instruktora (narty, snowboard), transport, transfery na narty .
Koszt dodatkowy:  Skipass 6 dni /cennik : dzieci (1994-2003r.)- 101,50 Euro, juniorzy(1991-1993r.) -160,50 Euro, dorośli- 196 Euro
 Możliwość ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa 25 PLN, możliwość ubezpieczenia rezygnacji 47 PLN
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
Sportwelt Amade (650-2300 m n.p.m.)- jeden z największych i najnowocześniejszych regionów narciarskich w Alpach, rozciągający się poprzez trzy doliny połączone ze sobą "huśtawką" narciarską,. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów: 320 km tras, wyciągi orczykowe, krzesełkowe, gondole o przepustowości 119 400 os/godz. Ważnymi ośrodkami tego obszaru są Flachau, St Johann/ALpendorf, Filzmoos, Radstadt. Wspólny karnet narciarski upoważnia do korzystania ze wszystkich wyciągów i tras obszaru.. Trasy zjazdowe należą do łatwych i średnio trudnych, fanom szybkiej jazdy polecamy zbocze Saukarkopf.

Ośrodki narciarskie Zauchensee-Flachauwinkl-Kleinarl (huśtawka) wyciągi z Flachauwinkl:
o Oznakowane trasy narciarskie – łącznie 88 km: trudne 22 km, średnie 45 km, łatwe 21 km,
o 15 wyciągów orczykowych, 12 krzesełkowe, 3 linowa - gondola
o najtrudniejszy zjazd „Zauchensee-Kalberloch” - 6 km,

Ośrodki narciarskie Flachau-Wagrain-St.Johann in Pongau (huśtawka):
o Oznakowane trasy narciarskie - łącznie 172 km: trudne 12 km, średnie 97 km, łatwe 63 kma,
o 40 wyciągów orczykowych, 14 krzesełkowych, 5 linowych - gondole
o najdłuższy zjazd na terenie Sportwelt Amade z Griessenkar - 6 km,
o najtrudniejszy zjazd Trasa Pucharu Świata - 3 km, Ośrodek narciarski Eben in Pongau - wyciągi z Eben:
o Oznakowane trasy narciarskie - łącznie 4 km: średnie 2 km, łatwe 2 km,
o 4 wyciągi orczykowe, 1 krzesełkowy
Nazwa oferty: MIĘDZYZDROJE PENSJONAT NAWIGATOR
Miejsce: MIĘDZYZDROJE
Zakwaterowanie: PENSJONAT NAWIGATOR
Wyżywienie: 1 X DZIENNIE ( ŚNIADANIA )
Dojazd: WŁASNY
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: 7/13 noclegów, 7/13 śniadań, podatek VAT
Koszt dodatkowy: -istnieje możliwość zamówienia obiadów - ok. 30 PLN dziennie
-opłata klimatyczna ok. 2,00 PLN/ dzień

Opis oferty:

 
Międzyzdroje - miejscowość położona między szeroką plażą z klifowym brzegiem a lasami Wolińskiego Parku Narodowego. Czyste powietrze, niepowtarzalne walory klimatyczne czynią to miejsce wyjątkowym. MIĘDZYZDROJE to nie tylko plaża, ale również unikalny krajobraz Wolińskiego Parku Narodowego zajmującego znaczną powierzchnię wyspy Wolin. Warto również zobaczyć pięknie odnowione wille przy promenadzie, 300-metrowe molo i port rybacki, który istnieje od XIII wieku.

Pensjonat NAWIGATOR położony jest 600 m od morza, blisko centrum miasta, nieopodal Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego przy wjeździe do Międzyzdrojów. Na ryneczku oddalonym o 200 m znajdują się restauracje, bary, puby, pizzerie czynne latem do późnych godzin nocnych. W pensjonacie znajduje się 18 pokoi 2 i 3 osobowych przygotowanych dla 50 gości. We wszystkich pokojach znajdują się łazienka, TV. W obiekcie sala śniadaniowa wraz z wyposażeniem, bez możliwości gotowania. Na tarasie budynku znajduje się miejsce do grillowania.

UWAGI:
- doba hotelowa od 15.00 do 11.00
- opłata klimatyczna ok. 2,00 PLN/ dzień
- zniżki dla dzieci do 7 lat w pokoju z dwiema osobami dorosłymi
- wyżywienie - śniadania
Nazwa oferty: ŁEBA WCZASY 2008
Miejsce: ŁEBA
Zakwaterowanie: OŚRODEK WYPOCZYNKOWY CHEMAR
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: WŁASNY
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Cena zawiera: 7 noclegów, wyżywienie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: parking płatny 6 PLN/doba

Opis oferty:

 
ŁEBA „CHEMAR”
wczasy 2008
ÓŚRODEK WYPOCZYNKOWY „CHEMAR” położony we wschodniej części Łeby na dużym ogrodzonym, zielonym terenie, oddzielony od morza i plaży tylko pasem lasu sosnowego szerokości ok. 300 m. Do dyspozycji wypoczywających: stołówka /klimatyzowana/ i kawiarnia /klimatyzowana/, sala TV video , sala dyskotekowa, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, grill, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, kort tenisowy ,stół do tenisa stołowego, siłownia, wypożyczalnia sprzętu sportowego. Dla samochodów ogrodzony parking strzeżony .


ZAKWATEROWANIE:
Pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami wyposażone w TV, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, na życzenie lodówka – 8 zł/doba. W pokojach 2,3-os. możliwa jest dostawka – tzw. wspólne spanie – oznacza to, że dodatkowa osoba śpi jako druga na wersalce.
Pokoje typu studio 4, 5 -osobowe z łazienkami wyposażone w TV, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, na życzenie lodówka – 8 zł/doba. Pokoje 4-osobowe mają układ – 2 pokoje 2-os. ze wspólną łazienką, jeden z pokoi jest przechodni. Pokoje 5-osobowe mają układ – pokój dzienny, 2 pokoje 2-os., wspólna łazienka. Pokój dzienny zawsze jest pokojem przechodnim. W pokojach 5os. możliwa jest dostawka – tzw. wspólne spanie – oznacza to, że dodatkowa osoba śpi jako druga na narożnej kanapie w pokoju dziennym.
Domki murowane parterowe 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy. Możliwa dostawka – tzw. wspólne spanie – oznacza to, że dodatkowa osoba śpi jako druga na wersalce.
Na zapytanie:
Domki willowe 6-osobowe /na zapytanie/: na I piętrze - 2 sypialnie 2-osobowe, na parterze w salonie dwie wersalki - TV, podwójny węzeł sanitarny, lodówka, sprzęt plażowy, balkony na I piętrze i na parterze.
Domki willowe 5-osobowe /na zapytanie/: na I piętrze - 2 sypialnie dwuosobowe, w tym jedna sypialnia z łożem.Na parterze - salon z aneksem; 1 wersalka, TV, podwójny węzeł sanitarny, lodówka, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, balkony na I piętrze i na parterze.

UWAGI:


- wyżywienie 2 x dziennie
śniad. – szwedzki stół, 8-10. , obiadokolacja - 15-18
- pobyt od obiadokolacji do śniadania
- dzieci do lat 3 - gratis / bez oddzielnego łóżka
i wyżywienia
- łóżeczka dla dzieci do lat 3 grat
- ceny dla dzieci 3-10 lat z ½ żywienia
- parking płatny 6,-zł/doba
- doba hotelowa 16.00-10.00
- przy zakupie dwóch turnusów tygodniowych łącznie
zniżka 80 PLN
- grille do wypożyczenia
Nazwa oferty: ŁEBA WCZASY GÓRNIK
Miejsce: ŁEBA
Zakwaterowanie: NZOZ OPZ GÓRNIK
Wyżywienie: 3 X DZIENNIE
Dojazd: WŁASNY
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Cena zawiera: 14 noclegów, wyżywienie x 3 dziennie, inhalacje, podatek VAT
Koszt dodatkowy: Taksa klimatyczna płatna na miejscu ok. 2 PLN/osoba

Opis oferty:

 
NZOZ OPZ Górnik jest położony w dzielnicy sanatoryjno -wczasowej w strefie uzdrowiskowej "A" w bliskim sąsiedztwie morza otoczony kompleksem leśnym, w niewielkiej odległości od jeziora Sarbsko
i Łebsko. Baza hotelowa zlokalizowana jest na obszarze 3,7 ha lasów sosnowych
w murowanych domkach tuż przy wydmie, za którą rozpościera się szeroka piaszczysta plaża. Do plaży kuracjusze mają "do pokonania" tylko 50 m. Piękne położenie Ośrodka wśród lasów sosnowych oraz rozproszona zabudowa części hotelowej sprawiają, że naszym kuracjuszom zapewniamy niepowtarzalne warunki do regeneracji zdrowia takie jak: spokój, niezależność, swoboda.
Oferujemy miejsca w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z oddzielnym wejściem i tarasem. Każdy pokój posiada własną łazienkę, rtv, wyposażenie plażowe (leżak, parawan), dodatkowo w pokojach 2 i 4 osobowych – lodówka. Na terenie ośrodka znajduje sie stołówka kawiarnia, sala terapii zajęciowej, plac zabaw dla dzieci, dozorowany bezpłatny parking, sala rehabilitacyjna, inhalatorium, gabinetu zabiegowe, boisko do piłki siatkowej.

UWAGI:
- Wyżywienie 3 x dziennie od obiadu do śniadania
- Doba hotelowa rozpoczyna się kolacją 18.00 a kończy śniadaniem 09.00 ostatniego dnia
- Dzieci do 3 lat bez świadczeń- gratis
- Dzieci do 14 lat z ½ wyżywienia
- Taksa klimatyczna płatna na miejscu ok. 2,00 zł dorosły
- Możliwość parkowania samochodu na terenie ośrodka – bez kosztów
- Istnieje możliwość wykupienia zabiegów rehabilitacyjnych /masaż, hydro Jet, Aquavibron/

UWAGA – w każdym pokoju istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowej osoby na tzw. wspólnym spaniu /wersalka/ - osoba dorosła 1.110 PLN, dziecko 3-14 lat 925 PLN za turnus z wyżywieniem.
Nazwa oferty: KOŁOBRZEG OW GRYF
Miejsce: KOŁOBRZEG
Zakwaterowanie: OSRODEK WCZASOWY GRYF
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: WŁASNY
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: 7/13 noclegów, wyżywienie, podatek VAT
Koszt dodatkowy:  Opłata za psa – 20 PLN / dzień
 Taksa klimatyczna płatna na miejscu: dorosły 3PLN/dzień, dziecko do 12 lat 1,5PLN/dzień

Opis oferty:

 
CENTRUM REHABILITACJI I ODNOWY BIOLOGICZNEJ OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GRYF zlokalizowany w uzdrowiskowej części miasta, w odległości 100m od morza i 200m od dwóch zakładów przyrodoleczniczych. Do dyspozycji gości jest 200 miejsc w pokojach 2-os. oraz 3,4-os. segmentach rodzinnych. Możliwe jest również zakwaterowanie dodatkowej osoby w pokoju na dostawce. Większość pokoi z balkonem, wszystkie z łazienką, TV- sat, tel.
Baza rekreacyjno-sportowa tj. profesjonalne kino domowe, sala bilardowa, ping-pongowa, sauna, hydromasaż, sala klubowa, biblioteka i salka do ćwiczeń pomoże zaplanować każdy dzień. Istnieje możliwość wykupienia zabiegów po konsultacji lekarskiej. W ośrodku wykonują m.in. następujące zabiegi: diadynamik, interdyn, jonoforeza, galwanizacja, magnetronik, inhalacje, okłady borowinowe, masaż limfatyczny, boa, masaż częściowy pleców, całego ciała. Kawiarnia zaprasza codziennie na „five” i dancing. W przestronnej jadalni serwowane są potrawy kuchni europejskiej.

UWAGI :
- Wyżywienie 2 x dziennie od obiadokolacji do śniadania
- Doba hotelowa 14-10.00
 Dzieci do 3 lat – bezpłatnie / wspólne spanie z rodzicami /
- Dzieci 3-12 lat z ½ wyżywienia
- Opłata za psa – 20 PLN / dzień
- Wizyta lekarska + 1 zabieg /dz w turnusie tygodniowym - zabiegi w dni robocze
- Wizyta lekarska + 2 zabiegi / dz w turnusie 14 – dniowym -zabiegi w dni robocze
- Taksa klimatyczna płatna na miejscu: dorosły 3PLN/dzień, dziecko do 7 lat 1,5PLN/dzień
Nazwa oferty: JASTRZĘBIA GÓRA WCZASY 2008
Miejsce: JASTRZĘBIA GÓRA
Zakwaterowanie: OŚRODEK WCZASOWO-REHABILITACYJNY HUTNIK
Wyżywienie: 3 X DZIENNIE
Dojazd: WŁASNY
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Cena zawiera: noclegi, wyżywienie, korzystanie z basenu , ognisko
z pieczeniem kiełbasek, opiekę medyczną, podatek vat
Koszt dodatkowy: opłata klimatyczna ok 1-1,5 PLN/osoba/doba

Opis oferty:

 
“HUTNIK” -ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny położony w dzielnicy Jastrzębiej Góry zwanej „LISI JAR” ok. 1400 od centrum i 450 m od morza. Do dyspozycji wypoczywających : jadalnia, 2 kawiarnie / nocna i dzienna/, dyskoteka, sala TV SAT, sala gier/ bilard, ping-pong, automaty do gier/, kryty basen, gabinety odnowy biologicznej / sauna, bicze szkockie, masaż ręczny, kąpiele solankowe, fizykoterapia, ultradżwięki/, mała sala gimnastyczna do aerobiku, plac zabaw, boiska sportowe / siatkówka, tenis ziemny/, miejsce na ognisko, parking.

ZAKWATEROWANIE : pokoje 2,3, 4-osobowe z łazienkami . Wyposażenie: pojedyncze tapczany, radio, szafa, szafki nocne, stół, krzesła.

UWAGI :
- wyżywienie 3 x dziennie / śniadanie , obiad, kolacja/
- pobyt od kolacji do obiadu
- ceny dla dzieci do 10 lat z połową wyżywienia
- opłata klimatyczna ok. 1-1,5 zł / osoba/doba, płatna na miejscu
- przy łączeniu turnusów 7 dniowych zniżka 80 PLN

Cena obejmuje : noclegi, wyżywienie, korzystanie z basenu , ognisko
z pieczeniem kiełbasek, opiekę medyczną, podatek vat
Nazwa oferty: DARŁÓWKO
Miejsce: DARŁÓWKO
Zakwaterowanie: OŚRODEK WYPOCZYNKOWY “RÓŻA WIATRÓW”
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE W OKRESIE 05.07-16.08, W POZOSTAŁYCH TERMINACH 3 X DZIENNIE
Dojazd: WŁASNY
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Cena zawiera: 7/11 noclegów, wyżywienie, parking, podatek VAT, program rekreacyjno-sportowy/ jedną kąpiel w jacuzzi, biesiada przy ognisku, wieczorki taneczne, zabawy rekreacyjne/
Koszt dodatkowy: opłata klimatyczna 1,60 PLN/osobę pobierana w dniu przyjazdu

Opis oferty:

 
DARŁÓWKO „RÓŻA WIATRÓW” WCZASY 2008

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY “RÓŻA WIATRÓW” położony w Darłówku Zachodnim na rozległym, zielonym terenie, ok. 100M od plaży. Do dyspozycji gości: jadalnia, kawiarnia, drink- bar, gabinet kosmetyczny i fryzjerski, sala TV SAT, bilard, tenis stołowy, boiska sportowe, plac zabaw dla dzieci, pawilon odnowy biologicznej, siłownia, jacuzzi, parking strzeżony, sprzęt plażowy / parawan, leżaki, koce/.

ZAKWATEROWANIE:
- komfortowe pokoje 2,3-osobowe i pokoje typu studio z łazienkami i balkonami, wyposażone w
radio, telewizor, lodówkę , telefon.
- komfortowe dwupokojowe 3 i 4 -osobowe domki campingowe z łazienkami, wyposażone
w lodówkę , radio i telewizor.
UWAGI :
- doba hotelowa od godz. 15.00 – 11.00
- wyżywienie : 2 x dziennie / śniadania i obiadokolacje- szwedzki stół/ w okresie 05.07 – 16.08 w
pozostałych terminach 3 posiłki dziennie od obiadu pierwszego dnia pobytu do śniadania w
ostatni dzień
- pierwsze świadczenie obiadokolacja ostatnie śniadanie
- ceny dla dzieci 3-8 lat z połową wyżywienia
- dzieci do 4 lat nieodpłatnie przy rodzicach
- opłata klimatyczna 1,60 zł/ osobę /dobę pobierana w dniu przyjazdu
- możliwość korzystania z internetu bezprzewodowego
- przy łączeniu turnusów tygodniowych zniżka 80 PLN
Nazwa oferty: DARŁÓWKO WCZASY 2008
Miejsce: DARŁÓWKO
Zakwaterowanie: DOM WYPOCZYNKOWY OLIVIA
Wyżywienie: WE WŁASNYM ZAKRESIE
Dojazd: WŁASNY
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Cena zawiera: 7 noclegów, podatek VAT
Koszt dodatkowy: dodatkowa osoba w pokoju 15 PLN, opłata klimatyczna 1,60 PLN/doba- dzieci do 7 lat 0,80 PLN, w sezonie letnim wyżywienie 3 posiłki 35 PLN

Opis oferty:

 
Darłówko - to nadmorska dzielnica Darłowa - jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. Darłówko posiada doskonały mikroklimat - dużo lasów iglastych, czyste, żywiczne powietrze. Dzięki swoim walorom klimatycznym, a zwłaszcza wyjątkowo dużej zawartości jodu w morskim powietrzu jest zalecana przez lekarzy dla osób z terenów skażonych ekologicznie. Znajdują się tu szerokie plaże i czyste kąpieliska, ciekawy port, latarnia morska wybudowana w 1885 roku oraz rozsuwany most łączący obie części Darłowa. Atrakcjami Darłówka są: Zamek Książąt pomorskich w Darłowie, XIII-wieczny kościół p.w. Najświętszej Marii Panny, Jeden z największych Aquaparków w Europie z podgrzewana woda morską, Tramwaj wodny łączący Darłowo z Darłówkiem.

Dom wypoczynkowy OLIVIA - Budynki położone są w samym centrum Darłówka na terenie o pow. 5500 m2 , z możliwością organizowania turniejów i imprez sportowych, spotkań przy ognisku i grillowania. Do plaży 150 metrów.
Zakawterowanie w przestronnych pokojach 2-, 3-, 4-osobowych oraz typu studio. W pokoju znajduje się: łazienka, TV, lodówka, radio, czajnik, naczynia, wyposażenie plażowe. Na terenie ośrodka dla naszych gości znajduje się bezpłatny parking.
Gdy temperatura morza zawiedzie niedaleko (ok. 15minut) znajduje się Aqua Park, jedyny w Europie park wodny z woda morską.
UWAGI :
- dodatkowa osoba w pokoju 15 zł/doba
- parking na terenie Ośrodka – bezpłatny
- opłata klimatyczna dla Urzędu Miasta: 1,60 zł/doba, dzieci do 7 lat – 0,80 zł
- wyżywienie we własnym zakresie
- w sezonie letnim wyżywienie ( stołówka ) – 3 posiłki – 35 zł ( ½ wyżywienia 25 zł – dziecko do 7 lat )
- doba hotelowa zaczyna się od godziny 14.00 do godziny 11.00 w dniu wyjazdu
- wystawiamy faktury VAT
- przy łączeniu turnusów tygodniowych zniżka 80 zł

Nazwa oferty: RUCIANE NIDA 15 DNI SRACJONARNY OBÓZ ŻEGLARSKI
Miejsce: RUCIANE NIDA
Zakwaterowanie: Ośrodek PTTK „U Andrzeja”, Ruciane-Nida
Wyżywienie: 3 X DZIENNIE
Dojazd: DOJAZD WŁASNY LUB AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ ŻEGLARSKI
Kod imprezy: -
Termin: 2009-06-20 - 2009-07-04
Cena: 1470.00 PLN
Inne terminy i ceny: 20.06 - 04.07.2009.......1.370 PLN
27.06 - 11.07.2009.......1.470 PLN
04.07 - 18.07.2009.......1.470 PLN
11.07 - 25.07.2009.......1.470 PLN
18.07 - 01.08.2009.......1.470 PLN
25.07 - 08.08.2009.......1.470 PLN
01.08 - 15.08.2009.......1.470 PLN
08.08 - 22.08.2009.......1.470 PLN
15.08 - 29.08.2009.......1.470 PLN


Cena zawiera: Zakwaterowanie, pełne wyżywienie, realizację programu szkolenia (uwzględniając warunki atmosferyczne), opiekę kadry wychowawczo - instruktorskiej, ubezpieczenie. Dla chętnych 10 minutowa przejażdzka bananem za motorówką po jeziorze Nidzkim.
Koszt dodatkowy: Transportu, opłat za egzamin (100 zł) i wystawienie patentu żeglarskiego (25 zł) - ceny egzaminu i patentu obowiązują uczniów i studentów do 26 lat.
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
Charakter imprezy
Obóz zlokalizowany nad uroczym Jeziorem Nidzkim pod parasolem kilkudziesięcioletnich sosen tworzących korzystny mikroklimat. Impreza umożliwia zdobycie patentu żeglarza jachtowego po zaliczeniu szkolenia praktycznego i teoretycznego. Wykwalifikowana kadra, dobra baza szkoleniowa i sprzęt gwarantują uczestnikom wysoki poziom szkolenia i właściwą opiekę pedagogiczną, a przede wszystkim udane wakacje pod żaglami.Podczas obozu realizowany jest program PZŻ JUNGA&KADET.

Zakwaterowanie- Domki kempingowe 4 osobowe, obok domków pawilony z sanitariatami, prysznicami i umywalniami. Na terenie ośrodka świetlice ze stołami do tenisa i TV, kawiarnia, strzeżone kąpielisko.

Wyżywienie - Trzy posiłki dziennie w stołówce ośrodka.

Program
Szkolenie praktyczne i teoretyczne na stopień żeglarza jachtowego zakończone egzaminem zgodnie z programem szkolenia PZŻ. Szkolenie praktyczne na jachtach kabinowych powyżej 16 m² żagla oraz na jachtach otwarto pokładowych. Jeden instruktor na 4-5 uczestników
PRZYKŁADOWY PROGRAM STACJONARNEGO OBOZU SZKOLENIOWEGO
1. Dzień Przyjazd uczestników, obiad i zakwaterowanie.
Zapoznanie z terenem obozu i regulaminami. Zajęcia
na kąpielisku. Podział na wachty, przydział
sprzętu. Pierwsze zajęcia na jachtach. Wykład
z budowy jachtu.
2. Dzień Podstawowe zasady bezpieczeństwa na jachtach
żaglowych. Zajęcia na jachtach: nauka taklowania
jachtów, wiosłowanie i sterowanie, obsługa żagli.
Kąpielisko, plażowanie pod opieką ratowników.
3. Dzień Wykład z teorii żeglowania. Żeglowanie:
ćwiczenia w ostrzeniu i odpadaniu. Kąpielisko,
plażowanie pod opieką ratowników. Wieczorem: test
z budowy jachtów.
4. Dzień Żeglowanie jachtem na punkt i zadanym kursem
względem wiatru. Nauka manewrowania jednostką na
silniku. Ognisko żeglarskie.
5. Dzień Praktyczne nauczanie manewru zwrot przez
sztag. Nauka manewrowania jednostką na silniku.
Kąpielisko, plażowanie. Wieczorem: test z teorii
żeglowania.
6. Dzień Zajęcia na jachtach: doskonalenie poznanych
manewrów ostrzenia i odpadania oraz zwrotu przez
sztag. Kąpielisko, plażowanie pod opieką ratowników.
Wieczorem: wykład z przepisów. Dyskoteka.
7. Dzień Praktyczne nauczanie manewru zwrot przez
rufę. Wycieczka na śluzę Guzianka. Zajęcia na
kąpielisku z ratownictwa.
Wieczorem: test z przepisów.
8. Dzień Nauka i doskonalenie zwrotów. Przygotowanie
do manewru człowiek za burtą. Zawody pływackie na
kąpielisku. Wieczorem: wykład z locji.
9. Dzień Zajęcia na jachtach: nauczanie manewru
człowiek za burtą. Spacer do Rucianego. Kąpielisko,
plażowanie pod opieką ratowników.
Wieczorem: test z locji.
10.Dzień Nauka manewrów dodatkowych podejścia do boi
i odejścia stawania na kotwicy, refowania, praca
cumami. Wieczorem: wykład z ratownictwa. Dyskoteka
w kawiarni.
11.Dzień Zajęcia na jachtach: nauczanie manewru
podejścia do kei i odejścia (na żaglach i silniku).
Wieczorem: wykład z meteorologii.
12.Dzień Zajęcia na jachtach: doskonalenie poznanych
manewrów. Kąpielisko, plażowanie pod opieką
ratowników. Wieczorem: test z ratownictwa
i meteorologii.
13.Dzień Zajęcia na jachtach: doskonalenie poznanych
manewrów. Wieczorem egzamin teoretyczny na patent
żeglarza jachtowego.
14.Dzień Egzamin praktyczny na patent żeglarza
jachtowego.
15.Dzień Wyjazd do domu.

Program ma charakter wstępny i może być modyfikowany w zależności od pogody i innych czynników warunkujących jego realizację. Program zajęć może być również dostosowywany indywidualnie przez KWŻ kursu.

Transport Własny lub za dopłatą, z Warszawy
Z Warszawy odjazd o godz. 08:00, ul. Belgradzka 50 (Ursynów). Z pozostałych miast - szczegóły w Planie Transportu B.T. KLIWER.
Zbiórka uczestników w Rucianem - Nida, Ośrodek PTTK "U Andrzeja" al. Wczasów 17, godz. 13:00 (przy budynku recepcji).

Co zabrać
Ubranie przeciwdeszczowe (sztormiak - kurtka i spodnie), kalosze, trampki lub tenisówki, strój kąpielowy, nakrycie głowy, krem z filtrem, latarkę, podręcznik szkoleniowy "Żeglarz jachtowy" A. Kolaszewski, P. Świdwiński. Rzeczy spakowane w miękką torbę podróżną. Plecak ze stelażem wykluczony. Legitymację szkolną, pieniądze na opłaty za egzamin i patent + zdjęcie do patentu.

Wymagania egzaminacyjne
Ukończone 12 lat, znajomość własnego numeru PESEL, zgoda lekarza i rodziców na uprawianie żeglarstwa (na karcie kolonijnej w odpowiednich rubrykach), oświadczenie rodziców o umiejętności pływania (również na karcie kolonijnej w odpowiedniej rubryce) lub karta pływacka, wniesienie opłaty za egzamin. Po egzaminie wniesienie opłaty za wydanie patentu + zdjęcie do patentu

Nazwa oferty: SYLWESTER'09 HTL RYSY***- TATRANSKA STRBA
Miejsce: SŁOWACJA - WYSOKIE TATRY
Zakwaterowanie: HTL RYSY*** - TATRANSKA STRBA
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod imprezy: S02
Termin: 2008-12-28 - 2009-01-02
Cena: 1379.00 PLN
Inne terminy i ceny: 28.12-02.01.2009 1.379,00 PLN
DZIECI DO 12 LAT NA DOSTAWCE - 50% ZNIŻKI
Cena zawiera: - 5 noclegów w pokojach 2 –osobowych
- 5 śniadań ,5 obiadokolacji w formie bufetu
- 1 wstęp do Aquacity w Popradzie / 50m basen pływacki, dziecinny basen, sauna parowa/
- kolacja sylwestrowa /5 dań, noworoczny toast, szampan, noworoczna „kapustnica”,napoje, bogaty program rozrywkowy/
- ubezpieczenie SIGNALIDUNA - (KL 10.000 Euro, NNW 7.000 PLN, bagaż 800 PLN),
Koszt dodatkowy: - Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - 32 PLN
- Istnieje możliwośc wykupienia ubezpieczenia SKI - 16 PLN
Ile osób: 20

Opis oferty:

 
TATRY WYSOKIE to najpotężniejsze i najpiękniejsze pasmo górskie w Słowacji, którego szczyty wznoszą się powyżej 2.500 m npm. Tereny narciarskie rozpostarte są tutaj na wysokości od 1.030 do 2.190 m npm, a sezon narciarski trwa od grudnia do marca. Łączna długość tras zjazdowych to 42 km, część z nich jest sztucznie naśnieżana i oświetlona nocą. Największe ośrodki sportów zimowych tego rejonu to Strbskie Pleso – narciarska stolica Wysokich Tatr, Tatrzańska Łomnica, Smokowiec – Hrebienok, Ttrzańska Strba, Tatrzańskie Matliary i Żdiar w Bielańskich Tatrach. Na trasie Tatrzańska Łomnica-Smokowiec-Strbskie Pleso kursuje kolejka elektryczna, dzięki której wszystkie okoliczne miejscowości są łatwo dostępne.

STRBSKIE PLESO 1.300 – 1.915 m npm
Wyciągi 2 krzesełka, 3 orczyki
Trasy zjazdowe 5 o łącznej dł. 4,5 km
Trasy biegowe 42 km
SMOKOWIEC HREBIENOK 800 – 1.480 m npm
Wyciągi 9 wyciągów, 1 kolejka naziemna
Trasy zjazdowe 7 tras z licencją FIS
TATRZAŃSKA ŁOMNICA 860 – 2.190 m npm
Wyciągi 5 kolejek linowych, 5 wyciągów
Trasy zjazdowe 8 o łącznej dł. 3 km
Trasy biegowe 15 km

ZAKWATEROWANIE- HOTEL RYSY*** -trzygwiazdkowy rodzinny hotel położony w przepięknej scenerii Wysokich Tatr w miejscowości Tatrzańska Strba. Ze względu na swoje usytuowanie jest idealnym miejscem wypadowym do uprawiania turystyki górskiej. W pobliżu jest wiele centrów narciarskich- Podbańskie, Strbskie Pleso, Tatrzańska Łomnica , Smokovec, Ziarska Dolina, Liptovsky Hradok, Liptovsky Jan, Jasna na Chopoku. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, aquapark Tatralandia pod Liptowskim Mikulaszem, baseny termalne w Liptowskim Janie oraz aquapark w Popradzie.
Do dyspozycji gości: recepcja , restauracja , kawiarnia, sale konferencyjne, gabinety zabiegowe , wirpool, sauna, bilard ,tenis stołowy, narciarnia, wypożyczalnia sprzętu sportowego. W pobliżu hotelu znajduje się oświetlony wyciąg narciarski / dla początkujących - długość trasy ok. 300 m/ oraz lodowisko. Pokoje 2,3-osobowe z łazienkami TV , telefonem. Obiekt po remoncie.

Nazwa oferty: SYLWESTER'09 HTL SATEL***- POPRAD
Miejsce: SLOWACJA- WYSOKIE TATRY
Zakwaterowanie: HTL SATEL***- POPRAD
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy 7 dni
Kod imprezy: 09
Termin: 2008-12-28 - 2009-01-02
Cena: 1325.00 PLN
Inne terminy i ceny: 28.12-02.01.2009 1.325 PLN
Cena zawiera: - 5 noclegów w pokojach 2 –osobowych
- 5 śniadań ,5 obiadokolacji w formie bufetu
- Bal Sylwestrowy
- ubezpieczenie SIGNALIDUNA - (KL 10.000 Euro, NNW 7.000 PLN, bagaż 800 PLN),

Koszt dodatkowy: - Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - 32 PLN
- Istnieje możliwośc wykupienia ubezpieczenia SKI - 16 PLN
- Istnieje mozliwośc wynajęcia kortu tenisowego w cenie 13,20 Euro /godzina
Ile osób: 20

Opis oferty:

 
TATRY WYSOKIE to najpotężniejsze i najpiękniejsze pasmo górskie w Słowacji, którego szczyty wznoszą się powyżej 2.500 m npm. Tereny narciarskie rozpostarte są tutaj na wysokości od 1.030 do 2.190 m npm, a sezon narciarski trwa od grudnia do marca. Łączna długość tras zjazdowych to 42 km, część z nich jest sztucznie naśnieżana i oświetlona nocą. Największe ośrodki sportów zimowych tego rejonu to Strbskie Pleso – narciarska stolica Wysokich Tatr, Tatrzańska Łomnica, Smokowiec – Hrebienok, Ttrzańska Strba, Tatrzańskie Matliary i Żdiar w Bielańskich Tatrach. Na trasie Tatrzańska Łomnica-Smokowiec-Strbskie Pleso kursuje kolejka elektryczna, dzięki której wszystkie okoliczne miejscowości są łatwo dostępne.

STRBSKIE PLESO 1.300 – 1.915 m npm
Wyciągi 2 krzesełka, 3 orczyki
Trasy zjazdowe 5 o łącznej dł. 4,5 km
Trasy biegowe 42 km
SMOKOWIEC HREBIENOK 800 – 1.480 m npm
Wyciągi 9 wyciągów, 1 kolejka naziemna
Trasy zjazdowe 7 tras z licencją FIS
TATRZAŃSKA ŁOMNICA 860 – 2.190 m npm
Wyciągi 5 kolejek linowych, 5 wyciągów
Trasy zjazdowe 8 o łącznej dł. 3 km
Trasy biegowe 15 km

ZAKWATEROWANIE- Hotel SATEL*** w Popradzie oferuje noclegi bezpośrednio w centrum turystycznym miasta Poprad – region Tatr Wysokich (Vysoké Tatry). Hotel dysponuje w sumie 260 łóżkami, w pokojach dwuosobowych, trzyosobowych, rodzinnych i apartamentach. Hotel oferuje szerokie spektrum dodatkowych usług przeznaczonych dla wszystkich klientów, poczynając od turystyki pobytowej, krajoznawczej, relaksacyjnej aż po kongresową.Do dyspozycji klientów: recepcja, sejf hotelowy, kantor, restauracja , aperitiv bar, bar nocny.
Do spędzania aktywnego odpoczynku pozostaje do dyspozycji wielozadaniowa hala sportowa, której dominuje kort tenisowy o nawierzchni Holmenkort hart, która odpowiada międzynarodowym standardom LTA oraz centrum fitness. Boisko squasha jest częścią hali sportowej hotelu SATEL*** w Popradzie.
Dla relaksu hotel poleca sauny hotelowe (fińską i podczerwoną) oraz studium regeneracyjne – drenaż limfatyczny, miostymulację, parafango, stawianie baniek, Vacu-Shape oraz okłady termalne.Proponujemy wizytę w otwartym przez cały rok parku AQUA z basenami termalnymi, z mnóstwem atrakcji wypoczynkowych i sportowych (800 m od hotelu). Bilety można kupić bezpośrednio w recepcji hotelu


Nazwa oferty: OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY NA SŁOWACJI
Miejsce: CHOPOK
Zakwaterowanie: HOTEL "MIER"
Wyżywienie: 3 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR LUX
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ - 8 DNI
Kod imprezy:
Termin: 2011-02-12 - 2011-02-19
Cena: 997.00 PLN
Inne terminy i ceny: 12 - 19.02.2011
19 - 26.02.2011

997 PLN - 14 lat
1.075 PLN - 15-18 lat
Cena zawiera: 7 noclegów, 3 posiłki dziennie - śniadania, lunch-packety na stok, obiadokolacje , ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10.000 EURO, NNW 7.000/3.500 PLN, bagaż 800 PLN), transport autokarem, opiekę wychowawców, instruktora narciarskiego i snowboardu, transfery na stoki , szkolenie na stoku lub zajęcia doszkalające.
Koszt dodatkowy:  karnety narciarskie koszt ok. 100 EURO , kieszonkowe.
 Możliwość dopłacenia do ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa w kwocie 25 PLN
 Możliwość wykupienia ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy - 30 PLN
 Wstęp na baseny termalne - TATRALANDIA - ok. 13 Euro / 4 godziny /
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
HOTEL MIER - położony w Zachodnich Tatrach w Raczkowej Dolinie. Ze względu na swoje usytuowanie jest idealnym miejscem wypadowym do uprawiania turystyki górskiej. W pobliżu jest wiele centrów narciarskich- Podbańskie, Strbskie Pleso, Ziarska Dolina, Liptovsky Hradok, Liptovsky Jan, Jasna na Chopoku. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, aquapark Tatralandia pod Liptowskim Mikulaszem z termalnymi basenami . Hotel położony na zalesionym terenie na wysokości 1000 m npm. Łączna ilość miejsc w obiekcie ok. 120. Do dyspozycji turystów : restauracja, duża sala telewizyjna - wykorzystywana do organizowania dyskotek, wyświetlania filmów video, basen z masażem , bilard, narciarnia, recepcja. W odległości 50 m. od obiektu znajdują się 2 wyciągi orczykowe /150 i 500 m/ długość tras 700 m i 200 m. Trasy ratrakowane i dośnieżane .

ZAKWATEROWANIE: w pokojach 2, 3, 4, 5-osobowych z łazienkami / prysznic, wc, umywalka/, telewizorem. Pokoje duże , przestronne wyposażone w pojedyncze tapczany, szafę, stół, szafki nocne, krzesła, TV, telefon.

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie /pierwszy posiłek - obiadokolacja pierwszego dnia, ostatni posiłek - śniadanie + prowiant na drogę powrotną/

PROGRAM: jazda na nartach i snowboardzie w układzie : 1 dzień stok przy hotelu, 2 dni Liptovsky Jan lub Liptovski Hradok, 3 dni Chopok. Prosimy pamiętać o zabraniu kasków.
Nazwa oferty: ZIMOWISKO NARCIARSKO-SNOWBOARDOWE NA SŁOWACJI
Miejsce: CHOPOK
Zakwaterowanie: HOTEL MIER - RACKOVA DOLINA
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR LUX
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ - 8 DNI
Kod imprezy:
Termin: 2010-02-06 - 2010-02-13
Cena: 950.00 PLN
Inne terminy i ceny: 06-13.02.2010
Cena zawiera: 7 noclegów, 2 posiłki dziennie , ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10.000 EURO, NNW 7.000/3.500 PLN, bagaż 800 PLN), transport autokarem, opiekę wychowawców, instruktora narciarskiego i snowboardu, transfery na stoki , szkolenie na stoku lub zajęcia doszkalające.
Koszt dodatkowy:  karnety narciarskie koszt ok. 100 EURO , kieszonkowe.
 Możliwość dopłacenia do ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa w kwocie 25 PLN
 Możliwość wykupienia ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy - 30 PLN
 Wstęp na baseny termalne - TATRALANDIA - ok. 13 Euro / 4 godziny /
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
HOTEL MIER - położony w Zachodnich Tatrach w Raczkowej Dolinie. Ze względu na swoje usytuowanie jest idealnym miejscem wypadowym do uprawiania turystyki górskiej. W pobliżu jest wiele centrów narciarskich- Podbańskie, Strbskie Pleso, Ziarska Dolina, Liptovsky Hradok, Liptovsky Jan, Jasna na Chopoku. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, aquapark Tatralandia pod Liptowskim Mikulaszem z termalnymi basenami . Hotel położony na zalesionym terenie na wysokości 1000 m npm. Łączna ilość miejsc w obiekcie ok. 120. Do dyspozycji turystów : restauracja, duża sala telewizyjna - wykorzystywana do organizowania dyskotek, wyświetlania filmów video, basen z masażem , bilard, narciarnia, recepcja. W odległości 50 m. od obiektu znajdują się 2 wyciągi orczykowe /150 i 500 m/ długość tras 700 m i 200 m. Trasy ratrakowane i dośnieżane .

ZAKWATEROWANIE: w pokojach 2, 3, 4, 5-osobowych z łazienkami / prysznic, wc, umywalka/, telewizorem. Pokoje duże , przestronne wyposażone w pojedyncze tapczany, szafę, stół, szafki nocne, krzesła, TV, telefon.

WYŻYWIENIE: 2 posiłki dziennie / śniadania, obiadokolacje/

PROGRAM: jazda na nartach i snowboardzie w układzie : 1 dzień stok przy hotelu, 2 dni Liptovsky Jan lub Liptovski Hradok, 3 dni Chopok.
Nazwa oferty: OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY NA SŁOWACJI
Miejsce: DOLINA VRATNA
Zakwaterowanie: CHATA VO VYHNANEJ - PENSJONAT
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR LUX
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ - 8 DNI
Kod imprezy:
Termin: 2010-01-31 - 2010-02-07
Cena: 1139.00 PLN
Inne terminy i ceny: 31.01 - 07.02.2010
Cena zawiera: 7 noclegów, wyżywienie – śniadania , obiadokolacje, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10.000 USD, NNW 7.000 PLN, bagaż 800 PLN), opiekę wychowawców, instruktora (narty, snowboard), transport, transfery na narty (niedziela-piątek)
Koszt dodatkowy:  Skipass 6 dni /cennik : dzieci 10-12,99 lat 81 Euro, juniorzy 13-18,99 lat 85 Euro, dorośli 99 Euro
 Możliwość wykupienia lunch-packetów na stok 60 PLN
 Możliwość dopłacenia do ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa w kwocie 25 PLN
 Możliwość wykupienia ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy - 30 PLN
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
MAŁA FATRA ze swoją VRATNA DOLINA stanowią jedno z najpopularniejszych centrów sportów zimowych na Słowacji. Są to wysokiej klasy tereny narciarskie o różnych stopniach trudności, obsługiwane przez 2 kolejki linowe i 13 orczyków, stoki są dośnieżane, wieczorem oświetlone. Łącznie 18 tras /7 łatwych, 8 średnio trudnych, 3 trudne/. Rokrocznie we Vratnej odbywają się lokalne i międzynarodowe zawody narciarskie min. ski-interkriterium.

ZAKWATEROWANIE – CHATA VO VYHNANEJ położona na terenie Parku Narodowego Mała Fatra we Vratnej Dolinie, w osadzie Stefanowa k/Terchowej (ok. 30 km od Żyliny). Do najbliższych wyciągów we Vratnej ok. 4 km. W obiekcie pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w ładne sosnowe meble, nowoczesne łazienki. Na miejscu duża, nowa jadalnia z TV, świetlica ze stołem do ping-ponga, narciarnia. Hotel o bardzo kameralnym charakterze, pięknie położony u podnóża stoku w cichym i spokojnym miejscu, polecamy dla grup zorganizowanych 40-50 os. W pobliskim hotelu Boboty - kryty basen.

WYŻYWIENIE - 2 x dziennie + możliwość dokupienia lunch-packetów na stok

PROGRAM - CODZIENNE ZAJĘCIA NA STOKU, JAZDY DOSZKALAJĄCE I NAUKA - ZABEZPIECZAMY INSTRUKTORA OD NART I SNOWBOARDU
Nazwa oferty: CHORWACJA - WYSPA CIOVO k/ TROGIRU - DOJAZD WŁASNY
Miejsce: ARBANIJA
Zakwaterowanie: WILLA "VBYV"***
Wyżywienie: BEZ WYŻYWIENIA
Dojazd: WŁASNY
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod imprezy: -
Termin: 2010-05-01 - 2010-09-13
Cena: 0.00 PLN
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: Ceny podane w złotych za apartament za 10 dni/ 9 noclegów od 26.06-06.09.2010 r. W pozostałych terminach 8 dni/7 noclegów. Doba hotelowa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do 10.00 w dniu wyjazdu.

Wynajem apartamentu na wykupiony okres, korzystanie z wody, prądu, gazu, klimatyzacji, korzystanie z wyposażenia apartamentu i basenów w sposób nieograniczony. Basen i parking - bezpłatny.
Koszt dodatkowy: OPŁATY OBOWIĄZKOWE:
Depozyt zwrotny w wysokości: 50 EURO/apartament- płacony dniu przyjazdu, zwracany w dniu wyjazdu,
taksa klimatyczna płatna na miejscu w wysokości 1 EURO/os/pobyt,
ubezpieczenie Signal-Iduna NNW, KL, bagaż w wysokości 30 zł/os/pobyt.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE
Z tego miejsca proponowane są wycieczki do Splitu, Dubrovnika, Parku Narodowego Krka,na pobliskie wyspy. Ceny wycieczek autokarowych w cenie od ok. 30-35 EURO/os.

Wynajem łodzi motorowej na 9 osób ze skiperem cena ok. 550-650 EURO+ paliwo. Wynajem cały dzień.
Ceny imprez fakultatywnych mogą ulec zmianie.
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
OPIS WYSPY:
Ciovo, wyspa archipelagu Średniej Dalmacji: 28,8 km kw. Z lądem spaja wysepkę most i sprawia wrażenie jakby wyspa należała do Trogiru. Południowa strona wyspy jest zasłonięta od -bury”(wiatru). Roślinność śródziemnomorska z oliwkami, figami, migdałami, winogronami, częściowo zadrzewiona piniami i sosną szczególnie na drodze pomiędzy Trogirem i Arbaniją. Plaże częściowo piaszczyste, częściowo -drobny kamień”. Na wyspie znajdują się osady; Arbanija, Okrug Gornji, Okrug Doniji, Slatine. Liczne zabytki z czasów średniowiecza, a także bliskość Trogiru i Splitu sprawiają, że wypoczynek na wyspie jest wielką przyjemnością.

OPIS MIEJSCOWOŚCI
Arbanija, niewielka miejscowość wypoczynkowa położona we wschodniej części wyspy Ciovo ze wspaniałym widokiem na morze. Bliskość Śibenika, Trogiru uznanego przez UNESCO i Splitu miasta z tradycjami i wspaniałymi zabytkami: najważniejszych miast chorwackiego wybrzeża, a także możliwość zwiedzania Dubrovnika zdecydowanie uatrakcyjnia pobyt i wypoczynek w Willi Bayview. Z tego miejsca można także zwiedzić pobliskie wyspy Hvar, Brać, Korculę, Vis.

ZAKWATEROWANIE
Luksusowa willa wybudowana od podstaw, wyposażona w nowoczesne, nowe meble. Każdy apartament w willi o powierzchni od 45-65 m kw, posiada jeden lub dwa pokoje dla dwóch osób każdy, w pełni wyposażoną kuchnię, salon dzienny, salon z SAT TV, radiem, telefonem i co najważniejsze w tych temperaturach klimatyzację indywidualną, łazienkę z pralką do prania, taras z widokiem na morze. Każdy apartament posiada miejsce parkingowe i wspólny teren rekreacyjny z dwoma basenami (nie są duże) dla dorosłych i dla dzieci.

OPIS APARTAMENTÓW

APARTAMENT 2+1
Apartament ok. 45 m kw., składa się z sypialni dla 2 osób, salonu ze spaniem dla 1-2 osób, aneksu kuchennego, łazienki, balkonu. W salonie na wspólnym łóżku może spać 1 dorosły i 1 dziecko do 12 lat lub 2 dzieci do 18 lat.

APARTAMENT 4+1
Apartament ok. 65 m kw., składa się z dwóch sypialni, salonu z dodatkowym spaniem dla 1-2 osób( 1 dorosła i 1 dziecko do 12 lat lub 2 dzieci do 18 lat, aneksu kuchennego wyposażonego w garnki, naczynia, sztućce, łazienki, balkonu.

REKLAMACJE :
Biuro rozpatruje wyłącznie takie reklamacje, które zgłoszone zostały w formie pisemnej na recepcji obiektu w momencie powstania niedogodności. W ramach normalnego funkcjonowania nie podlegającego reklamacji uznaje się szkody naprawione przez zarządzającego apartamentem w terminie do 24 godzin od momentu pisemnego zgłoszenia.
Nazwa oferty: CHORWACJA 8 DNI - SRIMA k/ VODIC - DOJAZD WŁASNY
Miejsce: SRIMA k/VODIC
Zakwaterowanie: APARTAMENT PLAVO MORE ***
Wyżywienie: BEZ WYŻYWIENIA
Dojazd: WŁASNY
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod imprezy: -
Termin: 2010-04-03 - 2010-09-18
Cena: 0.00 PLN
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: Ceny podane w złotych za apartament za 8 dni/7 noclegów lub od 26.06-28.08.2010 /10 dni/9 noclegów, jeżeli termin jest różny od podanych to data umowy określa termin pobytu. Doba hotelowa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do 10.00 w dniu wyjazdu.

Korzystanie z wody, prądu, zmianę pościeli jeden raz na 7/10 dni, sprzątanie końcowe.
Koszt dodatkowy: Obowiązkowy depozyt w wysokości - 100 EURO jest pobierany w dniu przyjazdu i zwracany w dniu wyjazdu po sprawdzeniu apartamentu.
Apartament nie przyjmuje zwierząt
Prosimy o uszanowanie sjesty mieszkańców w godzinach 13:00-15:00 w trakcie korzystania z basenu.
Po wyjściu na plażę prosimy wyłączać klimatyzację.
Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy przyjeżdżających Klientów o dostosowanie godzin przyjazdu do rozpoczynającej się doby pobytu w obiekcie.

DODATKOWE OPŁATY
Ubezpieczenie NNW, KL i taksa klimatyczna dodatkowo płatne.
Ile osób: 10

Opis oferty:

 
OPIS MIEJSCOWOŚCI
Urokliwe miasteczko środkowej Dalmacji, położone 15 km od Sibenika, niegdyś o charakterze rybackim, obecnie jedno z najpopularniejszych kąpielisk morskich. Vodice położone są blisko Parku Narodowego -Krka”, Parku Narodowego -Kornati” oraz zabytkowych miast : Zadar, Sibenik, Trogir, Split. Turystów i młodzież przyciąga tętniące życiem nocnym kolorowe centrum miasteczka, rozświetlone licznymi lampionami, rozbawione i roześmiane dzięki tłumnie odwiedzających centrum spacerowiczów. Miasteczku przydają blasku kamieniste, żwirowe plaże, nadmorska promenada, kawiarenki, restauracje, sklepy. Plaże tyowe dla tego wybrzeża Dalmacji środkowej raczej węższe, częściowo zacienione drzewami, pokryte drobnym żwirkiem. Wzdłuż plaż rozciągają się tereny rekreacyjne. W cichej, oddalonej jakieś 3 kilometry od centrum Vodic dzielnicy o nazwie Srima znajduje się elegancki apartamentowiec z apartamentami: Plavo More. W odległości 100 m od apartamentu położona jest plaża z łagodnym zejściem do morza. Naprzeciwko plaży widać mocno zadrzewioną wysepkę Prvić.

OPIS APARTAMENTU
APARTAMENT 3* dla 4-6 osób
Powierzchnia ok. 63 m kw. Apartament znajduje się na I piętrze i posiada oddzielne wejście. Apartament składa się z dwóch pokoi dwuosobowych, jeden pokój z łóżkiem małżeńskim, drugi pokój z dwoma oddzielnymi łóżkami, aneksu kuchennego wyposażonego w niedużą lodówkę (bez zamrażalnika), kuchenkę, naczynia i sztućce, jadalni z dodatkowym, rozkładanym spaniem dla dwóch osób, dwóch łazienek, jedna z prysznicem i wc, druga z umywalką i wc. Apartament jest wyposażony dodatkowo w żelazko, suszarkę do włosów, grill balkonowy elektryczny, dwa rowery, TV-SAT, dwa leżaki, parasol słoneczny na plażę i basen. Apartament posiada także klucz automatyczny do rampy parkingowej, wejścia głównego i światła na klatce schodowej. W apartamentach nie ma ręczników i ściereczek. W dniu wyjazdu turyści oddają apartament posprzątany.
Wokół budynku znajduje się niewielki pas zieleni, basen dla gości apartamentów o wymiarach 12x 6 m., piaskownica do zabawy dla dzieci. Do apartamentu należy jedno miejsce parkingowe.
Basen zewnętrzny ze słodką wodą gratis dla gości apartamentu czynny od 15.06-15.09
Wynajem dwóch rowerów do dyspozycji przez cały okres pobytu. Klimatyzacja w apartamencie.


OTOCZENIE
W odległości ok. 100 m od apartamentowca znajduje się dość szeroka, wysypana drobnym żwirkiem plaża.
Szczególnie polecana dla dzieci lub osób słabo pływających ze względu na bardzo łagodne zejście do morza. W odległości od 150 m do 4 kilometrów od apartamentowca można znaleźć plaże z wejściem do morza dla osób dobrze pływających.

PLAŻA
W odległości ok. 100 m od apartamentowca znajduje się dość szeroka, wysypana drobnym żwirkiem plaża.
Szczególnie polecana dla dzieci lub osób słabo pływających ze względu na bardzo łagodne zejście do morza. W odległości od 150 m do 4 kilometrów od apartamentowca można znaleźć plaże z wejściem do morza dla osób dobrze pływających.


Nazwa oferty: WIELKANOC SŁOWACJA 8 DNI - W CENIE SKIPASS + WELLNESS
Miejsce: JASNA NA CHOPOKU
Zakwaterowanie: HTL SKI ** - ZAHRADKI/CHOPOK
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 7 NOCLEGÓW, WYŻYWIENIE, SKIPASS 6 DNI,UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW, KL, BAGAZ/, PODATEK VAT, wstęp do wellness /1 na dzień 3 h/
Koszt dodatkowy: Taksa klimatyczna płatna w recepcji
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji – koszt 2,5% ceny
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia SKI w cenie 25 PLN –turnusy 7-dniowe, 21 PLN – turnusy 6-dniowe

Opis oferty:

 
CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. W roku 2003 Jasna zdobyła pierwszą lokatę wśród terenów narciarskich u naszych sąsiadów, oceniono ją na *****. Obecnie realizowany jest projekt połączenia północnej i południowej strony Chopoku i funkcjonuje już nowa 6-osobowa kolej krzesełkowa z Zahradek. Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających (wstęp ok. 100 Ks) i nowootwarty aquapark pod Liptovskim Mikulaszem z termalnymi basenami (wstęp dla grupy już od 95 Ks)

SKI INFO:
JASNA 1.027 – 2024 m npm
Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek,
10 orczyków
Trasy zjazdowe 13 o łącznej dł. 40 km
Najdłuższy zjazd 11 km


HOTEL SKI ** to górski obiekt położony na wysokości 998 m npm, w bezpośrednim sąsiedztwie tras zjazdowych, przy dolnej stacji 6-osobowej kanapy na Chopok. Do Jaskiń Svobody 4 km, Aquapark Tatralandia k/Liptowskiego Mikulasza 18 km, thermal park Beszeniowa 31 km. Obiekt przeznaczony dla mniej wymagających gości nastawionych głównie na narty.

W hotelu: restauracja, kawiarnia, bilard, sauna, masaże, parking.

Pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki (rozkładany fotel), na zapytanie pokoje 1-os. i dwupokojowe apartamenty dla 4 osób. W każdym pokoju prysznic, WC, telefon, radio, TVsat.

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje.
Nazwa oferty: ZIMOWISKO NARCIARSKO-SNOWBOARDOWE NA SŁOWACJI
Miejsce: CHOPOK
Zakwaterowanie: HOTEL "MIER"
Wyżywienie: 3 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu:
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: 12 - 19.02.2011
19 - 26.02.2011
Cena zawiera: 7 noclegów, 3 posiłki dziennie - śniadania, lunch-packety na stok, obiadokolacje , ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10.000 EURO, NNW 7.000/3.500 PLN, bagaż 800 PLN), transport autokarem, opiekę wychowawców, instruktora narciarskiego i snowboardu, transfery na stoki , szkolenie na stoku lub zajęcia doszkalające.
Koszt dodatkowy: karnety narciarskie koszt ok. 100 EURO , kieszonkowe.
 Możliwość dopłacenia do ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa w kwocie 25 PLN
 Możliwość wykupienia ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy - 30 PLN
 Wstęp na baseny termalne - TATRALANDIA - ok. 13 Euro / 4 godziny /
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
HOTEL MIER - położony w Zachodnich Tatrach w Raczkowej Dolinie. Ze względu na swoje usytuowanie jest idealnym miejscem wypadowym do uprawiania turystyki górskiej. W pobliżu jest wiele centrów narciarskich- Podbańskie, Strbskie Pleso, Ziarska Dolina, Liptovsky Hradok, Liptovsky Jan, Jasna na Chopoku. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, aquapark Tatralandia pod Liptowskim Mikulaszem z termalnymi basenami . Hotel położony na zalesionym terenie na wysokości 1000 m npm. Łączna ilość miejsc w obiekcie ok. 120. Do dyspozycji turystów : restauracja, duża sala telewizyjna - wykorzystywana do organizowania dyskotek, wyświetlania filmów video, basen z masażem , bilard, narciarnia, recepcja. W odległości 50 m. od obiektu znajdują się 2 wyciągi orczykowe /150 i 500 m/ długość tras 700 m i 200 m. Trasy ratrakowane i dośnieżane .

ZAKWATEROWANIE: w pokojach 2, 3, 4, 5-osobowych z łazienkami / prysznic, wc, umywalka/, telewizorem. Pokoje duże , przestronne wyposażone w pojedyncze tapczany, szafę, stół, szafki nocne, krzesła, TV, telefon.

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie /pierwszy posiłek - obiadokolacja pierwszego dnia, ostatni posiłek - śniadanie + prowiant na drogę powrotną/

PROGRAM: jazda na nartach i snowboardzie w układzie : 1 dzień stok przy hotelu, 2 dni Liptovsky Jan lub Liptovski Hradok, 3 dni Chopok. Prosimy pamiętać o zabraniu kasków.
Nazwa oferty: OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY W AUSTRII
Miejsce: LUNGAU - ALPY SALZBURSKIE
Zakwaterowanie: DOM VICTORIA
Wyżywienie: 3 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ - 10 DNI
Kod imprezy:
Termin: 2011-02-11 - 2011-02-20
Cena: 1498.00 PLN
Cena zawiera: zakwaterowanie /7 noclegów/, wyżywienie 3 x dziennie -śniadanie, lunch pakiet na narty, obiadokolacja, transport, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10.000 EURO, NNW 7.000/3.500 PLN, bagaż 800 PLN), transport autokarem, opiekę wychowawców, instruktora narciarskiego, transfery na stoki , szkolenie na stoku lub zajęcia doszkalające
Koszt dodatkowy:  Karnet 6 dni: dzieci rocznik ’95 i młodsi – 90EUR, młodzież roczniki ’92-‘94 – 144 EUR, dorośli - 180 EUR
 Możliwość dopłacenia do ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa w kwocie 25 PLN
 Możliwość wykupienia ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy - 40 PLN
 Wstęp na basen - 5,6 EUR za 2 godziny
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
LUNGAU – rejon Alp Salzburskich - zadowoli najwybredniejszych narciarzy, na których czekają cztery tereny narciarskie: Grosseck-Speiereck /2411 mnpm/, Fanningberg /2150 m npm/, Katschberg /2020 m npm/ i Aineck /2210 m npm/. Rozległe tereny narciarskie, znakomicie przygotowane stoki i sieć tras biegowych - oto czym przyciąga narciarzy Lungau - najbardziej słoneczna kotlina Austrii. Łącznie region Lungau oferuje 200 km tras, z których 72 km to trasy łatwe, 95 km średnie a 32 km trudne. Wjechać można na nie korzystając z 44 wyciągów - 29 orczykowych, 14 krzesełkowych i 1 linowego.

RAMINGSTEIN malowniczo położona miejscowość pośród Alp Salzburskich, w okręgu Lungau, otoczona jodłowo - sosnowymi lasami, o znakomitym górskim klimacie sprzyjającym leczeniu chorób układu oddechowego. Bliskość 4 terenów narciarskich sprawia, że miasteczko funkcjonuje jako kurort narciarski. Skicentra znajdują się w odległości 10-20 km od Ramingstein.

ZAKWATEROWANIE: DOM VICTORIA – kameralny obiekt położony przy hotelu trzygwiazdkowym /wspólny właściciel/ . Do dyspozycji młodzieży 11 pokoi 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. W hotelu głównym mieści się recepcja, dwie restauracje, bar, sala gier z bilardem i piłkarzykami oraz depozyt butów i nart. Za dopłatą można korzystać z siłwni i internetu.

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie /pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - śniadanie + prowiant na powrót w dniu wyjazdu/

TRANSPORT: autokar

PROGRAM: zajęcia związane z nauką sportów zimowych oraz pogłębianiem umiejętności jazdy na nartach. Wieczorami organizowane będą animacje: wykłady o narciarstwie, dyskoteki, karaoke, zajęcia integracyjne, zawody sportowe. Zajęcia jazdy na nartach będą prowadzone przez certyfikowanego instruktora narciarstwa. Ostatniego dnia organizowane będą zawody podsumowujące nabyte umiejętności.
Prosimy o zabranie ze sobą kasków.
Nazwa oferty: WIELKANOC SŁOWACJA 5 DNI - W CENIE ŚWIĄTECZNE ŚNIADANIE
Miejsce: JASNA NA CHOPOKU
Zakwaterowanie: HTL SNP*** - JASNA NA CHOPOKU
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 4 NOCLEGI, WYŻYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW, KL, BAGAZ/, PODATEK VAT, ŚWIĄTECZNE ŚNIADANIE, 1x wstęp na basen termalny htlu MAJ w Liptowskim Janie, 30% zniżki na wstęp do Aquaparku w htlu TITRIS ODBORAR w Tartzańskiej Łomnicy, 20 % zniżki na kręgle w htlu HUTNIK w Tatrzańskich Matliarach
Koszt dodatkowy: Taksa klimatyczna płatna w recepcji
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji – koszt 2,5% ceny
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia SKI w cenie 25 PLN –turnusy 7-dniowe, 15 PLN – turnusy 4-dniowe

Opis oferty:

 
CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających i nowoczesny aquapark Tatralandia k/Liptowskiego Mikulasza z termalnymi basenami.

SKI INFO:
JASNA 1.027 – 2024 m npm
Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek,
10 orczyków
Trasy zjazdowe 13 o łącznej dł. 40 km
Najdłuższy zjazd 11 km

HOTEL SNP *** zlokalizowany w centralnej części Jasnej na wysokości 1.148 m npm . Do najbliższych terenów narciarskich 50 m.

Do dyspozycji gości sauna, bilard, tenis stołowy, restauracja, bar, kawiarnia, stylowa winiarnia, oraz strzeżony parking.

Pokoje 2-os. oraz na zapytanie - pokoje 1-os., apartamenty, pokoje rodzinne. Wszystkie pokoje z łazienkami, Tvsat, tel. i radiem, w więksości pokoi balkon. Hotel akceptuje zwierzęta.

Wyżywienie – śniadania w formie bufetu, obiadokolacje do wyboru z 3 menu.
Nazwa oferty: WIELKANOC SŁOWACJA 5 DNI - W CENIE ŚWIĄTECZNE ŚNIADANIE
Miejsce: SŁOWACJA - LIPTOVSKY JAN k/LIPTOVSKIEGO MIKULASZA
Zakwaterowanie: HTL MAJ*** - LIPTOVSKI JAN rejon CHOPOK
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 4 NOCLEGI, WYŻYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW, KL, BAGAZ/, PODATEK VAT, ŚWIĄTECZNE ŚNIADANIE, wstęp na basen termalny htlu MAJ w Liptowskim Janie podczas całego pobytu, 30% zniżki na wstęp do Aquaparku w htlu TITRIS ODBORAR w Tartzańskiej Łomnicy, 20 % zniżki na kręgle w htlu HUTNIK w Tatrzańskich Matliarach
Koszt dodatkowy: - Taksa klimatyczna płatna w recepcji
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji – koszt 2,5% ceny
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia SKI w cenie 25 PLN –turnusy 7-dniowe, 15 PLN – turnusy 4-dniowe


Opis oferty:

 
CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających i nowoczesny aquapark Tatralandia k/Liptowskiego Mikulasza z termalnymi basenami.

SKI INFO:
JASNA 1.027 – 2024 m npm
Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek,
10 orczyków
Trasy zjazdowe 13 o łącznej dł. 40 km
Najdłuższy zjazd 11 km

HOTEL MAJ *** jest usytuowany w przepięknej scenerii Parku Narodowego Tatry Niskie na wysokości 700 m npm. w Liptovskim Janie. W pobliżu hotelu znajduje sie ośrodek narciarski Jaworowica z 2 wyciągami i trasami narciarskimi o dł. 1.900 m, sztuczne dośnieżanie.


Hotel po gweneralnym remoncie. Pokoje 2-osobowe z łaienką, możliwość dostawki. Każdy pokój z TVsat, radiem, telefonem, sejfem i balkonem. Na zapytanie - pokoje 1-os., pokoje rodzinne oraz dwupokojowe apartamenty wyposażone dodatkowo w lodówkę.

Na terenie obiektu znajduje się : restauracja hotelowa, bistro, aperitif bar, bar na basenie, sala konferencyjna, kryty basen z wodą termalną, basen dziecięcy, sauna, masaże, fitness, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, kantor, bilard, ping-pong,kącik dla dzieci.

Wyżywienie: śniadania - ciepły i zimny bufet, obiadokolacje do wyboru z 3 lub 5 dań łącznie z menu dla wegetarian.
Nazwa oferty: WIELKANOC SŁOWACJA 5 DNI - W CENIE ŚWIĄTECZNE ŚNIADANIE
Miejsce: WYSOKIE TATRY
Zakwaterowanie: HTL BANIK*** - STRBSKIE PLESO
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 4 NOCLEGI, WYŻYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW, KL, BAGAZ/, PODATEK VAT, ŚNIADANIE WIELKANOCNE, napój do obiadokolacji, 1 x pakiet usług (fitness, ping-pong, sauna, transfer do wyciągów narciarskich Strbskie Pleso –Solisko, 1 x wstęp na basen termalny htlu MAJ w Liptowskim Janie, 30% zniżki na wstęp do Aquaparku w htlu TITRIS ODBORAR w Tartzańskiej Łomnicy, 20 % zniżki na kręgle w htlu HUTNIK w Tatrzańskich Matliarach
Koszt dodatkowy: Taksa klimatyczna płatna w recepcji
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji – koszt 2,5% ceny
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia SKI w cenie 25 PLN –turnusy 7-dniowe, 15 PLN – turnusy 4-dniowe

Opis oferty:

 
TATRY WYSOKIE to najpotężniejsze i najpiękniejsze pasmo górskie w Słowacji, którego szczyty wznoszą się powyżej 2.500 m npm. Tereny narciarskie rozpostarte są tutaj na wysokości od 1.030 do 2.190 m npm, a sezon narciarski trwa od grudnia do marca. Łączna długość tras zjazdowych to 42 km, część z nich jest sztucznie naśnieżana i oświetlona nocą. Największe ośrodki sportów zimowych tego rejonu to Strbskie Pleso – narciarska stolica Wysokich Tatr, Tatrzańska Łomnica, Smokowiec – Hrebienok, Ttrzańska Strba, Tatrzańskie Matliary i Żdiar w Bielańskich Tatrach. Na trasie Tatrzańska Łomnica-Smokowiec-Strbskie Pleso kursuje kolejka elektryczna, dzięki której wszystkie okoliczne miejscowości są łatwo dostępne.

STRBSKIE PLESO 1.300 – 1.915 m npm
Wyciągi 2 krzesełka, 3 orczyki
Trasy zjazdowe 5 o łącznej dł. 4,5 km
Trasy biegowe 42 km
SMOKOWIEC HREBIENOK 800 – 1.480 m npm
Wyciągi 9 wyciągów, 1 kolejka naziemna
Trasy zjazdowe 7 tras z licencją FIS
TATRZAŃSKA ŁOMNICA 860 – 2.190 m npm
Wyciągi 5 kolejek linowych, 5 wyciągów
Trasy zjazdowe 8 o łącznej dł. 3 km
Trasy biegowe 15 km

HOTEL BANIK *** okazały hotel po rekonstrukcji położony w Nowym Strbskim Plesie (1 km od centrum) na terenie zalesionym na wys. 1.346 m npm.

W obiekcie sauna, fitness, restauracja, kawiarnia, bar, masaże, centrum odnowy biologicznej, solarium, wypożyczalnia nart, bilard, ping-pong, kantor, kącik dziecięcy, naturalnelodowisko. Przy hotelu parking.

Pokoje 2-os. (mozliwe dostawki) z łazienkami, Tvsat, tel, radiem i sejfem. Na zapytanie pokoje 1-os., pokoje rodzinne i apartamenty. Hotel akceptuje zwierzęta.

Wyżywienie: śniadania - ciepły i zimny bufet, obiadokolacje - serwowane do wyboru z 4-5 menu.
Nazwa oferty: WIELKANOC SŁOWACJA 5 DNI - W CENIE ŚWIĄTECZNE ŚNIADANIE + AQUAPARK
Miejsce: WYSOKIE TATRY
Zakwaterowanie: HTL ODBORAR*** - TATRZAŃSKA ŁOMNICA
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 4 NOCLEGI, WYŻYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW, KL, BAGAZ/, PODATEK VAT, ŚNIADANIE WIELKANOCNE, 1 x wstęp na basen termalny htlu MAJ w Liptowskim Janie, 1 x wstęp do Aquaparku w htlu TITRIS ODBORAR, 20 % zniżki na kręgle w htlu HUTNIK w Tatrzańskich Matliarach
Koszt dodatkowy: Taksa klimatyczna płatna w recepcji
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji – koszt 2,5% ceny
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia SKI w cenie 25 PLN –turnusy 7-dniowe, 15 PLN – turnusy 4-dniowe

Opis oferty:

 
TATRY WYSOKIE to najpotężniejsze i najpiękniejsze pasmo górskie w Słowacji, którego szczyty wznoszą się powyżej 2.500 m npm. Tereny narciarskie rozpostarte są tutaj na wysokości od 1.030 do 2.190 m npm, a sezon narciarski trwa od grudnia do marca. Łączna długość tras zjazdowych to 42 km, część z nich jest sztucznie naśnieżana i oświetlona nocą. Największe ośrodki sportów zimowych tego rejonu to Strbskie Pleso – narciarska stolica Wysokich Tatr, Tatrzańska Łomnica, Smokowiec – Hrebienok, Ttrzańska Strba, Tatrzańskie Matliary i Żdiar w Bielańskich Tatrach. Na trasie Tatrzańska Łomnica-Smokowiec-Strbskie Pleso kursuje kolejka elektryczna, dzięki której wszystkie okoliczne miejscowości są łatwo dostępne.

STRBSKIE PLESO 1.300 – 1.915 m npm
Wyciągi 2 krzesełka, 3 orczyki
Trasy zjazdowe 5 o łącznej dł. 4,5 km
Trasy biegowe 42 km
SMOKOWIEC HREBIENOK 800 – 1.480 m npm
Wyciągi 9 wyciągów, 1 kolejka naziemna
Trasy zjazdowe 7 tras z licencją FIS
TATRZAŃSKA ŁOMNICA 860 – 2.190 m npm
Wyciągi 5 kolejek linowych, 5 wyciągów
Trasy zjazdowe 8 o łącznej dł. 3 km
Trasy biegowe 15 km

HOTEL ODBORAR *** trzygwiazdkowy hotel położony w Tatrzańskiej Łomnicy, niedaleko od centrum miejscowości. Obiekt po generalnym remoncie.

Do dyspozycji gości nowo otwarte centrum AQUA RELAX z basenem, toboganem, sauną i hydromasażem /opis poniżej/, restauracja, kawiarnia, bar z bilardem , winiarnia sala konferencyjna, kantor wymiany walut. Przy hotelu parking monitorowany systemem kamer. Na terenie murowany grill z możliwością pieczenia prosiaka. W odległości kilku kilometrów znajduje się Bielańska Jaskinia – ciekawa atrakcja turystyczna.


Pokoje 2-os. z możliwością dostawki. W pokojach łazienki, Tvsat, telefon, radio, sejf i przyłącze do iternetu. Na zapytanie - pokoje 1-os. i apartamenty.

Nowy AQUA RELAX basen rekreacyjny z prądem przeciwnym – 2 bicze, Jacuzzi– 6 miejsc siedzących, bicze wodne masujące kręgosłup, hydromasaż denny (kończyn dolnych), gejzer powietrzny, rwąca rzeka – kanał z prądem rzecznym unoszącym kąpiących, delikatnie bąbelkowy masaż całego ciała na leżąco – kąpiel perełkowa, bicze wodne – masaż górnej części kręgosłupa, boczny hydromasaż, fontanna-grzybek, wodna zjeżdżalnia, sucha sauna, Biosauna (ziołowa), sauna parowa, basen chłodzący, ochładzające wyjście z brodzikiem i prysznicem, Whirlpool, pomieszczenie na odpoczynek

Wyżywienie w restauracji hotelowej – śniadania w formie ciepłego i zimnego bufetu, trzydaniowe obiadokolacje do wyboru z 4 lub 5 dań łącznie z menu dla wegetarian.

Możliwości narciarskie - najbliższy kompleks narciarski to Jamy w Tatrzańskiej Łomnicy – 200 m od hotelu z możliwością śnieżenia stoku i nocnej jazdy. Dla bardziej wymagających narciarzy w odległości 1 km proponujemy krzesełko na Łomnicke Sedlo i tamtejszy stok, należący do najlepszych terenów narciarskich Wysokich Tatr z dobrymi warunkami śniegowymi aż do początków maja. Ponadto kolejka kabinowa - Skalnate Pleso i Łomnicki Szczyt.
Nazwa oferty: WIELKANOC SŁOWACJA 5 DNI - W CENIE ŚWIĄTECZNE ŚNIADANIE + BASEN
Miejsce: WYSOKIE TATRY
Zakwaterowanie: HTL URAN*** - TATRANSKA ŁOMNICA
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 4 NOCLEGI, WYŻYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW, KL, BAGAZ/, PODATEK VAT, ŚNIADANIE WIELKANOCNE, wstęp na basen hotelowy w godz. 07.00-10.00, 1 x wstęp na basen termalny htlu MAJ w Liptowskim Janie, 30% zniżki na wstęp do Aquaparku w htlu TITRIS ODBORAR w Tartzańskiej Łomnicy, 20 % zniżki na kręgle w htlu HUTNIK w Tatrzańskich Matliarach
Koszt dodatkowy: Taksa klimatyczna płatna w recepcji
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji – koszt 2,5% ceny
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia SKI w cenie 25 PLN –turnusy 7-dniowe, 15 PLN – turnusy 4-dniowe

Opis oferty:

 
TATRY WYSOKIE to najpotężniejsze i najpiękniejsze pasmo górskie w Słowacji, którego szczyty wznoszą się powyżej 2.500 m npm. Tereny narciarskie rozpostarte są tutaj na wysokości od 1.030 do 2.190 m npm, a sezon narciarski trwa od grudnia do marca. Łączna długość tras zjazdowych to 42 km, część z nich jest sztucznie naśnieżana i oświetlona nocą. Największe ośrodki sportów zimowych tego rejonu to Strbskie Pleso – narciarska stolica Wysokich Tatr, Tatrzańska Łomnica, Smokowiec – Hrebienok, Ttrzańska Strba, Tatrzańskie Matliary i Żdiar w Bielańskich Tatrach. Na trasie Tatrzańska Łomnica-Smokowiec-Strbskie Pleso kursuje kolejka elektryczna, dzięki której wszystkie okoliczne miejscowości są łatwo dostępne.

STRBSKIE PLESO 1.300 – 1.915 m npm
Wyciągi 2 krzesełka, 3 orczyki
Trasy zjazdowe 5 o łącznej dł. 4,5 km
Trasy biegowe 42 km
SMOKOWIEC HREBIENOK 800 – 1.480 m npm
Wyciągi 9 wyciągów, 1 kolejka naziemna
Trasy zjazdowe 7 tras z licencją FIS
TATRZAŃSKA ŁOMNICA 860 – 2.190 m npm
Wyciągi 5 kolejek linowych, 5 wyciągów
Trasy zjazdowe 8 o łącznej dł. 3 km
Trasy biegowe 15 km

HOTEL URAN*** - położony w centrum Tatrzańskiej Łomnicy.

Pokoje 2-osobowe z mozliwościa dostawki, na zapytanie pokoje 1-os.,rodzinne i apartamenty. Wszystkie pokoje z łazienkami, TVsat , radiem, telefonem, balkonem. Hotel akceptuje zwierzęta.

Na terenie obiektu restauracja, bar dzienny, fitness centrum, sauna, solarium, basen, masaże pomieszczenie do gry w tenisa stołowego, balard, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kantor. Przy obiekcie bezpłatny parking i płatne garaże.

Wyżywienie: śniadania - ciepły i zimny bufet, obiadokolacje - serwowane do wyboru z 34 lub 5 dań łącznie z menu dla wegetarian.

Możliwości narciarskie: najbliższy kompleks narciarski to Jamy w Tatrzańskiej Łomnicy – 400 m od hotelu z możliwością śnieżenia stoku i nocnej jazdy. Dla bardziej wymagających narciarzy proponujemy krzesełko na Łomnicke Sedlo i tamtejszy stok, należący do najlepszych terenów narciarskich Wysokich Tatr z dobrymi warunkami śniegowymi aż do początków maja. Ponadto kolejka kabinowa - Skalnate Pleso i Łomnicki Szczyt.
Nazwa oferty: OBÓZ - WŁOCHY - CORTINA D'AMPEZZO
Miejsce: WŁOCHY - CORTINA D'AMPEZZO
Zakwaterowanie: CASA MONTANA S.MADDALENA DI CANOSA
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ- 10 DNI
Kod imprezy:
Termin: 2014-02-14 - 2014-02-23
Cena: 1695.00 PLN
Inne terminy i ceny: -
Cena zawiera: 7 noclegów , wyżywienie 2 x dziennie – śniadanie, obiadokolacja, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10.000 EUR, NNW 7.000PLN, bagaż 800 PLN), opiekę pilota, instruktora narciarskiego, transport autokarowy, codzienne transfery na stok, szkolenie na stoku
Koszt dodatkowy: Karnety 6-dni 170 EUR – młodzież do 16 lat urodzona po 30.11.1997, 242 EUR - dorośli
Uwaga!
- biuro prowadzi rozmowy w celu umożliwienia turystom zakupu karnetów w promocyjnych cenach 154 EUR młodzież, 202 EUR dorośli, do karnetu potrzebne zdjęcie i kaucja zwrotna - 5 EUR
- istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawianiem narciarstwa - 20 PLN, ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy - 50 PLN
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
CORTINA D,AMPEZZO 1.224-2.939 m npm – Cortina d'Ampezzo położona w samym sercu gór, określana mianem Królowej Włoskich Dolomitów. Kurort zlokalizowany jest w prowincji Belluno, w południowo – wschodniej części Włoch. Cortina d'Ampezzo to powszechnie znane w świecie narciarskim trzy, nie połączone ze sobą, ośrodki: Tofane, Faloria i Cristallo. W regionie znajduje się 120 km tras, które dostosowane są do różnego poziomu umiejętności. Ponad 56 lat temu w Cortinie została zorganizowana Olimpiada Zimowa, zaś obecnie każdego roku odbywają się tu zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Cortina d‘Ampezzo to najmodniejsza i najdroższa stacja narciarska we Włoszech. Ulubiony ośrodek wypoczynku europejskiej artystokracji i międzynarodowej śmietanki towarzyskiej.

Wyciągi 5 kolei linowych, 26 wyciągów krzesełkowych, 6 orczyków
Trasy zjazdowe 15 % trudne, 35% średnie, 50% łatwe
Snowpark dla snowboardzistów
Najdłuższy zjazd Armentarole 7 km
Karnety 6-dni 170 EUR – młodzież do 16 lat urodzona po 30.11.1997, 242 EUR - dorośli
Uwaga!– do karnetu potrzebne zdjęcie i kaucja zwrotna - 5 EUR

SAN VITO DI CADORE to śliczna, typowo alpejska , mała miejscowość w Dolinie Del Boite, malowniczo usytuowana między słynnymi szczytami Antalao, Pelmo, Marcora i Tofane. San Vito Di Cadore odległe od Cortiny 8 km jest połączone z kurortem wygodnym połączeniem Skibusu. Ceny w San Vito są niższe, standard hoteli i apartamentów bardzo dobry. W miasteczku są sklepy, bary i restauracje. W San Vito znajduje się mały , ale atrakcyjny ośrodek narciarski, w tym bardzo nowoczesne dwa wyciągi krzesełkowe. ZAKWATEROWANIE – CASA MONTANA S.MADDALENA DI CANOSSA – obiekt turystyczny położony w centrum miejscowości San Vito di Cadore, zaledwie 8 km od Cortiny d’Ampezzo. Pokoje 3,4,5-osobowe z łazienkami, świetlica, recepcja, jadalnia.
Nazwa oferty: WIELKANOC SŁOWACJA 5 DNI - W CENIE ŚWIĄTECZNE ŚNIADANIE
Miejsce: WYSOKIE TATRY
Zakwaterowanie: HTL SKALNICKA*** - GÓRNY SMOKOWIEC
Wyżywienie: śniadania
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 4 NOCLEGI, WYŻYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW, KL, BAGAZ/, PODATEK VAT, WIELKANOCNE ŚNIADANIE, 1 x wstęp na basen termalny htlu MAJ w Liptowskim Janie, 30% zniżki na wstęp do Aquaparku w htlu TITRIS ODBORAR w Tartzańskiej Łomnicy, 20 % zniżki na kręgle w htlu HUTNIK w Tatrzańskich Matliarach
Koszt dodatkowy: Taksa klimatyczna płatna w recepcji
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji – koszt 2,5% ceny
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia SKI w cenie 25 PLN –turnusy 7-dniowe, 15 PLN – turnusy 4-dniowe

Opis oferty:

 
TATRY WYSOKIE to najpotężniejsze i najpiękniejsze pasmo górskie w Słowacji, którego szczyty wznoszą się powyżej 2.500 m npm. Tereny narciarskie rozpostarte są tutaj na wysokości od 1.030 do 2.190 m npm, a sezon narciarski trwa od grudnia do marca. Łączna długość tras zjazdowych to 42 km, część z nich jest sztucznie naśnieżana i oświetlona nocą. Największe ośrodki sportów zimowych tego rejonu to Strbskie Pleso – narciarska stolica Wysokich Tatr, Tatrzańska Łomnica, Smokowiec – Hrebienok, Ttrzańska Strba, Tatrzańskie Matliary i Żdiar w Bielańskich Tatrach. Na trasie Tatrzańska Łomnica-Smokowiec-Strbskie Pleso kursuje kolejka elektryczna, dzięki której wszystkie okoliczne miejscowości są łatwo dostępne.

STRBSKIE PLESO 1.300 – 1.915 m npm
Wyciągi 2 krzesełka, 3 orczyki
Trasy zjazdowe 5 o łącznej dł. 4,5 km
Trasy biegowe 42 km
SMOKOWIEC HREBIENOK 800 – 1.480 m npm
Wyciągi 9 wyciągów, 1 kolejka naziemna
Trasy zjazdowe 7 tras z licencją FIS
TATRZAŃSKA ŁOMNICA 860 – 2.190 m npm
Wyciągi 5 kolejek linowych, 5 wyciągów
Trasy zjazdowe 8 o łącznej dł. 3 km
Trasy biegowe 15 km

Hotel*** SOREA Skalnička leży w Górnym Smokowcu, niedaleko stacji Tatrzańskich Kolei Elektrycznych (połączenie ze wszystkimi ośrodkami turystycznymi i narciarskimi Tatr Wysokich - Łomnica Tatrzańska, Stary Smokowiec). Narciarze mają do dyspozycji wyciągi narciarskie w ośrodkach Jakubková lúka, Hrebienok, ewentualnie Jamy w Łomnicy Tatrzańskiej- dojazd komunikacją miejską. Miłośników sportów zimowych ucieszy tor saneczkowy i bobslejowy z Hrebienka do starego Smokowca.

W obiekcie jadalnia, sauna, fitness, biliard, parking bezpośrednio przy hotelu .

Komfortowe pokoje 2-os. z możliwością dostawki z WC, kabiną prysznicową, telefonem, radiem, TVsat. W niektórych pokojach jest lodówka. Można mieć ze sobą psa.

Wyżywienie - śniadania ciepły i zimny bufet, obiadokolacje według wyboru z 3 dań łącznie z menu dla wegetarian.
Nazwa oferty: WIELKANOC SŁOWACJA 5 DNI - W CENIE ŚWIĄTECZNE ŚNIADANIE + BASEN
Miejsce: WYSOKIE TATRY
Zakwaterowanie: HTL HUTNIK***- TATRANSKIE MATLIARE
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 4 NOCLEGI, WYŻYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW, KL, BAGAZ/, PODATEK VAT, WIELKANOCNE ŚNIADANIE, wstęp na hotelowy basen w godz. 07.00-10.00, 1 x wstęp na basen termalny htlu MAJ w Liptowskim Janie, 30% zniżki na wstęp do Aquaparku w htlu TITRIS ODBORAR w Tartzańskiej Łomnicy, 20 % zniżki na kręgle w htlu HUTNIK
Koszt dodatkowy: - taksa klimatyczna płatna w recepcji - 1 Euro/ dziennie
- Możliwość dopłacenia do ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawnianiem narciarstwa w kwocie 20 PLN
- Możliwość wykupienia ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy - 30 PLN

Opis oferty:

 
TATRY WYSOKIE to najpotężniejsze i najpiękniejsze pasmo górskie w Słowacji, którego szczyty wznoszą się powyżej 2.500 m npm. Tereny narciarskie rozpostarte są tutaj na wysokości od 1.030 do 2.190 m npm, a sezon narciarski trwa od grudnia do marca. Łączna długość tras zjazdowych to 42 km, część z nich jest sztucznie naśnieżana i oświetlona nocą. Największe ośrodki sportów zimowych tego rejonu to Strbskie Pleso – narciarska stolica Wysokich Tatr, Tatrzańska Łomnica, Smokowiec – Hrebienok, Ttrzańska Strba, Tatrzańskie Matliary i Żdiar w Bielańskich Tatrach. Na trasie Tatrzańska Łomnica-Smokowiec-Strbskie Pleso kursuje kolejka elektryczna, dzięki której wszystkie okoliczne miejscowości są łatwo dostępne.

STRBSKIE PLESO 1.300 – 1.915 m npm
Wyciągi 2 krzesełka, 3 orczyki
Trasy zjazdowe 5 o łącznej dł. 4,5 km
Trasy biegowe 42 km
SMOKOWIEC HREBIENOK 800 – 1.480 m npm
Wyciągi 9 wyciągów, 1 kolejka naziemna
Trasy zjazdowe 7 tras z licencją FIS
TATRZAŃSKA ŁOMNICA 860 – 2.190 m npm
Wyciągi 5 kolejek linowych, 5 wyciągów
Trasy zjazdowe 8 o łącznej dł. 3 km
Trasy biegowe 15 km

HUTNIK HTL*** dobrze wyposażony, odnowiony hotel, malowniczo położony na wys. 930 m npm w osadzie Matlary zaledwie 2 km od Tatrzańskiej Łomnicy i ok. 3 km od dolnej stacji kolejki na Łomnicki Szczyt. Bezpośrednio przy hotelu mały wyciąg dla dzieci i początkujących, bardziej zaawansowani narciarze mogą korzystać z tras Łomnickiego Siodła, a potem zjechać pod sam hotel.

Do dyspozycji gości basen, sauna, solarium, fitness, siłownia, kręgle, ping-pong, bilard, możliwość korzystania z masaży, restauracja, bar, kantor, strzeżony parking. Hotel akceptuje zwierzęta.

Nowoczesne pokoje 2-os. (możliwe dostawki) z łazienkami, Tvsat, tel, radiem i balkonem. Na zapytanie pokoje 1-os., apatramenty.

Wyżywienie: śniadania - ciepły i zimny bufet, obiadokolacje - do wyboru z 4-5 dań włącznie z menu dla wegetarian.
Nazwa oferty: WIELKANOC SŁOWACJA 6 DNI - W CENIE BASEN
Miejsce: JASNA NA CHOPOKU
Zakwaterowanie: HTL JUNIOR*** - JASNA/CHOPOK
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 5 NOCLEGÓW, WYŻYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW, KL, BAGAZ/, PODATEK VAT
Koszt dodatkowy: Taksa klimatyczna płatna w recepcji
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji – 2,5% ceny
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia SKI w cenie 25 PLN –turnusy 7-dniowe, 18 PLN – turnusy 5-dniowe

Opis oferty:

 
CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. W roku 2003 Jasna zdobyła pierwszą lokatę wśród terenów narciarskich u naszych sąsiadów, oceniono ją na *****. Obecnie realizowany jest projekt połączenia północnej i południowej strony Chopoku i funkcjonuje już nowa 6-osobowa kolej krzesełkowa z Zahradek. Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających (wstęp ok. 100 Ks) i nowootwarty aquapark pod Liptovskim Mikulaszem z termalnymi basenami (wstęp dla grupy już od 95 Ks)

SKI INFO:
JASNA 1.027 – 2024 m npm
Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek,
10 orczyków
Trasy zjazdowe 13 o łącznej dł. 40 km
Najdłuższy zjazd 11 kmHotel Junior *** to najbardziej popularny hotel w Jasnej. Znajduje się w centrum Doliny Demianowskiej – Jasnej na wysokości 1150 m n.p.m., tuż obok tras narciarskich.

Hotel posiada dwuosobowe pokoje z możliwością dostawki i czteroosobowe apartamenty. Wszystkie pokoje w hotelu posiadają łazienkę, WC, TV SAT, radio i minibar. Na zapytanie pokoje 1-os.

Hotel oferuje dwie restauracje, pizzerię, bar dzienny, bar nocny i kącik dla dzieci. Sportową atmosferę w hotelu Junior tworzy sauna, basen z barem Neptun, siłownia – fitness, solarium, kąpiel z masażem powietrznym, klasyczne i wodne masaże, bilard, darts i tenis stołowy.
Nazwa oferty: WIELKANOC SŁOWACJA 6 DNI - W CENIE BASEN
Miejsce: JASNA NA CHOPOKU
Zakwaterowanie: HTL REPISKA*** - DEMIANOWSKA DOLINA/CHOPOK
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 5 NOCLEGÓW, WYŻYWIENIE, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW, KL, BAGAZ/, PODATEK VAT
Koszt dodatkowy: Taksa klimatyczna płatna w recepcji 1E/dzień
Parking płatnywcenie 2 E/dzień
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji – 2,5% ceny
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia SKI w cenie 25 PLN –turnusy 7-dniowe, 18 PLN – turnusy 5-dniowe

Opis oferty:

 
CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających i nowoczesny aquapark Tatralandia k/Liptowskiego Mikulasza z termalnymi basenami.

SKI INFO:
JASNA 1.027 – 2024 m npm
Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek,
10 orczyków
Trasy zjazdowe 13 o łącznej dł. 40 km
Najdłuższy zjazd 11 km

HOTEL REPISKA *** znajduje się w środkowej części Doliny Demänovskej, w pobliżu Jaskini Slobody, 6 km od najbliższego wyciągu narciarskiego.

Hotel dysponuje łącznie 182 miejscami i oferuje zakwaterowanie w 52 dwuosobowych pokojach z możliwością 1 albo 2 dostawek, wyposażonych w łazienkę z WC, telefon i TV SAT. Na zapytanie możliwe pokoje 1-os.

Do dyspozycji gości: restauracja, dzienny i nocny bar oraz nowoczesna, kongresowa sala na maks.100 osób. Goście hotelowi mogą tu korzystać z wielu usług tj.: sauna, masaż, basen, fitness, albo też pograć w bilarda, strzałki czy tenis stołowy.
Nazwa oferty: WIELKANOC SŁOWACJA 6 DNI
Miejsce: LIPTOVSKY MIKULASZ/CHOPOK
Zakwaterowanie: APARTAMENTY LIPTOV
Wyżywienie: -
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 5 NOCLEGÓW, UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW, KL, BAGAZ/, PODATEK VAT
Koszt dodatkowy: Taksa klimatyczna płatna w recepcji 0,66 E/dzień
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji – koszt 2,5% ceny
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia SKI w cenie 25 PLN –turnusy 7-dniowe, 15 PLN – turnusy 4-dniowe

Opis oferty:

 
CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających i nowoczesny aquapark Tatralandia k/Liptowskiego Mikulasza z termalnymi basenami.

SKI INFO:
JASNA 1.027 – 2024 m npm
Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek,
10 orczyków
Trasy zjazdowe 13 o łącznej dł. 40 km
Najdłuższy zjazd 11 km

APARTAMENTY LIPTOV - komfortowe zakwaterowanie w Liptovskim Mikulaszu, 10 min do centrum. Do centrum narciarskiego Jasna na Chopoku ok. 15 km. W pobliżu Tatralandia - nowoczesny aquapark z basenami termalnymi.

Zakwaterowanie: 2-osobowe apartmanety z mozliwoscią 2 dostawek. Wszystkie pokoje urządzone są stylowymi meblami, calkowicie wposażona kuchnia, TV SAT, telefon, łącze internetowe.

W budynku apartamentowym znajduje się Restauracja Liptov oraz świetlica.
Nazwa oferty: SYLWESTER SŁOWACJA 7 DNI
Miejsce: SŁOWACJA -CHOPOK
Zakwaterowanie: PENSJONAT LIMBA** - DEMIANOVSKA DOLINA
Wyżywienie: bez wyzywienia
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: 6 NOCLEGÓW ,UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW, KL, BAGAŻ/, PODATEK VAT
Koszt dodatkowy: Taksa klimatyczna płatna w recepcji 1E/dzień
. istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji – 2,5% ceny
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia SKI w cenie 25 PLN –turnusy 7-dniowe, 18 PLN – turnusy 5-dniowe, 15 - turnusy 4-dniowe

Opis oferty:

 
Pensjonat LIMBA składa się z trzech oddzielnych domów. W każdym z nich znajduje się 8 dwu- lub trzosobowych pokoi z wyposażeniem, telewizorem, radiem i telefonem. Na zapytanie pokoje 1-os. Goście mają do dyspozycji bar, kącik dziecięcy, tenis stołowy i basen z masażem i sauną, masaże. Obiekt położony w Dolinie Demianowskiej , ok. 7 km. od Zahradek, w przępieknej okolicy otoczonej Niskimi Tatrami, tylko 10 km od największego parku wodnego TATRALANDIA i około 20 km od thermal parku BESENOVA.


CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. . Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających (wstęp ok. 100 Ks) i nowootwarty aquapark pod Liptovskim Mikulaszem z termalnymi basenami.

SKI INFO:
JASNA 1.027 – 2024 m npm
Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek, 10 orczyków
Trasy zjazdowe 13 o łącznej dł. 40 km
Najdłuższy zjazd 11 km
Nazwa oferty: WIELKANOC SŁOWACJA 5 DNI
Miejsce: SŁOWACJA -CHOPOK
Zakwaterowanie: PENSJONAT LIMBA** - DEMIANOVSKA DOLINA
Wyżywienie: bez wyzywienia
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: 4 NOCLEGI ,UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA / NNW, KL, BAGAŻ/, PODATEK VAT
Koszt dodatkowy: Taksa klimatyczna płatna w recepcji 1E/dzień
. istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji – 2,5% ceny
• istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia SKI w cenie 25 PLN –turnusy 7-dniowe, 18 PLN – turnusy 5-dniowe, 15 - turnusy 4-dniowe

Opis oferty:

 
Pensjonat LIMBA składa się z trzech oddzielnych domów. W każdym z nich znajduje się 8 dwu- lub trzosobowych pokoi z wyposażeniem, telewizorem, radiem i telefonem. Na zapytanie pokoje 1-os. Goście mają do dyspozycji bar, kącik dziecięcy, tenis stołowy i basen z masażem i sauną, masaże. Obiekt położony w Dolinie Demianowskiej , ok. 7 km. od Zahradek, w przępieknej okolicy otoczonej Niskimi Tatrami, tylko 10 km od największego parku wodnego TATRALANDIA i około 20 km od thermal parku BESENOVA.


CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. . Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających (wstęp ok. 100 Ks) i nowootwarty aquapark pod Liptovskim Mikulaszem z termalnymi basenami.

SKI INFO:
JASNA 1.027 – 2024 m npm
Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek, 10 orczyków
Trasy zjazdowe 13 o łącznej dł. 40 km
Najdłuższy zjazd 11 km
Nazwa oferty: WIELKANOC SŁOWACJA 6 DNI
Miejsce: SŁOWACJA -CHOPOK
Zakwaterowanie: HTL MIKULASKA CHATA*** - JASNA/DEMIANOWSKA DOLINA
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 5 NOCLEGÓW, WYŻYWIENIE, UBEPIECENIE SIGNAL IDUNA /NNW, KL, BAGAŻ/, PODATEK VAT, OPŁATA KLIMATYCZNA
Koszt dodatkowy: -

Opis oferty:

 
CHOPOK – JASNA największe i najatrakcyjniejsze centrum sportów zimowych na Słowacji. Północne stoki Chopoka (2.043 m npm) wraz z dochodzącą do ich podnóża Demianovską Doliną stanowią doskonały teren narciarski, którego dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Polski – zaledwie 50 km. Panujący na stokach specyficzny klimat powoduje, że pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj od grudnia do połowy kwietnia. Dzięki znakomitym warunkom do uprawiania narciarstwa powstały tu nowoczesne centra sportów zimowych o europejskim standardzie – Jasna i Zahradki. Trasy zjazdowe nadają się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Dla tych ostatnich sprawdzianem umiejętności jest świetnie przygotowana trasa FIS z Przełęczy Priehyba do Zahradek. Miejscowe atrakcje turystyczne to system jaskiń w Demianovskiej Dolinie, z którego dwie najsłynniejsze - Slobody i Lodowa zostały udostępnione dla zwiedzających i nowoczesny aquark Tatralandia k/Liptowskiego Mikulasza z termalnymi basenami.

SKI INFO:
JASNA 1.027 – 2024 m npm
Wyciągi 1 gondolka, 5 krzesełek,
10 orczyków
Trasy zjazdowe 13 o łącznej dł. 40 km
Najdłuższy zjazd 11 km

HOTEL MIKULASKA CHATA*** to jeden z najstarszych hoteli w Jasnej - Dolinie Demianowskiej, który przed kilkoma laty został poddany gruntownemu remontowi. Dziś hotel Mikulášska Chata odpowiada standardowi trzygwiazdkowego hotelu. Hotel Mikulášska Chata znajduje się między Vrbickim Stawem, a ośrodkiem Otupne, ok. 300 m od dolnej stacji wyciągu narciarskiego. W skład kompleksu wchodzi hotel Mikulaska Chata, nowe dependance oraz Vrbicka Chata

Typ pokoi: dwuosobowe z możliwością dostawki i apartamenty różnych typów: jednopoziomowe i dwupoziomowe - sypialnia z podwójnym łóżkiem znajduje się na piętrze, na dole salon z dostawką. Nowy depandance znajduje się przy hotelu Mikulášska Chata i dysponuje dwuosobowymi pokojami bez możliwością dostawki.

Wyposażenie pokoi: prysznic, WC, TV, telefon. We wszystkich apartamentach jest wanna.
Nowe pokoje: prysznic, WC, SAT-TV, telefon.

Wyposażenie i dodatkowe usługi:
restauracja, bar, sauna, winiarnia, bezpłatny parking, bowling.

Wyżywienie: śniadania - szwedzki stół, kolacje - do wyboru z karty dań
Nazwa oferty: ŁUKECIN 18 DNI OBÓZ
Miejsce: ŁUKECIN
Zakwaterowanie: OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "WRZOS"
Wyżywienie: 4 x dziennie
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ REKREACYJNY 18 DNI
Kod imprezy: *
Termin: 2012-07-12 - 2012-07-29
Cena: 1790.00 PLN
Inne terminy i ceny: 12.07-29.07.2012
CENA:1.790PLN
Cena zawiera: 17 noclegów, wyżywienie,przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL, bilety wstępy , suchy prowiant.
Koszt dodatkowy: - wycieczka autokarowa do Hansa Parku / Niemcy/ w programie całodzienny pobyt w jednym z największych lunaparków w Północnych Niemczech. W parku czekają nas liczne atrakcje m.in. - kolejki ziemne i powietrzne, zjeżdżalnie ,wodne, karuzele, łodzie itp. Cena - około 220 PLN
- wycieczka autokarowa do Berlina – w programie zwiedzanie miasta z przewodnikiem + pobyt w kompleksie basenów „Tropikalna Wyspa” - największym zadaszonym lesie tropikalnym świata, największej w Europie strefie Morza Południowego z 200 metrami piaszczystej plaży i wieloma innymi atrakcjami Cena – około 220 PLN
- wycieczka autokarowa do Stralsund i Greifswald / Niemcy/ – w programie Oceanarium - najnowocześniejsze w Europie– mega akwaria z morskimi rybami i ssakami, Muzeum Morskie – oddział akwariów tropikalnych i żółwi . W drodze powrotnej zwiedzanie średniowiecznej starówki uniwersyteckiego miasta Greifswald
CENA OKOŁO 170PLN
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
OŚRODEK WCZASOWY „WRZOS” w ŁUKĘCINIE /zachodnie wybrzeże/ jest doskonałym miejscem całorocznego wypoczynku dla osób ceniących ciszę i spokój oraz piękno obcowania z przyrodą. Położony jest na terenie lasu iglastego w odległości około 200 m od morza. Teren bezpieczny , ogrodzony. Obiekt specjalizujący się w przyjmowaniu dzieci i młodzieży.
Do dyspozycji gości : jadalnia , kawiarnia, sala dyskotekowa z profesjonalnym sprzętem, sala taneczna, 3 sale telewizyjne, czytelnia i biblioteka, miejsce na ognisko i grill, stoły do tenisa stołowego, bilard, gry zręcznościowe, cymbergaj, letni basen , plac zabaw, boiska do gry w : siatkówkę, koszykówkę , tenisa ziemnego, wypożyczalnia sprzętu sportowego. W pobliżu stadnina koni i pole golfowe. ZAKWATEROWANIE: pokoje 3,4,-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym .Wyposażenie pokoi: pojedyncze tapczany, szafki nocne, szafy, stół ,krzesła. WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja . Posiłki serwowane, dodatkowo przy śniadaniu wystawiony tzw szwedzki stół. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni śniadanie + prowiant na drogę.

PROGRAM: Imprezy rekreacyjno-sportowe:
podchody, biegi na orientację, spartakiad obozowa z dyplomami, zdobywanie sprawności fizycznych, mini olimpiada sportowa, turniej plażowej piłki siatkowej, turniej tenisa stołowego, turniej koszykówki – dyplomy, nocny rajd terenowy

Imprezy turystyczno-krajoznawcze wycieczka autokarowa do Wolińskiego Parku Narodowego i Międzyzdrojów – w programie rezerwat żubrów, Jeziorko turkusowe, spacer po Międzyzdrojach ,- Aleja Gwiazd, Muzeum Figur Woskowych wycieczka do Kołobrzegu – w programie zwiedzanie z przewodnikiem, rejs statkiem wycieczkowym po morzu,
Piesze wycieczki pobliskimi szlakami turystycznymi Imprezy kolonijne:dyskoteki , ognisko z pieczeniem kiełbasek, wybory Miss i Mistera turnusu , festiwal piosenki kolonijnej, randka w ciemno z kolacją dla dwojga, milionerzy- nagrody dla najlepszych, bal przebierańców z nagrodami, miliard w rozumie- nagrody dla zwycięzców, konkurs fryzjerski.
TRANSPORT autokar UBEZPIECZENIE NNW /SIGNAL IDUNA - suma gwarancyjna do wys. 10.000 PLN
Nazwa oferty: ZAKOPANE-OW 2013 MOSZCZENICZANKA
Miejsce: Zakopane
Zakwaterowanie: Ośrodek Wczasowy MOSZCZENICZANKA
Wyżywienie: 2 x dziennie
Dojazd: własny
Rodzaj wyjazdu: wczasy
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: 7/14 x nocleg, wyżywienie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: - opłata klimatyczna 1,7 PLN od osoby / dzień
-dopłata do pokoju jednoosobowego 35 PLN/dzień

Opis oferty:

 
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Moszczeniczanka"- usytuowany jest u podnóża Tatr, w zabytkowej części Zakopanego przy ulicy Kościeliskiej, otoczony XIX-to wieczną zabudową. Widok z okien rozpościera się z jednej strony na urzekającą serca turystów panoramę Tatr z Giewontem w roli głównej, a z drugiej na Stok Gubałówki oraz Polanę Szymoszkową, gdzie znajdują sie nowoczesne wyciągi dla narciarzy. Obiekt dysponuje bazą 55 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości hotelowych jest sauna, tenis stołowy, podstawowy sprzęt sportowy, gry świetlicowe, mini plac zabaw. Położenie ośrodka sprawia, że jest to doskonała baza wypadowa w góry oraz dolin tatrzańskich min. Dolina Kościeliska, Chochołowska, Strążyska, Białego, Suchy Żleb, Małej Łąki, Pod Reglami. W promieniu 0,5 kilometra znajdują się wyciągi narciarskie dla zaawansowanych oraz początkujących narciarzy, tj. Szymoszkowa, Gubałówka, Lipki.

Zakwaterowanie : w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych. Każdy z nich posiada pełny węzeł sanitarny oraz TV/SAT i radio. Na zapytanie apartament składający się z pokoju dziennego oraz sypialni z łóżkiem małżeńskim, łazienka, TV/SAT, lodówka, czajnik bezprzewodowy oraz taras z panoramicznym widokiem na Tatry.

Uwagi :
- dopłata do pokoju jednoosobowego 35 PLN/dzień
- wyżywienie– śniadania i obiadokolacje
- dzieci do 10 lat 1/2 wyżywienia
- opłata klimatyczna 1,7 PLN od osoby / dzień
- doba hotelowa 10.00- 14.00
- dziecko do 3 lat gratis bez świadczeń
Nazwa oferty: WŁADYSŁAWOWO- OW CARO II
Miejsce: WŁADYSŁAWOWO
Zakwaterowanie: OŚRODEK WYPOCZYNKOWY CARO II
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: WŁASNY
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: patrz cennik
Cena zawiera: 13 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie, podatek VAT
Koszt dodatkowy: - dodatkowa opłata klimatyczna 1,6 PLN/dorosły/dzień, 0,7 PLN/dzieci, emeryci, renciści/dzień

Opis oferty:

 
OW "CARO II we Władysławowie jest doskonale położony vis a vis Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich "Cetniewo", 250 metrów do morza. Ogrodzona posesja, stołówka, świetlica, miejsce i sprzęt do grillowania. W pobliżu obiektu strzeżony parking.
ZAKWATEROWANIE: pokoje 2, 3, 4-os. z łazienkami i w większości z balkonami, możliwe dostawki. Część pokoi posiada wejście od ogrodu. Pokoje wyposażone są w: TV, radio, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, koc, parawan. Na zapytanie pokoje 1-os.

UWAGI:
- wyżywienie: śniadania 8.00-10.00 i obiad 14.00-16.00
- dodatkowa opłata klimatyczna 1,6 PLN/dorosły/dzień, 0,7 PLN/dzieci, emeryci, renciści/dzień
- doba hotelowa 15.00:10.00
Nazwa oferty: PUCK 13 DNI KOLONIE Z WINDSURFINGIEM
Miejsce: PUCK
Zakwaterowanie: Komfortowy internat szkolny CKU
Wyżywienie: 4 x dziennie
Dojazd: PKP/autokar
Rodzaj wyjazdu: KOLONIE Z WINDSURFINGIEM 13 DNI
Kod imprezy:
Termin: 2011-08-11 - 2011-08-23
Cena: 1698.00 PLN
Inne terminy i ceny: -
Cena zawiera: 12 noclegów, wyżywienie 4 x dziennie, szkolenie windsurfingowe, sprzęt windsurfingowy – deska, pędnik, kamizelka ratunkowa, pianka, opieka wychowawców , instruktorów windsurfingu, ratownika, medyczna, program turystyczny, sportowy , rekreacyjny, ubezpieczenie, transport PKP/autokar.
Koszt dodatkowy: -

Opis oferty:

 
Zatoka Pucka - szczególnie atrakcyjna dla miłośników uprawiających żeglarstwo i windsurfing. Znajdują się tutaj najlepsze warunki do uprawiania sportów wodnych. Na bezpiecznych wodach Zatoki od lat trenują miłośnicy tych dyscyplin oraz czołówka zawodników krajowych i zagranicznych.

ZAKWATEROWANIE : Pokoje 4, 5-os. z łazienkami. Pokoje po remoncie wyposażone w sosnowe łóżka, szafki nocne, półki, stół , krzesła, szafę. Na terenie obiektu : stołówka z zapleczem kuchennym, sala konferencyjna z nagłośnieniem, video, DVD, świetlice, nowoczesny kompleks boisk do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki.

WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie: śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni posiłek – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

PROGRAM :
Imprezy specjalistyczne - sportowe
WINDSURFING – 20-godzinny program szkoleniowy z zakresu windsurfingu – teoria i praktyka
/ zapewniamy sprzęt/ . Zajęcia odbywają się wg standardów VDWS – Międzynarodowego Stowarzyszenia Szkół i Instruktorów Windsurfingu.
Zajęcia teoretyczne odbywają się na brzegu gdzie każdy uczestnik „na sucho” zapoznaje się
z budową i charakterystyką sprzętu windsurfingowego/ 2 godziny/ Zajęcia teoretyczne zawierają także podstawy żeglarstwa. Dodatkowo dwa razy podczas trwania kursu uczestnicy mają zajęcia z videocoachingu.
Zajęcia praktyczne odbywają się na sprzęcie indywidualnie dopasowanym do możliwości uczestników. Zajęcia zawierać będą ćwiczenia z zakresu pływania na halsie, ostrzenia i odpadania, zwrotów na wiatr i z wiatrem. Każdy uczestnik otrzymuje kamizelkę asekuracyjną. Pianka własna lub wypożyczona.

Imprezy turystyczno-krajoznawcze
- wycieczka z przewodnikiem do Trójmiasta - w programie: Starówka Gdańska
- wycieczka z przewodnikiem na Hel : w programie zwiedzanie Półwyspu Helskiego, min. Muzeum Pod Strzechą, Fokarium, zbiorów broni z okresu II wojny światowej.
- piesze wycieczki pobliskimi szlakami turystycznymi

Imprezy obozowe i rekreacyjne
dyskoteki, wybory Miss i Mistera turnusu , ognisko z pieczeniem kiełbasek, randka w ciemno z kolacją dla dwojga, miliard w rozumie, milionerzy , bal przebierańców, festiwal piosenki kolonijnej, nocny rajd , mini olimpiada sportowa- spartakiada , turniej plażowej piłki siatkowej, turniej tenisa stołowego, turniej piłki nożnej, koszykówki, piłki siatkowej

Nazwa oferty: PUCK 13 DNI OBÓZ Z WINDSURFINGIEM
Miejsce: PUCK
Zakwaterowanie: Komfortowy internat szkolny CKU
Wyżywienie: 4 x dziennie
Dojazd: PKP/autokar
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ Z WINDSURFINGIEM 13 DNI
Kod imprezy:
Termin: 2011-08-11 - 2011-08-23
Cena: 1698.00 PLN
Inne terminy i ceny: -
Cena zawiera: 12 noclegów, wyżywienie 4 x dziennie, szkolenie windsurfingowe, sprzęt windsurfingowy – deska, pędnik, kamizelka ratunkowa, pianka, opieka wychowawców , instruktorów windsurfingu, ratownika, medyczna, program turystyczny, sportowy , rekreacyjny, ubezpieczenie, transport PKP/autokar.
Koszt dodatkowy: -

Opis oferty:

 
Zatoka Pucka - szczególnie atrakcyjna dla miłośników uprawiających żeglarstwo i windsurfing. Znajdują się tutaj najlepsze warunki do uprawiania sportów wodnych. Na bezpiecznych wodach Zatoki od lat trenują miłośnicy tych dyscyplin oraz czołówka zawodników krajowych i zagranicznych.

ZAKWATEROWANIE : Pokoje 4, 5-os. z łazienkami. Pokoje po remoncie wyposażone w sosnowe łóżka, szafki nocne, półki, stół , krzesła, szafę. Na terenie obiektu : stołówka z zapleczem kuchennym, sala konferencyjna z nagłośnieniem, video, DVD, świetlice, nowoczesny kompleks boisk do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki.

WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie: śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni posiłek – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

PROGRAM :
Imprezy specjalistyczne - sportowe
WINDSURFING – 20-godzinny program szkoleniowy z zakresu windsurfingu – teoria i praktyka
/ zapewniamy sprzęt/ . Zajęcia odbywają się wg standardów VDWS – Międzynarodowego Stowarzyszenia Szkół i Instruktorów Windsurfingu.
Zajęcia teoretyczne odbywają się na brzegu gdzie każdy uczestnik „na sucho” zapoznaje się
z budową i charakterystyką sprzętu windsurfingowego/ 2 godziny/ Zajęcia teoretyczne zawierają także podstawy żeglarstwa. Dodatkowo dwa razy podczas trwania kursu uczestnicy mają zajęcia z videocoachingu.
Zajęcia praktyczne odbywają się na sprzęcie indywidualnie dopasowanym do możliwości uczestników. Zajęcia zawierać będą ćwiczenia z zakresu pływania na halsie, ostrzenia i odpadania, zwrotów na wiatr i z wiatrem. Każdy uczestnik otrzymuje kamizelkę asekuracyjną. Pianka własna lub wypożyczona.

Imprezy turystyczno-krajoznawcze
- wycieczka z przewodnikiem do Trójmiasta - w programie: Starówka Gdańska
- wycieczka z przewodnikiem na Hel : w programie zwiedzanie Półwyspu Helskiego, min. Muzeum Pod Strzechą, Fokarium, zbiorów broni z okresu II wojny światowej.
- piesze wycieczki pobliskimi szlakami turystycznymi

Imprezy obozowe i rekreacyjne
dyskoteki, wybory Miss i Mistera turnusu , ognisko z pieczeniem kiełbasek, randka w ciemno z kolacją dla dwojga, miliard w rozumie, milionerzy , bal przebierańców, festiwal piosenki kolonijnej, nocny rajd , mini olimpiada sportowa- spartakiada , turniej plażowej piłki siatkowej, turniej tenisa stołowego, turniej piłki nożnej, koszykówki, piłki siatkowej

Nazwa oferty: WĘGRY BALATON 12 DNI- KOLONIE
Miejsce: WĘGRY BALATON
Zakwaterowanie: BALATONBOGLAR
Wyżywienie: 3xDZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: KOLNIA
Kod imprezy: *
Termin: 2012-07-01 - 2012-07-12
Cena: 1375.00 PLN
Inne terminy i ceny: 01.07-12.07.2012
CENA LAST MINUTE: 1.375 PLN
Cena zawiera: Cena zawiera: 9 noclegów, 3 posiłki dziennie / pierwsze świadczenie –obiadokolacja, ostatnie obiad + suchy prowiant na drogę/, transport autokarem, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę wychowawców, ratownika, pilota, miejscową opiekę medyczną, program turystyczny
Koszt dodatkowy: Obowiązkowe kieszonkowe : 4000 HUF / osobę / bilet do Vidamparku/.
Ile osób: 45

Opis oferty:

 
BALATONBOGLAR - miasteczko turystyczne zwane “polską stolicą” Węgier położone nad Balatonem - największym w środkowej Europie jeziorem. Doskonałe zagospodarowanie turystyczne, ciepła woda, bezpieczne brzegi- to niewątpliwie atuty do wykorzystania. Ładnie i nowocześnie urządzony kompleks młodzieżowy Boglari Kollegium położony 500 m od Balatonu.. Do dyspozycji recepcja , klimatyzowana stołówka, świetlica, sala telewizyjna, sala dyskotekowa, boisko do siatkówki, koszykówki, kometki, piłki nożnej kort tenisowy, sala gimnastyczna, stoły do tenisa stołowego. duży ogród z bogata roślinnością . Teren bezpieczny ogrodzony.

ZAKWATEROWANIE : pokoje 3, 4-osobowe oraz galerie 3+3. Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Wyposażenie pokoi standardowe : pojedyncze tapczany, półki, szafki nocne, szafa ubraniowa, stół, krzesła.

WYŻYWIENIE - 3 posiłki dziennie / śniadania, obiady, kolacje /
Pierwsze świadczenie - obiadokolacja
Ostatnie świadczenie - obiad + suchy prowiant

PROGRAM TURYSTYCZNO-SPORTOWY:
-korzystanie z plaży strzeżonej pod opieką ratownika
- rejs statkiem po Balatonie
- całodniowa wycieczka do Budapesztu / zwiedzanie z przewodnikiem, wesołe miasteczko i park rozrywki - Vidampark / ostatniego dnia/
- spacer po Balatonboglar
- wyprawa na tradycyjny targ węgierski w Fonyod
- zajęcia sportowe , dyskoteki
- konkursy i gry zespołowe

Nazwa oferty: PODDĄBIE 14DNI-OBÓZ
Miejsce: PODDĄBIE
Zakwaterowanie: OŚRODEK WCZASOWY LAZUR w PODDĄBIU
Wyżywienie: 3xDZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ
Kod imprezy: *
Termin: 2012-07-02 - 2012-07-15
Cena: 1348.00 PLN
Inne terminy i ceny: 02.07-15.07.2012
16.07-29.07.2012
CENA LAST MINUTE:1.348 PLN
Cena zawiera: TRANSPORT: autokar Warszawa-Poddąbie- Warszawa UBEZPIECZENIE: NNW /SIGNAL IDUNA - suma gwarancyjna do wys. 10.000 PLN
Koszt dodatkowy: WYCIECZKA FAKULTATYWNA:- Rejs na Bornholm luksusowym statkiem z dyskoteką na pokładzie, zwiedzanie wyspy z polskojęzycznym przewodnikiem – ok. 290 PLN
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
OŚRODEK WCZASOWY „LAZUR” w PODDĄBIU /8km na wschód od Ustki/ położony 250 m od morza . Teren bezpieczny , ogrodzony i monitorowany.
Do dyspozycji gości : jadalnia , sala dyskotekowa z profesjonalnym sprzętem, sale telewizyjne, miejsce na ognisko i grill, stoły do tenisa stołowego,
boiska do gry w : siatkówkę, koszykówkę , tenisa ziemnego, wypożyczalnia sprzętu sportowego, rowery.

Pokoje 3,4,5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym . Wyposażenie pokoi: pojedyncze tapczany, szafki nocne, szafy, stół krzesła. WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja . Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiady serwowane. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni śniadanie + prowiant na drogę.
PROGRAM
Imprezy rekreacyjno-sportowe:
podchody, biegi na orientację, spartakiada obozowa z dyplomami, zdobywanie sprawności fizycznych, mini olimpiada sportowa, turniej plażowej piłki siatkowej, turniej tenisa stołowego, turniej koszykówki – dyplomy, nocny rajd terenowy Imprezy turystyczno-krajoznawczewycieczka autokarowa do Słowińskiego Parku Narodowego – w programie Muzeum Przyrodnicze w Smołdzinie, latarnia morska w Czołpinie, spacer po ruchomych wydmach wycieczka do Darłowa i Darłówka – w programie zwiedzanie z przewodnikiem, wizyta w aquaparku
wycieczki rowerowe po okolicy, piesze wycieczki pobliskimi szlakami turystycznymi

Imprezy kolonijne:dyskoteki , ognisko z pieczeniem kiełbasek, wybory Miss i Mistera turnusu , festiwal piosenki kolonijnej, randka w ciemno z kolacją dla dwojga, milionerzy- nagrody dla najlepszych, bal przebierańców z nagrodami, miliard w rozumie- nagrody dla zwycięzców, konkurs fryzjerski.
Nazwa oferty: PODDĄBIE 14 DNI-KOLONIA
Miejsce: PODDĄBIE
Zakwaterowanie: OŚRODEK WCZASOWY LAZUR w PODDĄBIU
Wyżywienie: 3XdZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: KOLNIA
Kod imprezy: *
Termin: 2012-07-02 - 2012-07-15
Cena: 1348.00 PLN
Inne terminy i ceny: 02.07-15.07.2012
16.07-29.07.2012
CENA LAST MINUTE:1.348 PLN
Cena zawiera: TRANSPORT: autokar Warszawa-Poddąbie- Warszawa UBEZPIECZENIE: NNW /SIGNAL IDUNA - suma gwarancyjna do wys. 10.000 PLN
Koszt dodatkowy: WYCIECZKA FAKULTATYWNA:- Rejs na Bornholm luksusowym statkiem z dyskoteką na pokładzie, zwiedzanie wyspy z polskojęzycznym przewodnikiem – ok. 290 PLN
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
OŚRODEK WCZASOWY „LAZUR” w PODDĄBIU /8km na wschód od Ustki/ położony 250 m od morza . Teren bezpieczny , ogrodzony i monitorowany.
Do dyspozycji gości : jadalnia , sala dyskotekowa z profesjonalnym sprzętem, sale telewizyjne, miejsce na ognisko i grill, stoły do tenisa stołowego,
boiska do gry w : siatkówkę, koszykówkę , tenisa ziemnego, wypożyczalnia sprzętu sportowego, rowery.

Pokoje 3,4,5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym . Wyposażenie pokoi: pojedyncze tapczany, szafki nocne, szafy, stół krzesła. WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja . Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiady serwowane. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni śniadanie + prowiant na drogę.
PROGRAM
Imprezy rekreacyjno-sportowe:
podchody, biegi na orientację, spartakiada obozowa z dyplomami, zdobywanie sprawności fizycznych, mini olimpiada sportowa, turniej plażowej piłki siatkowej, turniej tenisa stołowego, turniej koszykówki – dyplomy, nocny rajd terenowy Imprezy turystyczno-krajoznawczewycieczka autokarowa do Słowińskiego Parku Narodowego – w programie Muzeum Przyrodnicze w Smołdzinie, latarnia morska w Czołpinie, spacer po ruchomych wydmach wycieczka do Darłowa i Darłówka – w programie zwiedzanie z przewodnikiem, wizyta w aquaparku
wycieczki rowerowe po okolicy, piesze wycieczki pobliskimi szlakami turystycznymi

Imprezy kolonijne:dyskoteki , ognisko z pieczeniem kiełbasek, wybory Miss i Mistera turnusu , festiwal piosenki kolonijnej, randka w ciemno z kolacją dla dwojga, milionerzy- nagrody dla najlepszych, bal przebierańców z nagrodami, miliard w rozumie- nagrody dla zwycięzców, konkurs fryzjerski.
Nazwa oferty: TANIE WCZASY RODZINNE W CHORWACJI
Miejsce: Omišalj
Zakwaterowanie: DEPANDANS MARINA 2*
Wyżywienie: 2xDZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod imprezy: *
Termin: 2012-06-10 - 2012-06-19
Cena: 1250.00 PLN
Inne terminy i ceny: 10.06-19.06.2012 10DNI CENA:1250 PLN

17.06-26.06.2012 10DNI CENA:1290 PLN

24.06-05.07.2012 12DNI CENA:1460 PLN

03.07-14.07.2012 12DNI CENA:1460 PLN

12.07-23.07.2012 12DNI CENA:1470 PLN

21.07-01.08.2012 12DNI CENA:1490 PLN

30.07-10.08.2012 12DNI CENA:1490 PLN

08.08-19.08.2012 12DNI CENA:1490 PLN

17.08-28.08.2012 12DNI CENA:1450 PLN

26.08-06.09.2012 12DNI CENA:1390 PLN
04.09-15.09.2012 12DNI CENA:1290 PLN

13.09-24.09.2012 12DNI CENA:1290 PLN
Cena zawiera: Ceny podane w złotych za imprezę 10/12 dniową zawierają: 7/9 noclegów w pokojach 2,3 os. z łazienką, śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie NWI-15000 zł, NWS-15000 zł, KL-10000 Euro, bagaż -1000 zł (ze sprzętem elektr.)- Signal Iduna, opiekę rezydenta, pilota łącznikowego na trasie, autokar LUX(video, klimatyzacja, barek, wc). Doba hotelowa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do 10.00 w dniu wyjazdu. Dodatkowo płatna-taksa klimatyczna 9 EURO/os. dorosła, dzieci 12-18 lat-50% w dniu przyjazdu do obiektu.
Koszt dodatkowy: IMPREZY FAKULTATYWNE
Wycieczka statkiem ( napoje na statku wycieczkowym) ok. 25 EURO/os.
Całodzienna wycieczka autokarem do Parku Narodowego Plitvice ze wstępem do Parku ok. 45 EURO/os.
Całodzienna wycieczka autokarem do Postojnej w Słowenii, zwiedzanie groty ok. 45 EURO/os.
Wycieczka po Istrii- ok. 45 EURO/os.
Wodolot do Wenecji-ok. 80 EURO/cały dzień.
Ceny mogą ulec zmianie w zależności od liczby chętnych osób.
1 EURO- OK.7,30 KN.
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
OPIS WYSPY:
Krk, to największa wyspa chorwackiego Kvarneru.: 409 km kw., długa 38 kilometrów, szeroka do 20 km., 16 402 mieszkańców. Przeciętna temperatura powietrza w lipcu wynosi 24 st.C., .
Podstawą gospodarki jest rolnictwo, uprawa winorośli, połów ryb, przemysł petrochemiczny i tekstylny. Z lądem wyspę łączy most (przejazd płatny). Znane miejscowości turystyczne to Omisalj, Krk, Baska, Njivice, Punat.

OPIS OBIEKTU:
Depandans Marina 2* należy do kompleksu hotelowego hotelu Adiatic 2* położonego w malowniczym miasteczku turystycznym Omisalj. Obiekt usytuowany na skale 85 m npm., z pięknym widokiem na kvarnerski zalew. Oddalony jest ok. 50-100 metrów od plaży , 500 m od centrum miasteczka i 500 m od najbliższego przystanku autobusowego.
*Depandans, oznacza wolnostojący budynek murowany, najczęściej piętrowy z pokojami dla Klientów, bez infrastruktury typowej dla hotelu tzn., recepcji, restauracji… itd.

OPIS POKOJU:
Pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki. W każdym pokoju łazienka z prysznicem i wc,. balkon. Wyposażenie pokoi standardowe, skromne. Pokoje schludne, wymiana ręczników co trzeci dzień lub na życzenie, sprzątanie codziennie.

WYŻYWIENIE:
W restauracji hotelu Adriatic, śniadania-w formie urozmaiconego bufetu. Do śniadania podawana kawa, herbata, mleko. Obiadokolacja - bufet. Napoje dodatkowo płatne. Pierwszy posiłek w dniu przyjazdu-obiadokolacja, ostatni śniadanie.

PLAŻA:
Mieszana, kamienista ( drobny żwirek) i wybetonowana, zadbana, dość szeroka z łagodnym zejściem do morza. Za czystość morza i jakość plaż Omisalj został uhonorowany europejskim tytułem Błękitnej Flagi ( Plava Zastava ).
Nazwa oferty: WCZASY CHORWACJA 10/12 DNI
Miejsce: KVARNER
Zakwaterowanie: HOTEL LISANJ
Wyżywienie: 2x DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod imprezy: *
Termin: 2013-06-14 - 2013-06-25
Cena: 1450.00 PLN
Inne terminy i ceny: 14.06.2013 - 25.06.2013 12DNI 1690 PLN

23.06.2013 - 04.07.2013 12DNI 1790 PLN

02.07.2013 - 13.07.2013 12DNI 1840 PLN

11.07.2013 - 22.07.2013 12DNI 1840 PLN

20.07.2013 - 31.07.2013 12DNI 1850 PLN

29.07.2013 - 09.08.2013 12DNI 1850 PLN

07.08.2013 - 18.08.2013 12DNI 1850 PLN

16.08.2013 - 27.08.2013 12DNI 1850 PLN

25.08.2013 - 05.09.2013 12DNI 1790 PLN

03.09.2013 - 14.09.2013 12DNI 1790 PLN

12.09.2013 - 21.09.2013 10DNI 1450 PLN

Cena zawiera: Imprezę 10/12 dniową zawierają: 7/9 noclegów w pokojach 2,3 os. z łazienką w odnowionej części hotelowej, wyżywienie dwa razy dziennie od obiadokolacji (bufet) w dniu przyjazdu do śniadania (bufet) w dniu wyjazdu, pilota łącznikowego, ubezpieczenie NWI-15000 zł, KL-10000 EURO, NWS-15000 zł, bagaż - 1000 zł (ze sprzętem elektronicznym) firmy Signal Iduna. Taksa klimatyczna dodatkowo płatna na miejscu w wysokości 1 EURO/OS/dzień, autokar LUX(video, klimatyzacja, barek, wc). Uwaga ! - All Inclusive Light -na życzenie dopłata do napojów (piwo, wino, soki, woda )do obiadokolacji 2 EURO/os/dziennie-płatne na miejscu na recepcji. Doba hotelowa 14:00-10:00
Koszt dodatkowy: IMPREZY FAKULTATYWNE

Wycieczka statkiem do Vrbnika na wyspie Krk ( napoje na statku wycieczkowym) ok. 25 EURO/os.
Całodzienna wycieczka autokarem do Parku Narodowego Plitvice ze wstępem do Parku ok. 45 EURO/os.
Całodzienna wycieczka autokarem do Postojnej w Słowenii, zwiedzanie groty ok. 45 EURO/os.
Wycieczka po Istrii- ok. 45 EURO/os.
Wodolot do Wenecji-ok. 80 EURO/cały dzień.
Ceny mogą ulec zmianie w zależności od liczby chętnych osób., 1 EURO- OK.7,30 KN.
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
OPIS MIEJSCOWOŚCI:
Naprzeciwko wyspy Krk, nad Kanałem Velebitskim u podnoży gór wapiennych leży w sercu chorwackiego kvarneru, uzdrowisko Novi Vinodolski. Z istniejącej już w okresie rzymskim osady Lopar pozostaly ruiny twierdzy, a górujący nad miastem kościół klasztorny był wzniesiony w XIV wieku przez ród Frankopanów, podobnie jak wczesniej zbudowany zamek w którym w 1288 zredagowano i podpisano Vinodolski Zakonik -pisany głagolicą najstarszy słowiński zbiór ustaw. Do ciekawych zabytków należy Kościół św. Jakuba i Filipa w stylu wczesnego renesansu oraz kościół Św.Trójcy z XV wieku. Centrum turystyczne mieści się w nowej części miasta z wybudowanymi hotelami i pensjonatami.

OPIS OBIEKTU:
Kompleks hotelowy Lisanj 2+*dysponuje 140 pokojami dwuosobowymi znajdującymi się w budynku głównym hotelowym, który składa się z nowej i starej części. Kompleks znajduje się na samej plaży i w pobliżu nadmorskiej promenady, przystanku autobusowego, poczty, stacji benzynowej i oddalony jest tylko kilka minut spacerem od centrum miasta. W budynku głównym znajduje się restauracja z miejscem tarasowym do spożywania posiłków, aperitiv bar z tarasem do tańca, kryty basen z morską wodą (zamknięty od 15.06-31.08), odkryty basen z morską wodą czynny w sezonie, dla gości - gratis, salę telewizyjną, saunę, masaż, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, rent a car, Internet.

OPIS POKOI:
W kompleksie hotelowym 2+* w jego nowej części, w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym i balkonem z widokiem na morze i widokiem na park . Wyposażenie pokoi - SAT TV. Uwaga! Widok na park należy odczytać jako widok nie wychodzący na morze i nie jest równoznaczny z widokiem na park miejski.

PLAŻA:
Piaszczysta ( gruby żwirek), częściowo wybetonowana, częściowo pokryta płytami kamiennymi stanowiącymi znakomite miejsce do opalania. Na plaży istnieje możliwość wynajmu parasoli słonecznych, leżaków, sprzętów wodnych (Cena ok. 20 Kun t.j cca 3 Euro), korzystania z centrum zabaw dla dzieci, a także z centrum nurkowego (dodatkowo płatne). Plaża ze względu na swoje niezaprzeczalne walory zdobyła miano ‘błękitnej flagi”.


UWAGA !
Ze względu na bezpieczeństwo podróżujących wczasowiczów i w zgodzie z przepisami o wypoczynku kierowców po przyjeździe do obiektu przewidziana jest dziewięciogodzinna przerwa wypoczynkowa dla kierowców. Dla grupy wyjeżdżającej przewidziany jest pokój recepcyjny na złożenie bagażu.


Nazwa oferty: WCZASY Novi Vinodolski
Miejsce: Novi Vinodolski
Zakwaterowanie: HOTEL LISANJ
Wyżywienie: 2x DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod imprezy: *
Termin: 2012-06-10 - 2012-06-19
Cena: 1350.00 PLN
Inne terminy i ceny: 10.06-19.06.2012 10DNI CENA:1350 PLN

17.06-26.06.2012 10DNI CENA:1390 PLN

24.06-05.07.2012 12DNI CENA:1740 PLN

03.07-14.07.2012 12DNI CENA:1770 PLN

12.07-23.07.2012 12DNI CENA:1790 PLN

21.07-01.08.2012 12DNI CENA:1790 PLN

30.07-10.08.2012 12DNI CENA:1790 PLN

08.08-19.08.2012 12DNI CENA:1790 PLN

17.08-28.08.2012 12DNI CENA:1740 PLN

26.08-06.09.2012 12DNI CENA:1740 PLN

04.09-15.09.2012 12DNI CENA:1650 PLN

13.09-24.09.2012 12DNI CENA:1490 PLN

Cena zawiera: Ceny podane w złotych za imprezę 10/12 dniową zawierają: 7/9 noclegów w pokojach 2,3 os. z łazienką w odnowionej części hotelowej, wyżywienie dwa razy dziennie od obiadokolacji (bufet) w dniu przyjazdu do śniadania (bufet) w dniu wyjazdu, ubezpieczenie NWI-15000 zł, KL-10000 EURO, NWS-15000 zł, bagaż - 1000 zł (z sprzetem elektronicnym) firmy Signal Iduna, opiekę rezydenta, pilota łącznikowego na trasie, taksa klimatyczna dodatkowo płatna na miejscu w wysokości 1 EURO/OS/dzień, autokar LUX(video, klimatyzacja, barek, wc). Uwaga Nowość ! - All Inclusive Light -na życzenie dopłata do napojów (piwo, wino, soki, woda )do obiadokolacji 2 EURO/os/dziennie-płatne na miejscu na recepcji. Doba hotelowa 14:00-10:00
Koszt dodatkowy: IMPREZY FAKULTATYWNE
Wycieczka statkiem do Vrbnika na wyspie Krk ( napoje na statku wycieczkowym) ok. 25 EURO/os.
Całodzienna wycieczka autokarem do Parku Narodowego Plitvice ze wstępem do Parku ok. 45 EURO/os.
Całodzienna wycieczka autokarem do Postojnej w Słowenii, zwiedzanie groty ok. 45 EURO/os.
Wycieczka po Istrii- ok. 45 EURO/os.
Wodolot do Wenecji-ok. 80 EURO/cały dzień.
Ceny mogą ulec zmianie w zależności od liczby chętnych osób., 1 EURO- OK.7,30 KN.
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
OPIS MIEJSCOWOŚCI:
Naprzeciwko wyspy Krk, nad Kanałem Velebitskim u podnoży gór wapiennych leży uzdrowisko Novi Vinodolski. Z istniejącej już w okresie rzymskim osady Lopar pozostaly ruiny twierdzy, a górujący nad miastem kościół klasztorny był wzniesiony w XIV wieku przez ród Frankopanów, podobnie jak wczesniej zbudowany zamek w którym w 1288 zredagowano i podpisano Vinodolski Zakonik -pisany głagolicą najstarszy słowiński zbiór ustaw. Do ciekawych zabytków należy Kościół św. Jakuba i Filipa w stylu wczesnego renesansu oraz kościół Św.Trójcy z XV wieku. Centrum turystyczne mieści się w nowej części miasta z wybudowanymi hotelami i pensjonatami.

OPIS HOTELU:
Kompleks hotelowy Lisanj 2+*dysponuje 140 pokojami dwuosobowymi znajdującymi się w budynku głównym hotelowym, który składa się z nowej i starej części. Kompleks znajduje się na samej plaży i w pobliżu nadmorskiej promenady, przystanku autobusowego, poczty, stacji benzynowej i oddalony jest tylko kilka minut spacerem od centrum miasta. W budynku głównym znajduje się restauracja z miejscem tarasowym do spożywania posiłków, aperitiv bar z tarasem do tańca, kryty basen z morską wodą (zamknięty od 15.06-31.08), odkryty basen z morską wodą czynny w sezonie, dla gości - gratis, salę telewizyjną, saunę, masaż, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, rent a car, Internet.

ZAKWATEROWANIE:
W kompleksie hotelowym 2+* w jego nowej części, w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym i balkonem z widokiem na morze lub widokiem na park . Wyposażenie pokoi - SAT TV. Uwaga! Widok na park należy odczytać jako widok nie wychodzący na morze i nie jest równoznaczny z widokiem na park miejski.

WYŻYWIENIE:
Dwa posiłki dziennie, śniadania i kolacje w formie urozmaiconego bufetu szwedzkiego.
Do śniadania serwowana kawa, herbata, mleko, do obiadokolacji napoje dodatkowo płatne (cola, fanta, woda gazowana, piwo, wino) lub za dodatkową opłatą- 2 EURO/os/dziennie - lokalne napoje-piwo, wino, woda mineralna, sok serwowane.

PLAŻA:
Piaszczysta ( gruby żwirek), częściowo wybetonowana, częściowo pokryta płytami kamiennymi stanowiącymi znakomite miejsce do opalania. Na plaży istnieje możliwość wynajmu parasoli słonecznych, leżaków, sprzętów wodnych (Cena ok. 20 Kun t.j cca 3 Euro), korzystania z centrum zabaw dla dzieci, a także z centrum nurkowego (dodatkowo płatne). Plaża ze względu na swoje niezaprzeczalne walory zdobyła miano ‘błękitnej flagi”.

AMBULATORIUM:
Pierwszej pomocy medycznej znajduje się ok. 500 m od kompleksu hotelowego.

Nazwa oferty: CHORWACJA 18LAT OBÓZ
Miejsce: ZAOSTROG
Zakwaterowanie: MAKARSKA RIVIERA ZAOSTROG
Wyżywienie: 3xDZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ
Kod imprezy: *
Termin: 2012-06-30 - 2012-07-10
Cena: 1690.00 PLN
Inne terminy i ceny: 30.06-10.07.2012 11DNI CENA:1690PLN

08.07-18.07.2012 11DNI CENA:1790PLN

16.07-26.07.2012 11DNI CENA:1790PLN

24.07-03.08.2012 11DNI CENA:1790PLN

01.08-11.08.2012 11DNI CENA:1790 PLN

09.08-19.08.2012 11DNI CENA:1790 PLN


Cena zawiera: Impreza 11 dniowa/8 noclegów, dwa posiłki tranzytowe w Polsce (kolacja w dniu wyjazdu, śniadanie w dniu powrotu), wyżywienie 3 razy dziennie w Chorwacji od kolacji w dniu przyjazdu do obiadu w dniu wyjazdu i suchym prowiantem zamiast kolacji., opieka wychowawców, autokar Lux (video, wc, klimatyzacja, barek), taksę klimatyczną, animacje, bezpłatne użytkowanie sprzętu sportowego i wodnego, bezpłatne użytkowanie boisk sportowych., wieczorne „spektakle”- dyskoteki: disco gorączka, afrykańska noc, adriatyckie spotkania, nocne kąpiele pod okiem wychowawców i ratowników. Dodatkowo płatne zajęcia specjalistyczne-nauka wybranego języka (angielski, niemiecki, włoski chorwacki), studio filmowe, muzyczno-taneczne, scenografii, modelarstwa, biżuteria, wyrób pamiątek.
Koszt dodatkowy: Dopłata do programu edukacyjnego na miejscu- 7 euro/dziennie za : szkołę języków obcych (do wyboru) :angielski, niemiecki, włoski, chorwacki. Warsztaty kreatywności :
B1/Modelarstwo, tworzenie biżuterii, pamiątki scenografia,B2/studio muzyczno-taneczne, B3/studio filmowe, B4/robinsonowie- ekologia- nauka życia w zgodzie z naturą
Uczestnicy wybierają jeden z proponowanych programów edukacyjnych, które odbywają się przed południem.

WYCIECZKI
Statkiem po Adriatyku- ok. 10 EURO/os.,
Autokarowa do Dubrovnika- ok.20 EURO/os.,
Autokarowa do Splitu- ok. 25 EURO/os.,
Autokarowa do miasteczka Makarska- 10 EURO/os.,
Inne wycieczki organizujemy na życzenie.

Ile osób: 40

Opis oferty:

 
OPIS MIEJSCOWOŚCI:
Turystyczna miejscowość Makarskiej Riviery, oddalona tylko 35 km od miasta Makarska.
Niegdyś twierdza średniowiecznych książąt obecnie niewielka osada turystyczna. W jej starej części znajdują się trzy kościoły, stary gotycki kościół Św. Barbary, kościółek Św. Rocha z XVII wieku i młodszy kościół Św. Barbary wybudowany w 1872 roku.
Dzisiaj Zaostrog liczy 350 mieszkańców, którzy wzdłuż pięknej plaży i obok starych domów pobudowali nowe hotele, domy i apartamenty. Zaostrog słynie przede wszystkim z pięknych długich drobno kamienistych plaż. Najbardziej znanym kulturowym ośrodkiem Makarskiego Górnego Wybrzeża jest klasztor Św. Marii w Zaostrogu.

OPIS OBIEKTU:
Obiekt 3*, nowoczesny, niedawno otwarty obiekt młodzieżowy położony nad samym morzem.
Obiekt dysponuje 33 pokojami na parterze i na piętrze , nowocześnie wyposażoną kuchnią zg. ze standardami HACCP, salą restauracyjną która może pełnić także funkcję sali zabaw, klimatyzowaną, wyposażoną w wielkie telewizory plazmowe z podłączoną telewizją satelitarną, projektorem, oświetleniem dyskotekowym, nagłośnieniem i barem. Przy restauracji znajduje się piękny, otwarty taras restauracyjny z widokiem na morze. Teren wokół obiektu w całości ogrodzony i zamknięty.
Do dyspozycji obozowiczów- mini market.

OPIS POKOI:
Wszystkie pokoje klimatyzowane, wyposażone w telewizory SAT LCD, lodówki i mini bar.
Pokoje 2,3 osobowe wyposażone w umywalkę (wspólny prysznic i wc)-łóżka normalne, oraz pokoje 4, 8 osobowe z prysznicem i wc., także łóżka piętrowe.

WYŻYWIENIE:
Trzy posiłki dziennie. Śniadania w formie urozmaiconego bufetu (jaja, parówki, wędliny, świeże owoce, warzywa, do śniadania podawana kawa, herbata, mleko. Kolacja : danie główne z przystawką, sałatka, deser, woda stołowa. Inne napoje dodatkowo płatne, do wyboru: sok, mineralna woda, coca cola. Trzeci posiłek- obiad : zupa, danie główne z przystawką, sałata, słodki deser lub owoce, woda stołowa.

PLAŻA:
Drobno drobno- żwirkowa, zadbana, szeroka z łagodnym zejściem do morza.

Nazwa oferty: CHORWACJA OBÓZ MŁODZIEŻOWY
Miejsce: ZAOSTROG
Zakwaterowanie: HOTEL RESORT DALMACIJA ***
Wyżywienie: 3xDZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ
Kod imprezy: *
Termin: 2013-06-30 - 2013-07-11
Cena: 1790.00 PLN
Inne terminy i ceny: 09.07.2013 - 20.07.2013 1790 PLN

18.07.2013 - 29.07.2013 1790 PLN

27.07.2013 - 07.08.2013 1790 PLN
Cena zawiera: Impreza 12 dniowa/ 9 noclegów obejmuje: wyżywienie 3 razy dziennie w Chorwacji od kolacji w dniu przyjazdu do obiadu w dniu wyjazdu i dodatkowo suchy prowiant zamiast kolacji., opiekę wychowawców i kierownika, autokar Lux (video, wc, klimatyzacja, barek), taksę klimatyczną, animacje, bezpłatne użytkowanie sprzętu sportowego i wodnego (rowery wodne), bezpłatne użytkowanie boisk sportowych., wieczorne „spektakle”- dyskoteki: disco gorączka, afrykańska noc, adriatyckie spotkania, nocne kąpiele pod okiem wychowawców i ratowników, trekking w góry Biokowo, wycieczka do miasta Makarska. Dodatkowo płatne zajęcia specjalistyczne-nauka wybranego języka (angielski, niemiecki, włoski chorwacki), muzyczno-taneczne, modelarstwa, wyrób pamiątek, imprezy fakultatywne. Dodatkowo płatne kolacja w dniu wyjazdu w Polsce i śniadanie w dniu powrotu-35 zł/os. ZAPRASZAMY !
Koszt dodatkowy: WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
1. Safari deltą rzeki Neretwy, przepłynięcie tradycyjnymi neretwańskimi łodziami, panorama Baćinskog jeziora, przewóz autobusem, przewodnik- cena 45 EURO/os.
2. Rafting na rzece Cetinja z wynajęciem sprzętu, instruktorem, przejazd autokarem- cena 50 EURO/os. , Dubrovnik- autokarem, całodzienna- 45 EURO/os., 1 EURO- OK.7,30 KN.

UWAGA!
Ze względu na bezpieczeństwo podróżujących obozowiczów, po przyjeździe do obiektu przewidziana jest dziewięciogodzinna przerwa wypoczynkowa dla kierowców.
Dla grupy wyjeżdżającej /przyjeżdżającej, przewidziany jest pokój recepcyjny na złożenie bagażu.
Przyjazd do obiektu ok. 09:00 (rano), zakwaterowanie 14.00-15.00. W trakcie oczekiwania na zakwaterowanie czas organizują opiekunowie.
Sugerowane kieszonkowe ok. 50-100 EURO
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
DLACZEGO CHORWACJA ?
Ze względu na wspaniały klimat śródziemnomorski, piękno śródziemnomorskiej przyrody i przejrzystość morza i … . Zaostrog to turystyczna miejscowość Makarskiej Riviery, oddalona tylko 25 km od miasta Makarska w kierunku Dubrovnika. Niegdyś twierdza średniowiecznych książąt obecnie niewielka osada turystyczna. W jej starej części znajdują się trzy kościoły, stary gotycki kościół Św. Barbary, kościółek Św. Rocha z XVII wieku i młodszy kościół Św. Barbary wybudowany w 1872 roku. Dzisiaj Zaostrog liczy 350 mieszkańców, którzy wzdłuż pięknej plaży i obok starych domów pobudowali nowe hotele, domy i apartamenty. Zaostrog słynie przede wszystkim z pięknych długich drobno kamienistych plaż, które w połączeniu z górami masywu Biokovo tworzą fantastyczny krajobraz, który można podziwiać z bliska w czasie wypraw trekkingowych w góry. Najbardziej znanym kulturowym ośrodkiem Makarskiego Górnego Wybrzeża jest klasztor Św. Marii w Zaostrogu.RESORT DALMACIJA to obiekt 3* (standard wysoki), nowoczesny, niedawno otwarty po generalnym remoncie i oddalony tylko 150 m od centrum miasteczka Zaostrog. Resort -przycupnął” na plaży, w samym jej środku. Plaża piękna, szeroka, drobno kamienista, która ciągnie się także przez całe miasteczko i otoczona gęstym, sosnowym lasem daje nieustający cień. Na terenie resortu znajdują cztery piętrowe pawilony z pokojami, restauracja w punkcie centralnym z pomieszczeniami towarzyszącymi, które pełnią funkcję sali zabaw w trakcie deszczowych dni, sali dyskotekowej lub sali seminaryjnej. Restauracja i sale przyległe są klimatyzowane i wyposażone w projektor z oświetleniem dyskotekowym, oświetleniem light show, maszynę do dymu, nagłośnienie i barek. Przy restauracji znajduje się piękny, otwarty taras restauracyjny z widokiem na morze. Teren wokół obiektu jest w całości ogrodzony i zamknięty. Do dyspozycji obozowiczów w Resorcie znajduje się - mini market. Cały Resort posiada bezpłatny Internet.

OPIS POKOI :
Klimatyzowane pokoje ok. 20 m kw., maksymalnie 3 osobowe z łazienkami/prysznic, wc. Wyposażone w łóżka, biurko z krzesełkiem, szafę i szafki, pułki, LCD SAT TV. W pokojach dostęp do bezpłatnego internetu. Dla chętnych dzieci możliwość skorzystania z łóżek piętrowych.

UBEZPIECZENIE :
Ubezpieczamy dzieci w Firmie Signal-Iduna, KL-10000 EURO obejmują także kontynuację leczenia w Polsce oraz koszty ratownictwa stanowiące podlimit kosztów leczenia wynoszące 5000 EURO, NNW-15000 ZŁ, NWS-15000 ZŁ, BAGAŻ-1000 ZŁ wraz z podstawowym sprzętem elektronicznym (telefony kom., laptopy, aparaty fotograficzne ).
Nazwa oferty: KOŁOBRZEG WCZASY PROTON 2012
Miejsce: KOŁOBRZEG
Zakwaterowanie: Ośrodek Wczasowy "PROTON"
Wyżywienie: 3xDZIENNIE
Dojazd: WŁASNY
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: 14 x nocleg, wyżywienie
Koszt dodatkowy: • Taksa klimatyczna płatna na miejscu: dorosły 3PLN/dzień, dziecko do 7 lat 1,5PLN/dzień
• Dzieci do 3 lat – opłata za łóżeczko 14-21PLN/doba

Opis oferty:

 
Ośrodek Wczasowy "PROTON" położony jest nad samym morzem od strony wschodniej Kołobrzegui przylega do nowo wybudowanego bulwaru spacerowego. Posiada powierzchnię 2 ha. Ośrodek dysponuje pokojami 2, 3, 4 osobowym w pawilonach dwukondygnacyjnych. Wszystkie pokoje posiadają standardowe wyposażenie z węzłem sanitarnym oraz telewizory kolorowe z odbiorem satelitarnym , radia i telefony. Do dyspozycji gości: kawiarnia i sala dyskotekowa, sala do gry w tenisa stołowego, kort tenisowy i boisko do siatkówki, ogródek jordanowski, ogniska, parking samochodowy, basen letni dla dzieci, biblioteka i wypożyczalnia sprzętu.
Nazwa oferty: JAROSŁAWIEC WCZASY 2013
Miejsce: JAROSŁAWIEC
Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy MŁYNARZ
Wyżywienie: WŁASNE
Dojazd: WŁASNY
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod i Termin: PODGLĄD CENNIKA
Inne terminy i ceny: PATRZ CENNIK
Cena zawiera: W cenie: 7 noclegów, wyżywienie-śniadania
Koszt dodatkowy: -Możliwość wykupienia wyżywienia
- śniadania i obiadokolacje w cenie 30 PLN/dzień/dorosły, 18 PLN/dzień/ dziecko 4-12 lat
- 3 posiłki dziennie w cenie 45/dzień/dorosły, 28 PLN/dzień/dziecko 4-12 lat
-Opłata miejscowa 1,9 PLN/doba
-Parking ( niestrzeżony ) 2 PLN/dob

Opis oferty:

 
JAROSŁAWIEC położony wśród sosnowych lasów nieopodal jezior Kopań i Wicko, posiada wyjątkowo malownicze wybrzeże klifowe i ładną , piaszczystą plażę .Badanie czystości tutejszej wody w Bałtyku od lat wykazuje najwyższą jej jakość. Walory klimatyczne i krajobrazowe, jak również wiele atrakcyjnych imprez sportowych i kulturalnych odbywających się corocznie latem w Jarosławcu, przyciąga rzesze wczasowiczów, do dyspozycji których między innymi są korty tenisowe, wypożyczalnia rowerów, przejażdżki konne, loty widokowe nad okolicą czy łowiska ryb w pobliskich jeziorach.
Ośrodek Wypoczynkowy MŁYNARZ położony jest w centralnej części Jarosławca , przy głównym deptaku do plaży w odległości 200 m od morza . Na rozległym, zalesionym i ogrodzonym terenie znajduje się pawilon murowany i domki campingowe o łącznej ilości 240 miejsc noclegowych . Od strony południowej znajduję się ogólnodostępny, jeden z największych w Polsce, AQUAPARK - kompleks basenów zewnętrznych z podgrzewaną wodą i licznymi atrakcjami, czynny od maja do września.
W ośrodku: stołówka, kawiarnia, sala konferencyjno-dyskotekowa, sala bilardowa, boiska do piłki nożnej, siatkówki plażowej, koszykówki, bogato wyposażony plac zabaw na otwartym powietrz - huśtawki, karuzele, zestaw zręcznościowy, "małpi gaj", trampolina, zjeżdżalnia linowa długości 23 metów, trening kosmonauty, plac zabaw zadaszony - piłkarzyki, hokey, ping-pong, mini salka gimnastyczna, wypożyczalnia rowerów, sprzętu rekreacyjno-plażowego, obiekt przystosowany do przyjmowania osób z ograniczoną sprawnością ruchową
PAWILON budynek murowany, dwupiętrowy, pokoje 2 I 3-os. oraz studia 2+2, 2+3, 3+3. W pokojach 3-os. istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowej - czwartej osoby na tzw. wspólnym spaniu – wersalce. Wszystkie pokoje mają łazienkę ( WC, natrysk, umywalka ).W większości pokoi balkony. W pokojach typu studio tzw. balkon francuski. Pokoje po generalnym remoncie z nowym wyposażeniem. Każdy pokój wyposażony w TV, czajnik elektryczny, zestaw plażowy (koc, parawan, leżak)
DOMKI BRDA 5-osobowe drewniane, piętrowe. Na parterze duży pokój ( dwie wersalki, szafa, stół, krzesła), aneks kuchenny ( lodówka, kuchenka 2-palnikowa, naczynia, czajnik elektryczny), łazienka, taras. Na piętrze znajduje się pokój z trzema tapczanami. Na wyposażeniu TV, zestaw balkonowy (stolik, krzesła) i plażowy(leżak,koc,parawan)
DOMKI LUX 2,3,4,5-osobowe drewniane, parterowe, jednopokojowe (2 i 3-os) lub dwupokojowe (4 i 5-os.). Każdy domek posiada łazienkę, aneks kuchenny (lodówka, czajnik elektryczny, podstawowe naczynia kuchenne, kuchenka elektr. bezpłatnie do wypożyczenia w recepcji). W pokoju znajdują się tapczany jednoosobowe, szafa, stół, krzesła, TV, zestaw plażowy i balkonowy.
UWAGI :
- -Doba hotelowa od 14.00 do 10.00
- -Pierwszy posiłek obiadokolacja w dn. przyjazdu, a w ostatnim śniadanie
- -Dziecko 0-4 lata bez świadczeń z 2 osobami w pokoju gratis
- -Dziecko 4-12 lat z 1/2 wyżywienia
- -Opłata miejscowa 2,1 PLN/doba
- -Parking ( niestrzeżony ) 2 PLN/dob
- -Możliwość wykupienia wyżywienia dla oferty domków - śniadania i obiadokolacje w cenie 210 PLN/dorosły, 125 PLN/dziecko 4-12 lat
- -Przy zakupie dwóch turnusów łącznie zniżka 120 PLN dorosły, 60 PLN dziecko 4-12 lat
Nazwa oferty: ŁUKĘCIN 14 DNI KOLONIE
Miejsce: ŁUKĘCIN
Zakwaterowanie: OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "WRZOS"
Wyżywienie: 4xDZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: kOLONIA
Kod imprezy: *
Termin: 2012-07-30 - 2012-08-12
Cena: 1470.00 PLN
Inne terminy i ceny: 30.07-12.08.2012R
CENA: 1.470PLN
Cena zawiera: 13 noclegów, wyżywienie, transport autokarem, program turystyczny z biletami wstępu, opiekę pedagogiczną, medyczną, ratownika wodnego, ubezpieczenie NNW
Koszt dodatkowy: PROGRAM FAKULTATYWNY - dotyczy zamówień grupowych:

- wycieczka autokarowa do Hansa Parku / Niemcy/ w programie całodzienny pobyt w jednym z największych lunaparków w Północnych Niemczech. W parku czekają nas liczne atrakcje m.in. - kolejki ziemne i powietrzne, zjeżdżalnie ,wodne, karuzele, łodzie itp. Cena - około 210 PLN
- wycieczka autokarowa do Berlina – w programie zwiedzanie miasta z przewodnikiem + pobyt w kompleksie basenów „Tropikalna Wyspa” - największym zadaszonym lesie tropikalnym świata, największej w Europie strefie Morza Południowego z 200 metrami piaszczystej plaży i wieloma innymi
atrakcjami Cena – około 220 PLN
- wycieczka autokarowa do Stralsund i Greifswald / Niemcy/ – w programie Oceanarium - najnowocześniejsze w Europie– mega akwaria z morskimi rybami i ssakami, Muzeum Morskie – oddział akwariów tropikalnych i żółwi . W drodze powrotnej zwiedzanie średniowiecznej starówki uniwersyteckiego miasta Greifswald
Cena - około 170PLN

Ceny zawierają : przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL, bilety wstępy , suchy prowiant .
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
OŚRODEK WCZASOWY „WRZOS” w ŁUKĘCINIE /zachodnie wybrzeże/ jest doskonałym miejscem całorocznego wypoczynku dla osób ceniących ciszę i spokój oraz piękno obcowania z przyrodą. Położony jest na terenie lasu iglastego w odległości około 200 m od morza. Teren bezpieczny , ogrodzony. Obiekt specjalizujący się w przyjmowaniu dzieci i młodzieży. Do dyspozycji gości : jadalnia , kawiarnia, sala dyskotekowa z profesjonalnym sprzętem, sala taneczna, 3 sale telewizyjne, czytelnia i biblioteka, miejsce na ognisko i grill, stoły do tenisa stołowego, bilard, gry zręcznościowe, cymbergaj, letni basen , plac zabaw, boiska do gry w : siatkówkę, koszykówkę , tenisa ziemnego, wypożyczalnia sprzętu sportowego. W pobliżu stadnina koni i pole golfowe. ZAKWATEROWANIE: pokoje 3,4,-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym .Wyposażenie pokoi: pojedyncze tapczany, szafki nocne, szafy, stół ,krzesła. WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja . Posiłki serwowane, dodatkowo przy śniadaniu wystawiony tzw szwedzki stół. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni śniadanie + prowiant na drogę.

PROGRAM: Imprezy rekreacyjno-sportowe:
podchody, biegi na orientację, spartakiad obozowa z dyplomami, zdobywanie sprawności fizycznych, mini olimpiada sportowa, turniej plażowej piłki siatkowej, turniej tenisa stołowego, turniej koszykówki – dyplomy, nocny rajd terenowy Imprezy turystyczno-krajoznawcze: wycieczka autokarowa do Wolińskiego Parku Narodowego i Międzyzdrojów – w programie rezerwat żubrów, Jeziorko turkusowe, spacer po Międzyzdrojach ,- Aleja Gwiazd, Muzeum Figur Woskowych. wycieczka do Kołobrzegu – w programie zwiedzanie z przewodnikiem, rejs statkiem wycieczkowym po morzu,
Piesze wycieczki pobliskimi szlakami turystycznymi Imprezy kolonijne:Dyskoteki , ognisko z pieczeniem kiełbasek, wybory Miss i Mistera turnusu , festiwal piosenki kolonijnej, randka w ciemno z kolacją dla dwojga, milionerzy- nagrody dla najlepszych, bal przebierańców z nagrodami, miliard w rozumie- nagrody dla zwycięzców, konkurs fryzjerski.
Nazwa oferty: OBÓZ - WŁOCHY - BORMIO
Miejsce: WŁOCHY - SEMOGO
Zakwaterowanie: HOTEL DEL CARDO
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ - 10 DNI
Kod imprezy:
Termin: 2014-02-14 - 2014-02-23
Cena: 1695.00 PLN
Inne terminy i ceny: KARNET 4 DOLINY OBEJMUJE:
Bormio, Santa Caterina, Isolaccia, Valfurva, Valdidentro

KARNET ALTA VALTELINA OBEJMUJE:
Livigno, Bormio, Santa Caterina, Valfurva, Valdidentro
Cena zawiera: * Transport autokarem LUX,
* 7 noclegów,
* Wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje),
* Opiekę pilota,
* Instruktora dla obozowiczów,
* Transfery na stoki,
* Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA ( KL 10.000 €, NNW 7.000 PLN, bagaż 800 PLN)
Koszt dodatkowy: KARNET NARCIARSKI:

* 6 dniowy skipass ,,4Doliny"
-212 Euro dla młodzieży i dorosłych
-140 Euro dla uczestników ur. po 01.01.1998r.

* 6 dniowy skipass ,,Alta Valltelina"
-241 Euro dla młodzieży i dorosłych
-166 Euro dla uczestników ur. po 01.01.1998r
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
HOTEL DEL CARO *** rodzinny hotel położony w sercu doliny Alta Valtellina w miejscowości Semogo. Miejsce przede wszystkim idealne dla narciarzy pragnących połączyć jazdę na nartach w Bormio i Isolaccia ze wspaniałym Livigno . Przytulnie i komfortowo urządzone pokoje 2,3,4-osobowe, wyposażone w łazienkę, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów, bezpośredni telefon i łącze internetowe wi-fi. W hotelu znajduje się także welness centrum (odpłatnie 5 Euro/dzień) z łaźnią turecką i sauną fińską, recepcja, narciarnia (korzystanie za kaucją 5 Euro), oraz bar, salon z kominkiem a także będąca dumą właścicieli hotelu restauracja serwująca dania zarówno kuchni włoskiej jak i regionalne przysmaki kuchni Górnej Valtelliny. Odległości do stacji narciarskich : Livigno 17 km, Bormio 10 km, Isolaccia 3 km.

VALLTELINA - to malownicza dolina w Lombardii przy granicy ze Szwajcarią rozsławiona przez ośrodki sportów zimowych: Bormio, Santa Caterina, Isolaccia, Livigno.
BORMIO(1225-3012 m n.p.m) - to przede wszystkim znana z mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim góra Cima Bianca na której szusować można aż do ponad 3.000 m n.p.m. - stacja ta posiada 20 km tras czarnych, 20 km tras czerwonych, 10 km tras niebieskich. Różnorodność zjazdów począwszy od łatwych, przez średnio trudne aż po trasy pucharowe dla zaawansowanych narciarzy sprawia iż jest to jedno z najbardziej poszukiwanych miejsc wypoczynku wśród narciarzy.
LIVIGNO(1815-2798 m n.p.m.): To miasteczko tuż przy granicy włosko-szwajcarskiej. Specyficzne ukształtowanie terenu stwarza tutaj mikroklimat dzięki któremu śnieg spada tutaj wyjątkowo wcześnie i utrzymuje się aż do końca kwietnia. W Livigno znajduje się 110 km tras ( 15 km tras czarnych, 55 km tras czerwonych, 40 km tras niebieskich )
Nazwa oferty: WCZASY - WŁOCHY - BORMIO
Miejsce: WŁOCHY - SEMOGO
Zakwaterowanie: HOTEL DEL CARDO
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu:
Kod imprezy:
Termin: 2014-02-14 - 2014-02-23
Cena: 1755.00 PLN
Inne terminy i ceny: 1699 PLN - dziecko do 10 lat jako trzecie i czwarte w pokoju z rodzicami.

KARNET 4 DOLINY OBEJMUJE:
Bormio, Santa Caterina, Isolaccia, Valfurva, Valdidentro

KARNET ALTA VALTELINA OBEJMUJE:
Livigno, Bormio, Santa Caterina, Valfurva, Valdidentro
Cena zawiera: * Transport autokarem LUX,
* 7 noclegów,
* Wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje),
* Opiekę pilota,
* Instruktora dla obozowiczów,
* Transfery na stoki,
* Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA ( KL 10.000 €, NNW 7.000 PLN, bagaż 800 PLN)
Koszt dodatkowy: KARNET NARCIARSKI:

* 6 dniowy skipass ,,4 Doliny" :
- 212 Euro dla młodzieży i dorosłych
- 140 Euro dla uczestników ur. po 01.01.1998r

* 6 dniowy skipass ,, Alta Valtellina" :
- 241 Euro dla młodzieży i dorosłych
- 166 Euro dla uczestników ur. po 01.01.1998r

Opis oferty:

 
Hotel Del Cardo *** rodzinny hotel położony w sercu doliny Alta Valtellina w miejscowości Semogo. Miejsce przede wszystkim idealne dla narciarzy pragnących połączyć jazdę na nartach w Bormio i Isolaccia ze wspaniałym Livigno . Przytulnie i komfortowo urządzone pokoje 2,3,4-osobowe, wyposażone w łazienkę, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów, bezpośredni telefon i łącze internetowe wi-fi. W hotelu znajduje się także welness centrum (odpłatnie 5 Euro/dzień z łaźnią turecką i sauną fińską, recepcja, narciarnia (korzystanie za kaucją 5 Euro), oraz bar, salon z kominkiem a także będąca dumą właścicieli hotelu restauracja serwująca dania zarówno kuchni włoskiej jak i regionalne przysmaki kuchni Górnej Valtelliny. Odległości do stacji narciarskich : Livigno 17 km, Bormio 10 km, Isolaccia 3 km.

VALLTELINA - to malownicza dolina w Lombardii przy granicy ze Szwajcarią rozsławiona przez ośrodki sportów zimowych: Bormio, Santa Caterina, Isolaccia, Livigno.
BORMIO(1225-3012 m n.p.m) - to przede wszystkim znana z mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim góra Cima Bianca na której szusować można aż do ponad 3.000 m n.p.m. - stacja ta posiada 20 km tras czarnych, 20 km tras czerwonych, 10 km tras niebieskich. Różnorodność zjazdów począwszy od łatwych, przez średnio trudne aż po trasy pucharowe dla zaawansowanych narciarzy sprawia iż jest to jedno z najbardziej poszukiwanych miejsc wypoczynku wśród narciarzy.
LIVIGNO(1815-2798 m n.p.m.): To miasteczko tuż przy granicy włosko-szwajcarskiej. Specyficzne ukształtowanie terenu stwarza tutaj mikroklimat dzięki któremu śnieg spada tutaj wyjątkowo wcześnie i utrzymuje się aż do końca kwietnia. W Livigno znajduje się 110 km tras (15 km tras czarnych, 55 km tras czerwonych, 40 km tras niebieskich)
Nazwa oferty: ZIMOWY OBÓZ ZWIADOWCÓW - KLĄTWA PRZESZŁOŚCI
Miejsce: BRENNA
Zakwaterowanie: PENSJONAT POD ŚWIERKAMI
Wyżywienie: 3 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ
Kod imprezy:
Termin: 2014-02-17 - 2014-02-25
Cena: 1450.00 PLN
Inne terminy i ceny: Wpłata zaliczki 450 zł/os. na konto Organizatora, jest warunkiem dokonania rezerwacji i wpisu na listę uczestników.


UWAGA – WAŻNE INFORMACJE CO NALEŻY ZABRAĆ:
* Obowiązkowo kaski ochronne do jazdy na nartach lub snowboardzie, oraz krem z filtrem!
* Jeśli ktoś posiada własny sprzęt narciarski lub snowboardowy – jeden rodzaj sprzętu!
* Zaleca się zabranie gogli.
* Legitymację szkolną.
* Jedną torbę podróżną do 20 kg, jeden zestaw sprzętu narciarskiego /snowboardowego w pokrowcu oraz bagaż podręczny.
Cena zawiera: * Transport autokarem na trasie Warszawa – Brenna – Warszawa,
* Przejazd podczas wycieczki na Równicę,
* Także transfery do stacji narciarskiej ŚWINIORKA,
* Zakwaterowanie w pokojach 3,4,5 os. z łazienkami,
* Wyżywienie : śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, * Opieka medyczna,
* Opieka kadry – kierownik, wychowawcy, instruktorzy na stoku,
* Ubezpieczenie NNW; podatek VAT,
* Realizacja programu (bez kosztów wypożyczenia sprzętu i karnetów narciarskich)
Koszt dodatkowy: * koszt karnetów narciarskich (ok. 200 zł/os.) – karnety do wykorzystania podczas jazdy na nartach, snowboardzie, snowtubingu
* wypożyczenie sprzętu narciarskiego (ok. 150 zł/os.) - dla tych co nie posiadają własnego
* kieszonkowe - sugerowana kwota ok. 100 zł/os. + ok. 40 zł na ewentualne wydatki na leki (w przypadku choroby podczas pobytu na zimowisku)

 *Niewykorzystane kwoty zostaną zwrócone każdemu uczestnikowi pod koniec imprezy!

 Pieniądze należy umieścić w oznaczonych kopertach i wpłacić kierownikowi obozu na zbiórce w dniu wyjazdu na zimowisko.
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
KLĄTWA PRZESZŁOŚCI – zupełnie nowe przygody Zwiadowców
niesamowitej, zimowej scenerii gór Beskidu Śląskiego.

dla dziewczyn,
dla chłopaków,
dla fanów Zwiadowców
(9 –11 lat, 12–17 lat)

Narty, snowboard, snowtubing, na sankach…białe szaleństwo na stokach Świniorki i wielka gra fabularna w klimatach fantasy.

W oparciu o LEGENDĘ KRUKA

Wiele wieków temu Pikta i Araluen toczyły długotrwały spór. Armia Skottów napadała na aralueńskie wioski i miasteczka by grabić i łupić bogatszych sąsiadów. Którejś zimy sprytni Aralueńczycy zastawili
pułapkę na górskiej przełęczy dzielącej obie krainy. Doszło do krwawego starcia. Zginęli wszyscy wojownicy Skottów. Tego mroźnego dnia to straszne miejsce opuściły wszystkie ptaki. Oprócz jednego. Samotny
kruk pozostał tam na straży wydarzeń. Czasem pojawia się na przełęczy i słychać jego przeraźliwe żałobne krakanie. Legenda mówi, że przełęcz stała się miejscem przeklętym, a każdy śmiałek, który spróbuje się tędy
przeprawiać i usłyszy głos kruka, niechybnie spotka się oko w oko ze złem, przywoływanym klątwą przeszłości.


Wkraczając w świat tajemnic, zagadek i przygód…

ETAPY WYPRAWY:

1. Formowanie się drużyn zwiadowczych pod wspólnymi symbolami.
Planowanie i strategia działania.
2. Pierwsze próby charakteru i zadania w celu rozpoznania terenu.
3. Wkraczamy na drogę tajemnic - pułapki i rozgrywki drużynowe:
 ...starcie z najemnikami – mistrzowie blefu...
 ...Klątwa Przeszłości – próba sił na magię i potęgę umysłu – od tego momentu działa czar "syndrom odwrócenia"...
 ...walka ze Strażnikiem Czasu...
 ...w mrocznych zakamarkach Martwego Lasu – pojedynek z cieniem i strachem...
 ...na Przełęczy Kruka ...śnieżna wojna czy dyplomacja?
 ...rozwikłanie tajemnicy przełęczy i próba odwrócenia Klątwy Przeszłości...
4. Dary od króla Araluenu.
5. Bal w górskiej siedzibie Zwiadowców.

WSZYSTKO PO TO BY:

….rozwikłać tajemnicę...
….zdobyć indywidualne punkty doświadczenia, punkty chwały dla drużyny i sięgnąć po nagrody z Item Shop...
...przeżyć wspaniałą przygodę!

DLA ROZPOZNAWANIA TERENU I POPRAWY TĘŻYZNY FIZYCZNEJ:

 …wyskoki na stoki Świniorki – jeździmy na nartach, snowboardzie (dla początkujących - pod okiem instruktora), na oponach (snowtubing), na sankach i na czym się da…
 …wyprawa autokarem na Równicę, na spotkanie z władcą dzikiej krainy -
z sokolnikiem – by podziwiać loty ptaków drapieżnych, ich łowy, ale
uwaga na głowy!
 …..roller coasterowy szał w Górskim Parku – to prawdziwa jazda- kilka
metrów nad ziemią, z prędkością 40 km/h, po pełnym serpentyn i ostrych zakrętów torze saneczkowym – dla wszystkich przygodożerców żądnych wrażeń!

DODATKOWO:

Sesje RPG, ognisko z pieczeniem kiełbasek, gry logiczne i planszowe w klimatach fantasy, KARAOKE, bale tematyczne, tańce animacyjne, zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe pod dachem i na śniegu, pingpong,
konkursy z nagrodami oraz niespodzianki od Tropicieli z Dziupli – czyli wizyta w Item Shop.

UWAGA !

W przypadku temperatury plusowej, braku śniegu na stoku i braku opadów deszczu – zostaną dodatkowo przeprowadzone zajęcia z łucznictwa tradycyjnego – bez dodatkowych opłat.
Nazwa oferty: ZIMOWY OBÓZ DLA DZIECI - W KRAINIE ALICJI
Miejsce: BRENNA
Zakwaterowanie: PENSJONAT POD ŚWIERKAMI
Wyżywienie: 3 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: ZIMOWISKO
Kod imprezy:
Termin: 2014-02-17 - 2014-02-25
Cena: 1450.00 PLN
Inne terminy i ceny: Wpłata zaliczki 450 zł/os. na konto Organizatora, jest warunkiem dokonania rezerwacji i wpisu na listę uczestników.

UWAGA – WAŻNE INFORMACJE CO NALEŻY ZABRAĆ:
* Obowiązkowo kaski ochronne do jazdy na nartach lub snowboardzie,
* Krem z filtrem!
* Jeśli ktoś posiada własny sprzęt narciarski lub snowboardowy – jeden rodzaj sprzętu!
* Zaleca się zabranie gogli.
* Legitymację szkolną.
* Jedną torbę podróżną do 20 kg, jeden zestaw sprzętu narciarskiego/snowboardowego w pokrowcu oraz bagaż podręczny.
Cena zawiera: * Transport autokarem na trasie Warszawa – Brenna – Warszawa,
* Przejazd podczas wycieczki na Równicę,
* A także transfery do stacji narciarskiej
ŚWINIORKA,
* Zakwaterowanie w pokojach 3,4,5 os. z łazienkami,
* Wyżywienie : śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, * Opieka medyczna,
* Opieka kadry – kierownik, wychowawcy, instruktorzy na stoku,
* Ubezpieczenie NNW; podatek VAT,
* Realizacja programu (bez kosztów wypożyczenia sprzętu i karnetów narciarskich)
Koszt dodatkowy: * Koszt karnetów narciarskich (ok. 200 zł/os.) – karnety do wykorzystania podczas jazdy na nartach, snowboardzie, snowtubingu
* Wypożyczenie sprzętu narciarskiego (ok. 150 zł/os.) - dla tych co nie posiadają własnego.
* Kieszonkowe - sugerowana kwota ok. 100 zł/os. + ok. 40 zł na ewentualne wydatki na leki (w przypadku zachorowania podczas pobytu na zimowisku).

* *Niewykorzystane kwoty zostaną zwrócone każdemu uczestnikowi pod koniec imprezy!

Pieniądze należy umieścić w oznaczonych kopertach i wpłacić kierownikowi obozu podczas zbiórki w dniu wyjazdu na zimowisko.
Ile osób: 40

Opis oferty:

 
MAGICZNA PRZYGODA
PODRÓŻ Z ALICJĄ DO KRAINY CZARÓW

dla dziewczyn i chłopaków
6 – 10 lat

Chcesz odwiedzić krainę w której wszystko może się zdarzyć? Podążaj za Białym Królikiem, a poznasz Pana Gąsienicę, dowiesz się co robią Humpty i Dumpty, gdzie i z kim pija się Szaloną Herbatkę, kto karmi dzieci pieprzem, jak znika kot z Cheshire, w co gra Królowa Kier i dlaczego raz Alicji udaje się urosnąć jak drzewo, a innym razem zmaleć do wielkości Waszej dłoni.
Przyłączcie się do naszej wyprawy, nie zwlekajcie, już czas!

ZACZYNAMY!
Pewnego razu, gdy Alicja zmrużyła oczy… zauważyła biegnącego przez łąkę Białego Królika. Był ubrany, spoglądał nerwowo na zegarek i wciąż powtarzał: spóźnię się, na pewno się spóźnię!...

DIN DON, SPÓŹNIALSKICH NIE WPUSZCZAMY!

A dla tych co przybędą punktualnie na wyprawę:
Każdy dzień będzie wyjątkowy: DZIEŃ POWITALNY W ZACZAROWANEJ KRAINIE, DZIEŃ GĄSIENICY, DZIEŃ HUMPTY DUMPTY, DZIEŃ KRÓLIKA, DZIEŃ KAPELUSZNIKA, DZIEŃ KRÓLOWEJ KIER i wreszcie DZIEŃ ŁAKOCIA.
Podczas których spotkają Was magiczne przygody:
* Szalona Herbatka i Kościste Opowieści.
* Po drugiej stronie lustra– rak idzie wspak i pęknij ze śmiechu – gry i zabawy drużynowe.
* Wypij mnie – zjedz mnie!To zabawa … od czego rosnę, od czego maleję?
* Zamaskowany bal - W jakiej twarzy ci do twarzy?
* Kadryl z Homarami - sztuka szurania nogami.
* Sny, iluzje, festiwal sztuczek magicznych.
* Podążaj za królikiem – gra w terenie.
* Arena Gier królowej Kier.
A na koniec wyprawy każdy otrzyma COŚ z magicznego kuferka Alicji. ALE TO NIESPODZIANKA!

I JESZCZE TAKIE PRZYJEMNOŚCI NA ROZRUSZANIE KOŚCI:

…wyskoki na stoki Świniorki – jeździmy na nartach, snowboardzie (dla początkujących - pod okiem instruktora), na oponach (snowtubing), na
sankach i na czym się da…
…wyprawa autokarem na Równicę, spotkanie z władcą dzikiej krainy - z sokolnikiem – by podziwiać loty ptaków drapieżnych, ich łowy, ale uwaga na głowy!
…..roller coasterowy szał w Górskim Parku – to prawdziwa jazda - kilka metrów nad ziemią, z prędkością 40 km/h, po pełnym serpentyn i ostrych zakrętów torze saneczkowym – dla wszystkich przygodożerców
żądnych wrażeń!

DODATKOWO:

ognisko z pieczeniem kiełbasek, gry logiczne i planszowe w klimatach fantasy, KARAOKE, bale tematyczne, tańce animacyjne, zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe pod dachem i na śniegu, ping-pong,
konkursy z nagrodami.

UWAGA !
W przypadku temperatury plusowej, braku śniegu na stoku i braku opadów deszczu – zostaną dodatkowo przeprowadzone zajęcia z łucznictwa tradycyjnego – bez dodatkowych opłat.
Nazwa oferty: WCZASY RODZINNE Z INSTRUKTOREM - WŁOCHY - CORTINA D'AMPEZZO
Miejsce: WŁOCHY - CORTINA D'AMPEZZO
Zakwaterowanie: CASA MONTANA S.MADDALENA DI CANOSA
Wyżywienie: 2 X DZIENNIE
Dojazd: AUTOKAR
Rodzaj wyjazdu: WCZASY
Kod imprezy:
Termin: 2014-02-14 - 2014-02-23
Cena: 1695.00 PLN
Inne terminy i ceny: -
Cena zawiera: * 7 noclegów ,
* wyżywienie 2 x dziennie – śniadanie, obiadokolacja,
* ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10.000 EUR, NNW 7.000PLN, bagaż 800 PLN),
* opiekę pilota,
* instruktora narciarskiego,
* transport autokarowy,
* codzienne transfery na stok,
* szkolenie na stoku
Koszt dodatkowy: Karnety 6-dni 170 EUR – młodzież do 16 lat urodzona po 30.11.1997, 242 EUR - dorośli

Uwaga!
- biuro prowadzi rozmowy w celu umożliwienia turystom zakupu karnetów w promocyjnych cenach 154 EUR młodzież, 202 EUR dorośli, do karnetu potrzebne zdjęcie i kaucja zwrotna - 5 EUR
- istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawianiem narciarstwa - 20 PLN, ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy - 50 PLN


Opis oferty:

 
CORTINA D,AMPEZZO 1.224-2.939 m npm – Cortina d'Ampezzo położona w samym sercu gór, określana mianem Królowej Włoskich Dolomitów. Kurort zlokalizowany jest w prowincji Belluno, w południowo – wschodniej części Włoch. Cortina d'Ampezzo to powszechnie znane w świecie narciarskim trzy, nie połączone ze sobą, ośrodki: Tofane, Faloria i Cristallo. W regionie znajduje się 120 km tras, które dostosowane są do różnego poziomu umiejętności. Ponad 56 lat temu w Cortinie została zorganizowana Olimpiada Zimowa, zaś obecnie każdego roku odbywają się tu zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Cortina d‘Ampezzo to najmodniejsza i najdroższa stacja narciarska we Włoszech. Ulubiony ośrodek wypoczynku europejskiej artystokracji i międzynarodowej śmietanki towarzyskiej.

Wyciągi 5 kolei linowych, 26 wyciągów krzesełkowych, 6 orczyków
Trasy zjazdowe 15 % trudne, 35% średnie, 50% łatwe
Snowpark dla snowboardzistów
Najdłuższy zjazd Armentarole 7 km
Karnety 6-dni 170 EUR – młodzież do 16 lat urodzona po 30.11.1997, 242 EUR - dorośli
Uwaga!– do karnetu potrzebne zdjęcie i kaucja zwrotna - 5 EUR

SAN VITO DI CADORE to śliczna, typowo alpejska , mała miejscowość w Dolinie Del Boite, malowniczo usytuowana między słynnymi szczytami Antalao, Pelmo, Marcora i Tofane. San Vito Di Cadore odległe od Cortiny 8 km jest połączone z kurortem wygodnym połączeniem Skibusu. Ceny w San Vito są niższe, standard hoteli i apartamentów bardzo dobry. W miasteczku są sklepy, bary i restauracje. W San Vito znajduje się mały , ale atrakcyjny ośrodek narciarski, w tym bardzo nowoczesne dwa wyciągi krzesełkowe. ZAKWATEROWANIE – CASA MONTANA S.MADDALENA DI CANOSSA – obiekt turystyczny położony w centrum miejscowości San Vito di Cadore, zaledwie 8 km od Cortiny d’Ampezzo. Pokoje 3,4,5-osobowe z łazienkami, świetlica, recepcja, jadalnia.
Copyright by TTNowySwiat.com 2001 - 2018 r.     Projekt i wykonanie www.zlot.pl